صفحه 143 از 145 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

شما به دلیل اینکه پرونده تون در سفارت کانادا ذر آنکارا هست، می بایست ویزای شما از همین سفارت خونه صادر بشه. هیچ سفارتخونه ی دیگری نمیتونه ویزای شما رو صادر بکنه. روال معمول این هست که شما پاسپورتتون رو بفرستید به VFS در آنکارا تا ویزاتون بیاد. برای اینکه مطمئن بشید، می تونین یه ایمیل به سفارت کانادا در آنکارا بزنین و همین قضیه رو پیش از هر اقدامی سوال کنین. ایمیلشون در سایت سفارت هست. با یه جستجوی ساده پیدا می کنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    اگه کسی موقع پاس ریکویست ایران نباشه و تو خود کانادا باشه با ویزای توریستی، کجا باید بفرسته پاسش رو؟‌ باید بیاد ایران و بفرسته پیکاپ آنکارا؟ تو خود کانادا نمیشه کاری کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UBC

به سفارت کانادا در آنکارا ایمیل بزنید و بگیذ که الآن کانادایید. اونها ممکنه اجازه بدن پاسپورت رو بفرستید اتاوا برای چسبوندن ویزا. منتها مهم اینه که سفارت آنکارا این رو اجازه بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    اگه کسی موقع پاس ریکویست ایران نباشه و تو خود کانادا باشه با ویزای توریستی، کجا باید بفرسته پاسش رو؟‌ باید بیاد ایران و بفرسته پیکاپ آنکارا؟ تو خود کانادا نمیشه کاری کرد؟

Junior Member

هزینه پیک آپ چقدره؟یکی از آژانس ها می گه 600 برای هر پاس زیاد نیست؟ خودمون بریم بهتر نیست؟

خودتون تشریف ببرید؟؟!!!!
    بلیط با داغون ترین ایرلاین داخلی در حال حاضر دو میلیون تومن هست برای آنکارا. خروجی، تاکسی تا فرودگاه، هتل، و چند روز اقامت در شهر آنکارا، هزینه رو برای هر نفر، حداقل حداقل 4 میلیون تومان میکنه. حالا ببینید بهتره خودتون برید یا نه!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sokooot نمایش پست ها
    هزینه پیک آپ چقدره؟یکی از آژانس ها می گه 600 برای هر پاس زیاد نیست؟ خودمون بریم بهتر نیست؟

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

خواستم بدونم بعد از اینکه پاس ریکوست شدیم در صورتی که پاسپورت را عوض کنیم آیا زمان ارسال باید هر دو تا پاس را بفرسیم یا فقط پاسپورت جدید را ؟

Junior Member

سلام. بله شما میتونید یک نفر رو به عنوان وکیل انتخاب کنید. من و خانواده ام از طریق قصران گشت این کار رو کردیم. کارشون هم دقیق و عالی هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام. تازگیا کسی برای پیک آپ از شرکت ایران آنکارا که الان شده نیلگام استفاده کرده؟ من می خواستم پاسهامون را بفرستم.چند سال قبل ایران آنکارا کارشون سریع و خوب بود ولی الان نمیدونم کجا بهتره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دو تا سوال در مورد پیکاپ ویزا داشتم که ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داشت پاسخ بده.
    اول این که بعد از ارسال پاس از وک به سفارت به طور متوسط چند روز طول میکشه تا ویزا در پاس چسبونده بشه؟
    دوم هم این که ایا بعد از چسبوندن ویزا در پاس در اکانتمون اپدیت یا فایلی ظاهر میشه و یا برامون ایمیلی میاد یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط mset نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو تا سوال در مورد پیکاپ ویزا داشتم که ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داشت پاسخ بده.
    اول این که بعد از ارسال پاس از وک به سفارت به طور متوسط چند روز طول میکشه تا ویزا در پاس چسبونده بشه؟
    دوم هم این که ایا بعد از چسبوندن ویزا در پاس در اکانتمون اپدیت یا فایلی ظاهر میشه و یا برامون ایمیلی میاد یا نه؟
    سلام
    هیچ معلوم نیست حدودا از 1-2 روز تا 3 هفته
    بله براتون ایمیل میاد و اطلاعات ویزا را در اکانتتون می بینید

Junior Member

سلام
    من دو سال از اعتبار پاسپورتم مونده. اگر بعد از اومدن ویزا، پاسپورتم رو عوض کنم و پاسپورت جدید رو به VAC بدم، مشکلی پیش نمیاد؟ ویزای من از نوع ویزای کار، با اعتبار هشت ماه قراره باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)