صفحه 144 از 145 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

سلام
    براى پدرم ومادرم ويزاى توريستى اقدام كرده بودم والان سفارت نامه پاس ريكويست داده
    خود پدر ومادرم الان ايران نيستن وميخوان پاسشونو بفرستن ايران كه از طريق اژانس در تهران كار پيك اپ ويزا رو انجام بدن
    تماس كه گرفتم با اژانس ، گفتن نيازى به وكالتنامه ( authorization letter ) نداره
    فقط پاس ونامه پاس ريكويست

درسته ???

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    McGill University - English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام
    براى پدرم ومادرم ويزاى توريستى اقدام كرده بودم والان سفارت نامه پاس ريكويست داده
    خود پدر ومادرم الان ايران نيستن وميخوان پاسشونو بفرستن ايران كه از طريق اژانس در تهران كار پيك اپ ويزا رو انجام بدن
    تماس كه گرفتم با اژانس ، گفتن نيازى به وكالتنامه ( authorization letter ) نداره
    فقط پاس ونامه پاس ريكويست

درسته ???
    والله منم دیروز پاسپورتهامون رو بردم آژانس و البته آژانس آشنا و معتبری بود، گفتن نیازی به این وکالتنامه نیست و امضا هم ازم نگرفتن و فقط رسید پاسپورت‌ها رو دادن که بتونم تحویلشون بگیرم.

باتوجه به بسته بودن مرز ایران و ترکیه راهی برای گرفتن ویزای کانادا از آنکارا می دونید؟ پس از سالها انتظاز پاس ریکویست من با بسته شدن مرز ایران و ترکیه همراه شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo2018 نمایش پست ها
    باتوجه به بسته بودن مرز ایران و ترکیه راهی برای گرفتن ویزای کانادا از آنکارا می دونید؟ پس از سالها انتظاز پاس ریکویست من با بسته شدن مرز ایران و ترکیه همراه شد.
    هیچ راهی نداره، مرز هم حالا حالاها بسته ست، حداقل تا آخر مارج بعیده مرز باز بشه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo2018 نمایش پست ها
    با شرکتهای پیکاپ یه تماس بگیرید

Junior Member

فعلا نه ولی من ایمیل زدم و گفتن تایم پیک آپ برای ما اتوماتیک اکستند میشه

سلام من پای ریکوئست شدم همراه با دخترم که برای تابستان برنامه ریزی کریدم که بریم. . الان که چک کردم پاسپورت دخترم فقط یکسال اعتبار داره به نظرتون حتما پاسپورتش رو عوض کنم ؟ اگه پاسورت عوض کنم موقع پیکاپ دادن ویزا خیلی طول میکشه به خاط سکوریتی چک؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    سلام من پای ریکوئست شدم همراه با دخترم که برای تابستان برنامه ریزی کریدم که بریم. . الان که چک کردم پاسپورت دخترم فقط یکسال اعتبار داره به نظرتون حتما پاسپورتش رو عوض کنم ؟ اگه پاسورت عوض کنم موقع پیکاپ دادن ویزا خیلی طول میکشه به خاط سکوریتی چک؟
    سلام، تبریک میگم
    میشه بفرمایید چه تاریخی اپلای کردین؟ و نوع ویزای درخواستی چی بود؟

Junior Member

درود بر دوستان
    پاس ریکوئست من و خانواده ( 3 نفریم) 3 روزه که اومده.برای پیکاپ آنها راهنمایی میفرمائید؟ من 5 سال پیش از طریق همین سایت و شرکت ایران آنکارا اقدام کردم و خیلی خوب انجام شد.الآن گویا این شرکت در این سابت فعال نیست و یا من پیداش نمیکنم!
    لطفا راهنمائی کنید.

Junior Member

سلام دوستان.من حدود ده روز پیش پاس خودم، همسرم و دخترم را از طریق آنکارا پیکاپ کردم.دیروز با کد رهگیری که چک کردم برای خودم و دخترم زده بود پاسهامون تحویل پست داده شده و بعد از ۲۴ ساعت از پست UPS پیگیری کنید. اما برای همسرم هنوز می‌نویسه که در دستِ بررسیه!!
    آیا ممکنه مشکلی داشته باشه؟! یا صرفاً فقط زمانش طولانی تر شده؟؟؟ یه خورده نگرانم. آیا کسی چنین موردی رو داشته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)