صفحه 145 از 145 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,446 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من حدود ده روز پیش پاس خودم، همسرم و دخترم را از طریق آنکارا پیکاپ کردم.دیروز با کد رهگیری که چک کردم برای خودم و دخترم زده بود پاسهامون تحویل پست داده شده و بعد از ۲۴ ساعت از پست UPS پیگیری کنید. اما برای همسرم هنوز می‌نویسه که در دستِ بررسیه!!
    آیا ممکنه مشکلی داشته باشه؟! یا صرفاً فقط زمانش طولانی تر شده؟؟؟ یه خورده نگرانم. آیا کسی چنین موردی رو داشته؟
    سلام ، نه مشکلی نیست ، همیشه اینطوریه ، دیر آپدیت میشه ، تو سری بعدی بررسی میشه ، اصلا نگران نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام ، نه مشکلی نیست ، همیشه اینطوریه ، دیر آپدیت میشه ، تو سری بعدی بررسی میشه ، اصلا نگران نباشید.
    سلام مجدد.
    پاس های دخترم و مال خودم به تهران هم رسیدن.اما کماکان برای همسرم می نویسه در سفارته و تحتِ بررسی هستش!!! ممکنه ایرادی داشته باشه؟

Junior Member

من واسه پیکاپ ویزای توریستی کانادا تماس گرفتم گفتند 1890000 تومان هزینه داره. اگر چند نفر بخواهندتا 16 فروردین پیکاپ ویزا داشته باشند هماهنگ کنند تا اگر توافق شد یک نفر خودش این کار را انجام بدهد. 09104074194

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    سلام من پای ریکوئست شدم همراه با دخترم که برای تابستان برنامه ریزی کریدم که بریم. . الان که چک کردم پاسپورت دخترم فقط یکسال اعتبار داره به نظرتون حتما پاسپورتش رو عوض کنم ؟ اگه پاسورت عوض کنم موقع پیکاپ دادن ویزا خیلی طول میکشه به خاط سکوریتی چک؟
    اعتبار ویزا به دو عامل بستگی داره 1- اعتبار پاسپورت و دوم اعتبار بیومتریک مثلا ممکنه شما بتونید پاسپورت جدید بگیرید و بفرستید ولی اعتبار بیومتریک اجازه نخواهد داد که بیشتر از آن بزنند

Junior Member

آیا در سفارت یا استانبول امکان داره که با سرویسهای کوریر پاسپورت ارسال و دریافت بشه تا نیازی به شرکتهای پیکاپ ویزا نباشه؟

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من پاسپورتم توی سفارت استونی در آنکاراست، واسه پیکاپ ویزا میخوام رحمت بدم. در واقع همه کارها شده فقط سر ساعت ۹ صبح هر روز هفته یه نماینده واسه تحویل پاسپورت حضور داشته باشه
    اگه کسی از شما بزرگواران قصد سفر به انکارا طی چند روز آتی رو داره ممنون میشم صحبتی داشته باشیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)