صفحه 15 از 145 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

سلام دوستان
    من پاس ریکوئست شدم.
    شنیدم که آژانس هائی هستن که پول میگیرن.
    ولی 250 دلار خیلی خیلی خیلی خیلی زیاده.
    میشه 930,000 تومن....!!!!
    اگر این قیمت درست باشه , کاملا مقرون به صرفه که خودمون بریم.
    ویرایش توسط hossein84 : February 8th, 2013 در ساعت 09:45 PM

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    سلام
    من خودم از طریق یکی از دفاتر مهاجرتی ویزام رو تحویل گرفتم که هر هفته یکشنبه پیکشون میره آنکارا و هفته بعد دوشنبه پاسپورت رو با برچسب ویزا و برگه های لندینگ تحویل میدن و 200 دلار هزینه میگیرن. یکی دیگه از دفاتر مهاجرتی هم هست که 550000 تومان میگیره که نمیدونم پیکشون کی میره آنکارا که اگه خواستین بگین من شماره تلفنشون رو براتون میزارم.
    البته ناگفته نماند که من این مسئله رو در جواب یکی از کسانی که میخواست ویزای دانشجویی بگیره گفتم ولی کم مونده بود یک نفر اونجا من رو دار بزنه.
    ممنون دوست عزیز
    تقریباً به این نتیجه رسیدم که چه از نظر مالی و چه اطمینان خاطر از عدم اشتباه سفارت یکی از خانواده بره. آخه آژانس اشتباه رو چک نمی کنه و به عهده نمی گیره.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    ممنون سولماز جان مطمئنید دلار هست یا تومان؟ دلار که خیلی گرون میشه. اگر میشد با کسی هماهنگ کرد خیلی بهتر بود. اینجا کسی نیست که بخواد بره با هم هماهنگ کنیم؟
    یادش بخیر! آبان ماه با 150 تومن ویزای بچه ها را پیک آپ کردم.

وقتی آژانسها گرون می گیرند خب یکی از خودتون پاشه بره، هزینه اش را هم تقسیم کنید، با همدیگه کنار بیایید تا آژانسها اینقدر از این فرصت سوء استفاده نکنند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    ممنون سولماز جان مطمئنید دلار هست یا تومان؟ دلار که خیلی گرون میشه. اگر میشد با کسی هماهنگ کرد خیلی بهتر بود. اینجا کسی نیست که بخواد بره با هم هماهنگ کنیم؟
    سلام همسر من 23 بهمن میره انکارا.اگر کسی تمایل داره میتونه به من اطلاع بده تا هماهنگی های لازم انجام بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا برای گرفتن ویزا از سفارت کانادا

دوستان هر نفر چند تا پاسپورت میتونه ببر سفارت ؟ در واقع ما خودمون سه نفریم من پاسپورت خودم و همسر و دخترم رو می برم آیا می تونم پاسپورت سه نفر دیگه رو هم که مال یک پرونده هستند با خودم ببرم ؟ یا بهرته اونها به همسرم که همراه من هست وکالت بدن ؟ چی صحیح تره ؟
    تاریخ تشکیل پرونده 4 ژانویه 2006
    دریافت ایمیل آپدیت9اگوست2010 از ورشو
    ارسال مدارک25 اکتبر 2010،دریافت مدیکال 25 اکتبر2012،دریافت پاس رکوئست 30 ژانویه 2013 -دریافت ویزا 12 فوریه 2013

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط solmaz76 نمایش پست ها
    دوستان هر نفر چند تا پاسپورت میتونه ببر سفارت ؟ در واقع ما خودمون سه نفریم من پاسپورت خودم و همسر و دخترم رو می برم آیا می تونم پاسپورت سه نفر دیگه رو هم که مال یک پرونده هستند با خودم ببرم ؟ یا بهرته اونها به همسرم که همراه من هست وکالت بدن ؟ چی صحیح تره ؟
    توی تعداد پاسپورتها هیچ محدودیتی وجود نداره
    ولی به این دلیل که بردن پاسپورت مسئولیت سنگینیه ، و اینکه توی سفارت باید تمام ویزا ها را تمامن چک کنید، بهتره بیشت از 5 تا پاسپورت نبرید که بهتر بتونید از این امانت ها محافظت نمایید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

سلام به همگی دوستان

من تهران ساکنم و روز 7 اسفند 1391 عازم آنکارا هستم برای دریافت ویزای کانادا، می تونم به دوستانی که پاس رکوئست شدن جهت پیکاپ ویزاشون کمک کنم. لطفا درصورت تمایل پیغام خصوصی بدید.

سلام
    دوستاني که قبلا ويزاتون رو گرفتيد آيا زن و شوهر که يکي از اونها ميتونه بره داخل سفارت نياز هست فرم 1 و 2 را پر کنند؟
    و آيا بايد در فرم 2 اسم 2 نفرشون را بنويسند؟
    ممنون
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

Junior Member

سلام دوستان

امروز از طریق یک آژانس آشنا با یک دفتر خدمات مسافرتی صحبت کردم (ظاهرا معتبره و خودش هم میگفت ما کارمون درسته و ...). گفتم معرفی شدیم از طرف فلانی (مثلا پارتی بازی بکن) و 7 نفر هستیم نهایتا به 180 تومن برای هرنفر راضی شد (مثل اینکه درحالت عادی دیگه تهش 230 میگیرن). در ضمن میگفت اگه تا 5 شنبه بیارین پاس ها رو تا 1-2 شنبه ویزاها رو میرسونم بهتون. لطفا هرکس که میخواد باهم افدام کنیم شماره و ایمیلشو فورا بهم پیام خصوصی کنه تا همگی در اسرع وقت بریم اونجا (درحالت ایده آل فرداٰ. اگه نشد شنبه یکشنبه هفته اینده). هرچه تعدادمون بیشتر باشه بهتره. شاید به کمتر (مثلا 150 هم راضی شد).

هرچند من فکر میکنم اگه بگردیم بازم ازرونتر گیر میاد (خود این طرف هم میگفت اره ازرونتر هم هست ولی کار ما درسته و مطمعنه و ...). البته من با جاهای دیگه هم صحبت کردم. قیمتا رو 250 دلار و هم بود !!!!‌(هرکی واسه خودش این وسط یه عددی میندازه).

راه دیگه ای هم وجود داره که احتمالا خیلی ارزونتر تموم شه. یکی از بچه خا فروم بره برا پیکاپ بقیه هم همه مقداری پول (فکر میکنم 100 تومن منطقی باشه) بهش بدن تا بخشی از هرینه هاش جبران شه.

به هرحال تا اینجا فکر میکنم بهترین کیسی که سراغ داریم همین 180 تومنی که من پیدا کردم. احیانا اگه کسی باز قیمت کمتری داشت اطلاع یده اینجا لطفا/.

Junior Member

تاحالا 5 نفر شدیم. اگه کسی هست لطفا زودتر پیام خصوصی بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط futureroad نمایش پست ها
    سلام دوستان

امروز از طریق یک آژانس آشنا با یک دفتر خدمات مسافرتی صحبت کردم (ظاهرا معتبره و خودش هم میگفت ما کارمون درسته و ...). گفتم معرفی شدیم از طرف فلانی (مثلا پارتی بازی بکن) و 7 نفر هستیم نهایتا به 180 تومن برای هرنفر راضی شد (مثل اینکه درحالت عادی دیگه تهش 230 میگیرن). در ضمن میگفت اگه تا 5 شنبه بیارین پاس ها رو تا 1-2 شنبه ویزاها رو میرسونم بهتون. لطفا هرکس که میخواد باهم افدام کنیم شماره و ایمیلشو فورا بهم پیام خصوصی کنه تا همگی در اسرع وقت بریم اونجا (درحالت ایده آل فرداٰ. اگه نشد شنبه یکشنبه هفته اینده). هرچه تعدادمون بیشتر باشه بهتره. شاید به کمتر (مثلا 150 هم راضی شد).

هرچند من فکر میکنم اگه بگردیم بازم ازرونتر گیر میاد (خود این طرف هم میگفت اره ازرونتر هم هست ولی کار ما درسته و مطمعنه و ...). البته من با جاهای دیگه هم صحبت کردم. قیمتا رو 250 دلار و هم بود !!!!‌(هرکی واسه خودش این وسط یه عددی میندازه).

راه دیگه ای هم وجود داره که احتمالا خیلی ارزونتر تموم شه. یکی از بچه خا فروم بره برا پیکاپ بقیه هم همه مقداری پول (فکر میکنم 100 تومن منطقی باشه) بهش بدن تا بخشی از هرینه هاش جبران شه.

به هرحال تا اینجا فکر میکنم بهترین کیسی که سراغ داریم همین 180 تومنی که من پیدا کردم. احیانا اگه کسی باز قیمت کمتری داشت اطلاع یده اینجا لطفا/.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)