صفحه 16 از 145 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

سلام
    ما هم می خواهیم ۲ پاسپورت برا پیکاپ ویزا بفرستیم آنکارا. می خواستم بیبنم شرایط شما چه جوری هست؟

Junior Member

سلام به همگی
    اطلاعات جدید در مورد پیک اپ به وسیله آِژانسی که توضیحاتشو داده بودم:

1- میتونیم تا شنبه قبل ظهر ببریم پاسپورت ها رو تحویل بدیم (یعنی امروز با شنبه فرقی نمیکنه). پس بهتره همون شنبه بریم تا دوستان شهرستانی هم که بهم پیام داده بودن بتونن بیان.
    2- اصلاح موردی مهم در پست قبلیم: زمان تحویل ویزاها به ما یکشنبه دوهفته بعد خواهد بود. یعنی 13 اسفند (نه یکشنبه بعدی).
    3- گفت اگه 10-11 نفر باشیم (که فعلا هستیم. اگه همه کسایی که اعلام آمادگی کردن بیان) بازهم جای تخفیف داره (یعنی کمتر از 180 تومن برای هر نفر. چند بار هم پرسیدم تومن دیگه؟ گفت اره. گفتم یهو نگفته باشه دلار‌)‍ :ی).
    4- لطفا همه کسایی که مطمعنا شنبه با ما قصد اقدام دارن تا فردا (جمعه) عصر اسم و فامیل شماره تماس و ایمیلشونو به من پیغام خصوصی بدن. لطفا همه کسایی که قبلا هم اعلام آمادگی کرده بودن دوباره تا فردا عصر اعلام نظر قطعی بکنن.
    5- من هم جمعه شب برای همه کسایی که به صورت قطعی اعلام آمادگی کردن ساعت و سایر اطلاعات مورد نیاز برای قرار شنبه رو ایمیل خواهم کرد.

اگر احیانا تا جمعه عصر راه مطمعن و ارزونتر دیگه ای پیدا کردین لطفا اطلاع بدین. به هر حال هر راهی که انتخاب کردیم مطمعنا بهتره به صورت گروهی اقدام کنیم. هرچی هم تعدادمون بیشتر باشه بهتره. اگر هم کسی از دوستان فروم به صورت شخصی قصد رفتن به انکارا رو داره هم لطفا اعلام کنه تا با پرداخت بخشی از هزینه ها پیک اپ رو برای گروه ما انجام بده.

فقط یک نکته: این شرکت مسافرتی از طریق یک آژانسی که من چند بار ازش خرید انجام دادم معرفی شده. به نظرم معتبره. من فقط چندبار تلفنی صحبت کردم باهاشون. ولی هرکس مسئولیتش با خودشه. من فقط نقش معرفی رو دارم. تصمیم با خودتون.

Junior Member

بازهم یادم رفت بگم. ما میخوایم ویزا کانادا پیک اپ کنیم. اشتباها دوستان امریکا اشتباه نکنن. اخه اسم فروم چیزی در مورد کانادا نگفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط futureroad نمایش پست ها
    سلام به همگی
    اطلاعات جدید در مورد پیک اپ به وسیله آِژانسی که توضیحاتشو داده بودم:

1- میتونیم تا شنبه قبل ظهر ببریم پاسپورت ها رو تحویل بدیم (یعنی امروز با شنبه فرقی نمیکنه). پس بهتره همون شنبه بریم تا دوستان شهرستانی هم که بهم پیام داده بودن بتونن بیان.
    2- اصلاح موردی مهم در پست قبلیم: زمان تحویل ویزاها به ما یکشنبه دوهفته بعد خواهد بود. یعنی 13 اسفند (نه یکشنبه بعدی).
    3- گفت اگه 10-11 نفر باشیم (که فعلا هستیم. اگه همه کسایی که اعلام آمادگی کردن بیان) بازهم جای تخفیف داره (یعنی کمتر از 180 تومن برای هر نفر. چند بار هم پرسیدم تومن دیگه؟ گفت اره. گفتم یهو نگفته باشه دلار‌)‍ :ی).
    4- لطفا همه کسایی که مطمعنا شنبه با ما قصد اقدام دارن تا فردا (جمعه) عصر اسم و فامیل شماره تماس و ایمیلشونو به من پیغام خصوصی بدن. لطفا همه کسایی که قبلا هم اعلام آمادگی کرده بودن دوباره تا فردا عصر اعلام نظر قطعی بکنن.
    5- من هم جمعه شب برای همه کسایی که به صورت قطعی اعلام آمادگی کردن ساعت و سایر اطلاعات مورد نیاز برای قرار شنبه رو ایمیل خواهم کرد.

اگر احیانا تا جمعه عصر راه مطمعن و ارزونتر دیگه ای پیدا کردین لطفا اطلاع بدین. به هر حال هر راهی که انتخاب کردیم مطمعنا بهتره به صورت گروهی اقدام کنیم. هرچی هم تعدادمون بیشتر باشه بهتره. اگر هم کسی از دوستان فروم به صورت شخصی قصد رفتن به انکارا رو داره هم لطفا اعلام کنه تا با پرداخت بخشی از هزینه ها پیک اپ رو برای گروه ما انجام بده.

فقط یک نکته: این شرکت مسافرتی از طریق یک آژانسی که من چند بار ازش خرید انجام دادم معرفی شده. به نظرم معتبره. من فقط چندبار تلفنی صحبت کردم باهاشون. ولی هرکس مسئولیتش با خودشه. من فقط نقش معرفی رو دارم. تصمیم با خودتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا برای گرفتن ویزا از سفارت کانادا

دوستانی که ویزاشون رو از آنکارا گرفتن، می خواستم بپرسم روز دوم که سفارت پاسپورت رو با ویزا تحویل میده، تا چه ساعتی ممکنه کارمون طول بکشه؟
    توی نامه ی پاس ریکوئست من نوشته سه شنبه یا چهارشنبه پا سپورتم رو تحویل بدم و یک روز بعد هم تحویل بگیرم. من سه شنبه قراره پاسم رو بدم و چهارشنبه تحویل بگیرم . من بلیط برگشتم از آنکارا رو چون عجله داشتم، چهارشنبه غروب خریدم. ساعت 7.25 الان نگرانم که نکنم نرسم ه پرواز. ضمنا همینجا خوندم که به ترتیب تحویل مدرک، ویزا رو میدن. درسته؟ اگه روز اول صبح زود برم، تا چه ساعتی می تونم بگیرم ویزا رو؟

لطفا کمکم کنید. خیلی متشکرم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط happlyd نمایش پست ها
    دوستانی که ویزاشون رو از آنکارا گرفتن، می خواستم بپرسم روز دوم که سفارت پاسپورت رو با ویزا تحویل میده، تا چه ساعتی ممکنه کارمون طول بکشه؟
    توی نامه ی پاس ریکوئست من نوشته سه شنبه یا چهارشنبه پا سپورتم رو تحویل بدم و یک روز بعد هم تحویل بگیرم. من سه شنبه قراره پاسم رو بدم و چهارشنبه تحویل بگیرم . من بلیط برگشتم از آنکارا رو چون عجله داشتم، چهارشنبه غروب خریدم. ساعت 7.25 الان نگرانم که نکنم نرسم ه پرواز. ضمنا همینجا خوندم که به ترتیب تحویل مدرک، ویزا رو میدن. درسته؟ اگه روز اول صبح زود برم، تا چه ساعتی می تونم بگیرم ویزا رو؟

اول: مطمئن هستين که سه شنبه يا چهار شنبه بايد تحويل بدين . چون توي ايميل ديگران دوشنبه و چهارشنبه هست

You can submit your passports Mondays and Wednesdays between 08:30 and 10:00. If you arrive late, you will have to come back
    the next available day for passport submission

دوم: بهتره دوستاي ديگه نظر بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط happlyd نمایش پست ها

سلام
    ازشما میخوان که ساعت 14 اونجا باشین و معمولا 1 ساعت ماکزیمم کاردارید.اگه با تورتشریف میبرید ازتون میخوان که 15:30 درلابی حاضرباشید حتما با تورلیدرهماهنگی نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط irajgol نمایش پست ها
    سلام
    دوستاني که قبلا ويزاتون رو گرفتيد آيا زن و شوهر که يکي از اونها ميتونه بره داخل سفارت نياز هست فرم 1 و 2 را پر کنند؟
    و آيا بايد در فرم 2 اسم 2 نفرشون را بنويسند؟
    ممنون
    سلام
    ببخشید من فرم های 1 و 2 ذکرشده را نمی شناسم ولی تو نامه پاس ریکوئست ما صفحه آخر LETTER OF AUTHORISATION بود که درصورتی که MAIN APPLICANT نخواد بره بایست اونو امضا کنه ولی اگه بخواد بره نیازی به امضا همسر _ که مین اپلیکنت نیست _نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم خواهش کنم در صورت امکان لینک تقویم کاری سفارت و بزارین ما یهو حسنی نشیم تو آنکارا!!
    1 می 2009: فایل نامبر اول.
    1 آگوست 2012: درخوست مدیکال و کپی پاس.
    17 آگوست 2012: مدیکال رسیود.
    20 فوريه 2013: پاس ريكوست.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

http://www.canadainternational.gc.ca...ang=eng&view=d
    نقل قول نوشته اصلی توسط donpemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم خواهش کنم در صورت امکان لینک تقویم کاری سفارت و بزارین ما یهو حسنی نشیم تو آنکارا!!
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

سلام دوستان

آیا کسی هست که بتونه برای پیک‌اپ ویزا به من کمک کنه؟
    ویزای پدر و مادر من رسیده و باید تحویلش بگیریم.

لطفا به من پیام خصوصی بدید یا همینجا پست بگذارید.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)