صفحه 5 از 145 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

پیش فرض پاسخ : پیک آاپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

نقل قول نوشته اصلی توسط f_naz نمایش پست ها
    دوباره سلام من فردا صبح میرم آنکارا برای پیک‌آاپ ویزا...۲ تا سوال دارم...از من خواستن قد و رنگ چشم بنویسم...کجا بنویسم؟؟؟...رو ورق کاغذ؟!!! و بعد اینکه آیا باید برای ویزا پول بدیم؟
    کی از شما خواسته قد و رنگ چشم بنویسید؟ از من که نخواستن!
    نخیر لازم نیست پولی بدید. شما قبلا همه هزینه ها رو در موقع درخواست ویزا، به سفارت پرداخت کردید.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

ممنون از جوابتون...تو نامه پاس رکویست جزو مدارکی که باید ببرم این هم هست!شما میدونین از فرودگاه تا سفارت چقدر راه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

ممنون از جوابتون...تو نامه پاس رکویست جزو مدارکی که باید ببرم این هم هست!شما میدونین از فرودگاه تا سفارت چقدر راه؟

سلام.اگه صبح زود باشه و خلوت 25 دقیقه با تاکسی. 20 $ هزینه .

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

حدود 30 تا 45 دقیقه. البته خیلی بستگی به ترافیک داره.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Junior Member

سلام دوستان
    الان تقریبا سفارت کانادا شروع کرده به پاس ریکوئست کردن دوستان. در حین بعضی از دوستان که می خوان خودشون برن آنکارا و اینجا اعلام می کنن که می تونن پیکاپ انجام بدن و در خواست می کنن که بهشون پیام خصوصی بدن. من می خواستم اینجا یه بحثی در این مورد بشه که چه روشی باید باشه که بشه این کار را مطمئن تر و کم هزینه تر کرد/
    مواردی که به ذهن من میرسه و دوست دارم در موردشون بحث بشه اینان:

1. چطور به فردی که می خواد بره آنکارا برای پیکاپ اطمینان کنیم؟ من اینجا می بینم دوستایی هستن که ماکزیمم 5 تا پست ندارن و حتی اسمشون توی اکسل هم نیست، یهو میان میگن پاس ریکوست شدیم و می خوان برن برای پیکاپ و پست می ذارن برای هماهنگی. به همه این دوستان برای PR تبریک می گم ولی فکر می کنم در این مورد باید کمی محتاط بود. همچنین دوستانی هستند که برای موارد دیگه ای مثل سفارت آمریکا میرن آنکارا و می خوان توی این مسیر کار دوستان کانادایی رو انجام بدن و توی اینکار هم کمبود اطلاعاتشون توی پستای ارسالیشون قابل مشاهده است. به نظر شما از این دوستان چه اطلاعات و چه تضمینی میشه گرفت تا مطمئن شد؟!!!
    2. هزینه هایی که باید برای پیکاپ پرداخت بشه چقدر باید باشه؟ می دونیم که یه شرکتی اینکار رو 200 دلار انجام میده و همه قبول داریم که واقعا ستمه. پس هزینه پیکاپ از 200 دلار باید کمتر باشه. از اون سمت دوستانی که میرن آنکارا باید حداقل هزینه ای تقریبل 600-700 هزارتومان برای یک اقامت 3 شبه متحمل بشن و خیلی منطقی هست که بخوان این هزینه ها رو کم کنن. اما با چه منطقی این هزینه ها باید تسهیم بشن، مثلا دوست پیکاپ کننده اعلام کنه که آره فقط شما یکنفر می خوایین براتون پیکاپ انجام بشه یعنی اون موقع باید هزینه ها رو نصف کنیم که در این صورت باید 350 هزار تومنو بدیم (اینکه میشه همون هزینه 200 دلار شرکتی). البته به این هم فکر میکنم که این دوستانی که میرن انکارا فرصتهای دیگری هم برای خودشون به دست میارن مثل امکان خرید پوشاک که یه جورایی براشون از هزینه های آتیشون کم خواهد کرد. دوستان در این مورد نظر بدین به نظرتون چقدر باید برای هزینه پیکاپ به اونایی که می خوان برن انکارا باید پرداخت بشه؟!!! به نظر من هزینه 100 تا 150 هزار منطقی هست به شرطی که تعداد پاس های پیکاپی بین 2 تا 4 باشه. اگه بیشتر از این تعداد شد که اینکار تبدیل به یک بیزنس خوب میشه
    3. برای شفاف شدن کار دوستان پیکاپی و راهنمایی دوستانی تو آینده، پیشنهاد می کنم دوستایی که براشون پیکاپ انجام میشه بیان اینجا بگن که چه کسی براشون پیکاپ رو انجام می ده و با چه هزینه ای؟ هم چنین بگن برای مطمئن شدن در این باره چیکار کردن!!!

موفق باشین

منم کاملا با شما موافقم. 2-3 هفته پیش بود که من واسه کسی از یکی از بچه های عازم آنکارا سوال پرسیدم و بهم هم گفت چند نفرید و با این حال به من قیمت 300 تومن داد! که من خیلی تعجب کردم.
    علاوه بر اون چیزایی که شما دوست عزیز گفتید کسی که میره آنکارا علاوه بر فرصت های خرید واسه خودش به هر حال به سفر تفریحی هستش به خصوص به ترکیه که هوای خیلی خوبی توی این فصل داره. من خودم میخوام قبل از رفتنم یه سفر تفریحی با خانواده داشته باشم حالا به هر جا و اگه قراره مثلا کلی پول بدم به کسی و توی خونه بشینم خوب اون سفر رو بی خیال میشم و میرم آنکارا هم کارمو انجام میدم و هم تفریح می کنم.
    من خودم دیگه موافق 100 تومن هستم و در مورد خودم اگه پیشهاد 200 یا 300 باشه اون موقع خودم میرم آنکارا و با همین هزینه که پیشنهاد دادم از بقیه رو هم میبرم.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط slx نمایش پست ها
    منم کاملا با شما موافقم. 2-3 هفته پیش بود که من واسه کسی از یکی از بچه های عازم آنکارا سوال پرسیدم و بهم هم گفت چند نفرید و با این حال به من قیمت 300 تومن داد! که من خیلی تعجب کردم.
    علاوه بر اون چیزایی که شما دوست عزیز گفتید کسی که میره آنکارا علاوه بر فرصت های خرید واسه خودش به هر حال به سفر تفریحی هستش به خصوص به ترکیه که هوای خیلی خوبی توی این فصل داره. من خودم میخوام قبل از رفتنم یه سفر تفریحی با خانواده داشته باشم حالا به هر جا و اگه قراره مثلا کلی پول بدم به کسی و توی خونه بشینم خوب اون سفر رو بی خیال میشم و میرم آنکارا هم کارمو انجام میدم و هم تفریح می کنم.
    من خودم دیگه موافق 100 تومن هستم و در مورد خودم اگه پیشهاد 200 یا 300 باشه اون موقع خودم میرم آنکارا و با همین هزینه که پیشنهاد دادم از بقیه رو هم میبرم.
    به نظر منم 100 تومن دیگه خوبه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط slx نمایش پست ها

آره منم فکر می کنم که پیشنهادها اینطور باشن بهتره که فرد خودش بره انکارا. ضمنا دوست عزیز این بحث جای دیگه هم دنبال میشه. الان باید به یک مبنای منطقی برای محاسبه هزینه ها فکر کنیم،

Junior Member parsa_ma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - علم و صنعت ايران

دوستان!
    من خودم دارم میرم آنکارا پاسپورت دیگران رو هم دارم می برم.
    چند تا نکته بگم!

1. هزینه ی این سفر بسیار نا مردیه که با خرید و گردش و اینا حساب شه! خود من دارم یه هفته می رم، اما فقط اقاماتم تو آنکارا (سه روز و دوشب)، بلیط هواپیما (یکی از ارزونتریناشو پیدا کردم)، ترنسفر درون و برون شهری برای پیک آپ (نه هزیه های گردش!)، هتل (گشتم ارزونترینش به سفارت رو پیدا کردم که پیاده برم!) و خورد و خوراک معقول و معمولی(در حد یه چیز ساده واسه زنده موندن!)، عوارض خروج و رفت و آمد تا فرودگاه!
    مابقیش خیلی واضحه که شرعاً و عرفاً بر عهده ی خودمه.

2. هزینه های بالا رو با هم جمع می کنم، تقسیم بر تعداد پاسپورت ها +1 می کنم! +1 خودمم! چون فرقی با بقیه ندارم.

3. اونایی که می گن 100 هزار تومن، احتمالا چیز زیادی از قیمت دلار نمی دونن! 100 هزار تومن می شه 50 دلار! تا حالا تاکسی سوار شدین تو آنکارا؟

سلام به همه دوستان به نظر من درسته که باید به هم اعتماد داشته باشیم و مسایل مالی رو زیاد داغ نکنیم ولی برای از بین بردن هر گونه شک و تردید از دل دوستانی که میخوان پاسپورتشونو رو دست شخص دیگه ای بدن, خیلی خوب میشه که در مورد هزینه سفر از طریق این تاپیک یا حتی تاپیک جدیدی بحث بشه. بنظر من تمام کسانی که پس ریکوئست میش با هم لینک باشن و از بین خودشون اگه کسی اعلام آمادگی کرد بره آنکارا, ولی در صورتی که شخصی میاد میگه میخاد براه آنکارا, اون در هر صورت خودش داره میره پس بهتره یک قیمت پایه در نظر بگیریم و به طرف بدیم که من با قیمت دوستمون شیباک موافقم که قیمت پایه باشه ولی اگر تعداد پاسپورت ها بیشتر شد مسلماً هزینه کمتر بشه و یا اینکه پاسپورت ها رو به شخص دیگه ای که تعداد بیشتری دستشه بدیم. چند روز قبل یکی از دوستان با 14 تا پاسپورت رفت آنکارا, چه برسه به الان که خدا رو شکر داره تعداد دوستان پس ریکوئست بیشتر میشه!!!
    و خیلی خوب میشه که کسانی که میخوان پاسشونو به شخصی بدن بیان و اعلام کنن
    خلاصه دوستام بهتره چند تا قانون برای این مساله بسازیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)