صفحه 64 از 145 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط ORKAD نمایش پست ها
    سلام
    برای 3 تا پاس هم توجیه اقتصادی نداره هم توجیه ریسک پذیری بعد از 3 تا 4 سال صبر یک زحمت حداقل 3 روزه ی دیگه بخودتون بدهید تشریف ببرید آنکارا
    من هم دقیقا 3 تا پاس داشتم و این کارو کردم
    حالا حالا ها باید خرج کنید چه قبل از ورود چه بعد از ورود به کانادا ناسلامتی دارین مهاجرت می کنید
    دوشنبه که پاسها رو تحویل بدهید چهارشنبه بعدازظهر حدود ساعت 3 تحویل می گیرد همین قضیه برای سایر ایام هفته هم جاریست
    راستی روزهای تعطیل سفارت رو حتما چک کنید
    موفق باشید
    با توجه به مطالب شما اگر دوستي با پرواز ايران اير يكشنبه شب بره و از طريق سيستم VAC پاسپورتهاي ما را دوشنبه صبح تحويل دهد آيا قطعاٌ پاسپورتها را روز چهارشنبه ساعت 3 بعداز ظهر دريافت خواهدكرد و به پرواز چهارشنبه شب برگشت ايران اير خواهد رسيد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    با توجه به مطالب شما اگر دوستي با پرواز ايران اير يكشنبه شب بره و از طريق سيستم VAC پاسپورتهاي ما را دوشنبه صبح تحويل دهد آيا قطعاٌ پاسپورتها را روز چهارشنبه ساعت 3 بعداز ظهر دريافت خواهدكرد و به پرواز چهارشنبه شب برگشت ايران اير خواهد رسيد ؟
    با سلام من ماه قبل وک بودم سرشون بسیار شلوغ است بجز مراجعین حضوری که تک پاس دارند چندین پیک اپ کننده ویزا که هر کدام بین 40-60 پاس داشتند هم بودند اما خوبی که داره(خودشون پیشنهاد کردند) می تونید بیلیط برگشتون بدید که یک کپی بگیرند بعد حتما توی اون تاریخی که گفتند حاضر می شه البته واضحه که در مورد چندین پاس مثل همان پیک اپ کننده رفتار می کنند بطوریکه یکی از اونا با توجه به حاضر نشدن تمام ویزا مجبور به تغییر تاریخ پرواز شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    سلام
    من وقتي رفتم آنكارا دقيقن پروازم همين بود كلن ايران اير همينه
    دوشنبه رفتم وك و به همراه مدارك كپي بليت رو هم ضميمه كردم و 4شنبه بعدازظهر هم مدارك رو تحويل گرفتم
    البته اونجا مي گن شايد به 5شنبه بيفته ولي احتمالش 1% است نرمش همون 2 روز است
    موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان. کسی جدیدا از ترکیه ویزای توریستی گرفته ؟ پرونده ما 3 ماه انجاست ولی هیچ جوابی ندادند...

دوستان این قضیه استفاده از وک شامل پیک آپ ویزای دانشجویی هم مییشه؟ من الان دادم که یکی از اقوام ببره و 5 شنبه هم برمیگرده. اگر باید بده به وک که شاید نرسه بگیره!!! این نامرد ها در ایمیل درخواست پاسپورت چرا هیچی نگفتن؟!! فقط گفتن اگر کس دیگری پیک آپ میکنه فلان مدارک رو هم داشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hashemiyoones نمایش پست ها
    دوستان این قضیه استفاده از وک شامل پیک آپ ویزای دانشجویی هم مییشه؟ من الان دادم که یکی از اقوام ببره و 5 شنبه هم برمیگرده. اگر باید بده به وک که شاید نرسه بگیره!!! این نامرد ها در ایمیل درخواست پاسپورت چرا هیچی نگفتن؟!! فقط گفتن اگر کس دیگری پیک آپ میکنه فلان مدارک رو هم داشته باشه.
    خوب وقتی‌ هیچی نگفتن یعنی‌ مشکلی‌ نداره دیگه ، نامرد هم شدند بدبختهاا

نقل قول نوشته اصلی توسط Xman2012 نمایش پست ها
    خوب وقتی‌ هیچی نگفتن یعنی‌ مشکلی‌ نداره دیگه ، نامرد هم شدند بدبختهاا
    بعید میدونم مشکلی نباشه. اینا کاراشون خیلی خیلی بی برنامست. میخوام بدونم که کسی بوده که اخیرا برای کس دیگه ای بره سفارت و در همون زمان نرمال پیک آپ کنه؟

پیش فرض پاسخ : پیک آاپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

با سلام
    ممنون میشم دوستانی که برای پیکاپ ویزا به ترکیه رفتند در مورد جزییات دریافت ویزا توضیح بدهند. مثلا سفارت چند روز و چگونه پس از تحویل پاسپورت تماس میگیره تا پاسپورتمون رو تحویل بده؟

گویا برای ویزای ویزیتوری فقط vac شده

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    گویا برای ویزای ویزیتوری فقط vac شده
    ولی ما هم که ویزامون دانشجویی بود. هزینه 40 لیر اضافه رو آژانس ازمون گرفت و توجیهشم این بود که باید از وک اقدام کنه.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)