صفحه 7 از 145 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیک آاپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

سلام دوستان
    من 10 آگوست ای میلی از سفارت بهدستم رسید که گواهی سو پیشینه رو میخواستند، 17 آگوست هم سوالاتی راجع به زمینه تحصیل و ... ازم پرسیدند ولی تا الان که 2 سپتامبره هیچ خبری نشده و از طرفی برای 10 سپتامبر بلیط کانادا دارم. نمیدونم چه کار کنم پاسپورتمو با فرم اعلام نماینده بفرستم یا بلیطمو کنسل کنم؟
    شما اطلاع دارین بعد از مصاحبه چند وقت بعد و چند شنبه ای میل Pass request میاد؟
    ممنون

Junior Member

[QUOTE=saberinst;887916]سلام دوستان
    من 10 آگوست ای میلی از سفارت بهدستم رسید که گواهی سو پیشینه رو میخواستند، 17 آگوست هم سوالاتی راجع به زمینه تحصیل و ... ازم پرسیدند ولی تا الان که 2 سپتامبره هیچ خبری نشده و از طرفی برای 10 سپتامبر بلیط کانادا دارم. نمیدونم چه کار کنم پاسپورتمو با فرم اعلام نماینده بفرستم یا بلیطمو کنسل کنم؟
    شما اطلاع دارین بعد از مصاحبه چند وقت بعد و چند شنبه ای میل Pass request میاد؟
    ممنون
    بنظر من بهتره يك ايميل به سفارت بزني و شرايط خودت را توضيح دهي همچنين اسكن بليط را برايشان بفرست ، در ضمن روزهاي پنجشنبه ها درخواست پاسپورت مي آيد.

Junior Member

سلام
    با توجه به اینکه سفارت کانادا در ایران تقریبا بطور کامل تعطیل شده، دوستانی که ایمیل از سفارت دریافت کردن برای پیک آپ ویزا میتونند برای اطلاعات بیشتر به ایمیل زدن ادامه بدن یا خودشون یا نماینده شون بره آنکارا . ولی تجربه شخصی خودم:خودم شخصا رفتم و اونجا فهمیدم اونقدر ها سفارت کانادا در آنکارا منظم نیستن. چون روز اول به من گفتن شما هفته ی پیش اومدی پاسپورتت رو گرفتی!!!!!!!!!!!!! داشتم شاخ در میاوردم.
    در مورد تحویل پاسپورت هم باید بگم یک روز بعد بهتون تحویل میدن

تاکید موکد: پاسپورتتون رو دست هر کسی ندید! حالا خود دانید

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام. دوستانی که میخوان برای پیکاپ به آژانس مراجعه کنن و نمیخوان خودشون شخصا برن:
    من خودم شخصا رفتم اونجا ولی یه اژانسی اونجا بود که به نظر آدم خوب و مطمئنی میومد و چون آشنا بود با منشیای سفارت خیلی راحت توی سفارت می ایستاد و همه پاسپورتا رو چک میکرد و هیچ مشکلی نداشت.
    اگر خواستید کارتشو به من داد. به من پ.خ بدیدن تا شماره شو بهتون بدم.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    dentistry

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

سلام خیلی خوب این تاپیک باز شده برا گرفتن ویزا حتما باید خود مین اپلیکنت بره یا همسر هم میتونه بره؟به نظر شما امن به اژانسا بدیم ویزامونو بگیرن؟په هتلی خوب و امن؟چه ایرلاینی ؟
    1fileno:16march2009 ,2fileno:29july2009 ,to warsaw:1dec2011 ,
    realinprocess:11jan2012 ,
    medical with update:25may2012 NOC; 3112
    copy pass reuest with landing fee 20 september2012,pass request :15/oct/2012

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dent نمایش پست ها
    سلام خیلی خوب این تاپیک باز شده برا گرفتن ویزا حتما باید خود مین اپلیکنت بره یا همسر هم میتونه بره؟به نظر شما امن به اژانسا بدیم ویزامونو بگیرن؟په هتلی خوب و امن؟چه ایرلاینی ؟
    سلام هم فرومی عزیز

دوست من هر کسی غیر از Main Applicant و صاحب پاسپورت اگر قرار باشه بره برای اخذ ویزا ارائه وکالتنامه الزامیست!!! و در مورد اینکه این کار را واگزار آژانس های هواپیمایی کنید کاملا تصمیم شخصیه چون خیلی ها دادند و بدون مشکل هم کارشون انجام شده ولی من به شخصه هیچ وقت هیچ وقت پاسپورتم رو دست کسی نخواهم داد! موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    سلام هم فرومی عزیز

دوست من هر کسی غیر از Main Applicant و صاحب پاسپورت اگر قرار باشه بره برای اخذ ویزا ارائه وکالتنامه الزامیست!!! و در مورد اینکه این کار را واگزار آژانس های هواپیمایی کنید کاملا تصمیم شخصیه چون خیلی ها دادند و بدون مشکل هم کارشون انجام شده ولی من به شخصه هیچ وقت هیچ وقت پاسپورتم رو دست کسی نخواهم داد! موفق باشید.
    ببینم یعنی من درست فهمیدم،
    اگه مین اپلیکنت بره برای خودش و همسرش میتونه بدون وکالت ویزا بگیره،
    اگه همسرش بره باید حتما وکالت نامه ببره
    آره؟
    NOC: 4151 _ CIO: 26 Sep 2011 _ PER: 20 Dec 2011 _ RBVO: 9 Jan 2012, Warsaw _ AOR: 16 Jan 2012 _ In Process: 23 Jan 2012 _ MR: 25 Apr 2012 _ PR: 25 Sep _ Visa: 2 Oct 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzaz نمایش پست ها
    ببینم یعنی من درست فهمیدم،
    اگه مین اپلیکنت بره برای خودش و همسرش میتونه بدون وکالت ویزا بگیره،
    اگه همسرش بره باید حتما وکالت نامه ببره
    آره؟
    دوست من

حتی وقتی Main Applicant هم بره به تنهایی برای دریافت ویزا ، بردن یک وکالتنامه یک برگی جهت اطمینان هیچ ضرری نداره!!! ولی من در پست بالا عرض کردم هر کسی غیر از Main Applicant و صاحب پاس! اگر سوالی بود در خدمتم. موفق باشید.

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    دوست من

حتی وقتی Main Applicant هم بره به تنهایی برای دریافت ویزا ، بردن یک وکالتنامه یک برگی جهت اطمینان هیچ ضرری نداره!!! ولی من در پست بالا عرض کردم هر کسی غیر از Main Applicant و صاحب پاس! اگر سوالی بود در خدمتم. موفق باشید.
    در ایمیل پاس ریکوئست برای ویزای پدر و مادر من که نوشته هر کس می خواد بیاد بگیره فقط فرم ضمیمه رو پر کنن حلّه! این وکالتنامه رو شما از کجا درآوردید؟!
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    در ایمیل پاس ریکوئست برای ویزای پدر و مادر من که نوشته هر کس می خواد بیاد بگیره فقط فرم ضمیمه رو پر کنن حلّه! این وکالتنامه رو شما از کجا درآوردید؟!
    دوست عزیزم ، اول از همه سلام

شما کاملا درست میفرمایید . به همان فرمی که ضمیمه نامه ی پاس رکوئست میباشد در فروم های مربوطه میگوییم "وکالتنامه"!!! حالا دوست عزیزم متوجه شدید از کجا در آوردم؟؟؟ موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)