صفحه 95 از 145 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1446

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

سلام یکی از دوستان با نام کاربری amsa1003 در این صفحه http://www.applyabroad.org/forum/sho...A9%29/page1099 متنی از نامه پاس ریکوئیست دوستشون را گذاشته اند که در اون گفته شده برای پرینت ویزا پس از فرستادن پاسها تا یکماه ممکنه طول بکشه و در این مدت هم تماسی با ما نگیرید آیا کسی چنین متنی را در نامه پاس ریکوئیستش دیده است و آیا روال جدیدی است . یعنی طرف اگه بره اونجا برای ویزا تا یکماه هم باید اونجا بمونه و تماسی هم نگیره ؟ این خیلی عجیب است . دوستانی که این هفته پاسها را تحویل داده اند و یا در این هفته به vac مراجعه کرده اند لطف کنند در این مورد اگه چیزی هست بفرمایید ببینیم آیا این روال جدید اونهاست

Junior Member

دوست عزیز منم ساکن مشهدم و منتظر پاس ریکوئست. ممنون می شم اگه آژانسی برای پیک آپ پیدا کردی به منم اطلاع بدی. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط netsky نمایش پست ها
    سلام یکی از دوستان با نام کاربری amsa1003 در این صفحه http://www.applyabroad.org/forum/sho...A9%29/page1099 متنی از نامه پاس ریکوئیست دوستشون را گذاشته اند که در اون گفته شده برای پرینت ویزا پس از فرستادن پاسها تا یکماه ممکنه طول بکشه و در این مدت هم تماسی با ما نگیرید آیا کسی چنین متنی را در نامه پاس ریکوئیستش دیده است و آیا روال جدیدی است . یعنی طرف اگه بره اونجا برای ویزا تا یکماه هم باید اونجا بمونه و تماسی هم نگیره ؟ این خیلی عجیب است . دوستانی که این هفته پاسها را تحویل داده اند و یا در این هفته به vac مراجعه کرده اند لطف کنند در این مورد اگه چیزی هست بفرمایید ببینیم آیا این روال جدید اونهاست
    سلام
    متاسفانه اون کاربر که شما میگید اطلاعات را ناقص نوشته اند و متاسفانه همه را به اشتباه انداخته اند ایشون اصلا" در منطقه ما نیستند ایشون در سنگاپور هستند و اونجا این قدر طول میکشه و ربطی به آنکارا نداره بهتر بود ایشون در پیامشون اول این را میگفتند تا هم دوستان راهنماییشون میکردند و هم بقیه به اشتباه نمی افتادند

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان
    لطفا من را رهنمای کنید. البته من هنوز معلوم نیست ویزا بگیرم یا نه؟! ولی می خواستم ببینم که اگر ما که در استانبول بیومتریک انجام دادیم، برای گرفتن ویزا بخواهیم به استانبول بریم چند روز طول میکشه تا ویزا رو بدند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Calgary - Environmental Eng.

سلام دوستان. من پاس ریکوئست شدم و الان دنبال بهترین راه برای رسوندن پاسپورت و دریافت ویزا هستم. بین رفتن و کمک گرفتن از خدمات آژانس مردد هستم.
    من بایومتریکز رو توی استانبول دادم. آیا می تونم برم آنکارا برای دریافت ویزا؟ اگه ببرم آنکارا باید هزینه اضافی پرداخت کنم؟ چند روز زمان می بره؟ با توجه به نظر دوستان 3- 4 روز زمان می بره اینکار. آیا ممکنه ویزا زودتر هم صادر بشه؟
    با کمک آژانس ها چقد زمان می بره؟ چقد اعتبار داره؟ آیا می شه چند تا از آژانس های معتبر رو که از خدماتشون راضی بودین به صورت پیام خصوصی بهم معرفی کنید؟
    ضمنا من توی وب سایت VFS دیدم که می شه پاسپورت رو پست کرد و بعد VFS اونو با پست بهم برگردونه (http://vfsglobal.ca/canada/Turkey/index.html). البته هزینه courier باید پرداخت بشه که هنوز نمی دونم چقد می شه و باید بپرسم. فقط آیا کسی می دونه پول چطور باید پرداخت شه؟ توی وب سایت VFS یه توضیحاتی داده شده ولی من متوجه نشدم که بالاخره چی شد (http://www.vfsglobal.ca/canada/turke...eschedule.html).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. U of Clagary

دوستان یک سوال کوچک! برای ویزای دانشجویی هم عکس لازمه جهت پیک آپ؟

Junior Member

سلام
    می‌شه بگید چند روز طول کشید تا جوابتونو بدن؟ من کانادا هستم و هفتهٔ پیش پاس رکوئست شدم بهشون ایمیل زدم اما جواب ندادن. حالا نمی‌دونم برم ترکیه یا منتظر جوابشون بمونم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mem_55 نمایش پست ها
    دوستان یک تجربه بسیار مهم که باهاتون در میون میذارم امیذوارم دوستانی که شرایط مشابه دارن استفاده کنن...
    من همونطور که در پست پایینم میبینید ایمیل پاس ریکووستم رو از
    پاریس
    دریافت کرده بودم ، البته در ایمیل اولاز من خواسته بودن اگر ایران هستم مدارک رو به VAC آنکارا یا استانبول بدهم و در غیر اینصورت ازشون کسب تکلیف کنم ، منهم ایمیل دوم رو زدم و
    پاسخ دادن که باید پاسها رو بفرستم پاریس !!

بخاطر مشکلاتی که در ارسال پاسها به پاریس وحود داشت و ایمیل پاس ریکووست هم فاقد راهنمایی های کافی بود ، حدود دوهفته در تلاش بودم که از طریق ترکیه اقدام کنم ، سرتونو درد نیارم ، راههای مختلف از جمله مراجعه حضوری و پیک آپ سرویس آژانسها رو بررسی کردم و جالبه تمام آژانسها هم برای بردن پاسها به ترکیه اعلام آمادگی کردن !! اما در نهایت من اطمینان نکردم و با مکافات زیاد پاسها رو رسوندم پاریس و الان که شگر خدا به دستم رسیده میبینم ویزا ها همون روز ایمیل پاس ریکووست اول در پاریس صادر شده بود !!
    این دوتا درس توش داره :
    اول اینکه اگر با پیک آپ فرستاده بودم ترکیه بعد از کلی سرگردانی و هزینه احتمالا پاس خالی به دستم میرسید
    دوم هم اینکه اول ویزا رو صادر میکنن بعد ایمیل پاس ریکووست میزنن ، پس اگر خارج از ایرانید اصلا روی ترکیه حساب نکنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Calgary - Environmental Eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط royapr نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پاس ریکوئست شدم و الان دنبال بهترین راه برای رسوندن پاسپورت و دریافت ویزا هستم. بین رفتن و کمک گرفتن از خدمات آژانس مردد هستم.
    من بایومتریکز رو توی استانبول دادم. آیا می تونم برم آنکارا برای دریافت ویزا؟ اگه ببرم آنکارا باید هزینه اضافی پرداخت کنم؟ چند روز زمان می بره؟ با توجه به نظر دوستان 3- 4 روز زمان می بره اینکار. آیا ممکنه ویزا زودتر هم صادر بشه؟
    با کمک آژانس ها چقد زمان می بره؟ چقد اعتبار داره؟ آیا می شه چند تا از آژانس های معتبر رو که از خدماتشون راضی بودین به صورت پیام خصوصی بهم معرفی کنید؟
    ضمنا من توی وب سایت VFS دیدم که می شه پاسپورت رو پست کرد و بعد VFS اونو با پست بهم برگردونه (http://vfsglobal.ca/canada/Turkey/index.html). البته هزینه courier باید پرداخت بشه که هنوز نمی دونم چقد می شه و باید بپرسم. فقط آیا کسی می دونه پول چطور باید پرداخت شه؟ توی وب سایت VFS یه توضیحاتی داده شده ولی من متوجه نشدم که بالاخره چی شد (http://www.vfsglobal.ca/canada/turke...eschedule.html).
    دوستان، کسی نمی تونه یه شرکت معتبر برای پیکاپ ویزا به من معرفی کنه؟ ممنون می شم.

Junior Member massreg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PejMoon نمایش پست ها
    دوستان یک سوال کوچک! برای ویزای دانشجویی هم عکس لازمه جهت پیک آپ؟
    اگه آنلاین اقدام کرده باشید که من می‌دونم لازم نیست.

Junior Member

سلام
    كسايي كه استانبول بيومتريك دادن، بهتره برن آنكارا يا استانبول؟ از نظر زماني كدوم مناسب تره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)