صفحه 60 از 60 نخستنخست ... 105051525354555657585960
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 593 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

سلام
    ببخشید من یه سوال دارم که نمیدونم کجا باید بپرسم. ممنون میشم اگه بهم جواب بدید. من از ونکوور جاب آفر گرفتم و منتظرم که برای ویزا اقدام کنم. تمامی مدارک تحصیلی- ازدواج و هویتی من سال 2012 ترجمه رسمی و تایید شده و الان من نمیدونم که سفارت کانادا از من این مدارک رو قبول میکنه یا احتیاج به ترجمه جدید دارم. عدم سوء پیشینه رو تقاضا دادم که بگیرم . خیلی ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

سلام دوستان،
    من برای پدر و مادرم اقدام کردم برای ویزای ویزیتور. applicant رو پدرم نوشتم و مادرم رو به عنوان همراه.
    الان که ایمیل برای biometric اومده فقط یه بارکد هست به نام پدرم. حالا سوالام اینه که من واسه وقت سفارت و انگشت نگاری به ۲تا بارکد احتیاج داریم یا همین که اسم مادرم به عنوان همراه هست اثر انگشت ۲نفر رو میگیرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezask نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای پدر و مادرم اقدام کردم برای ویزای ویزیتور. applicant رو پدرم نوشتم و مادرم رو به عنوان همراه.
    الان که ایمیل برای biometric اومده فقط یه بارکد هست به نام پدرم. حالا سوالام اینه که من واسه وقت سفارت و انگشت نگاری به ۲تا بارکد احتیاج داریم یا همین که اسم مادرم به عنوان همراه هست اثر انگشت ۲نفر رو میگیرن؟
    ایمیل بعدی رو هم به زودی دریافت میکنید.هر نفر جداگانه نیاز به یک نامه دارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)