صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

پیش فرض تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

دوستانی که برای پیک شخصا تشریف میبرید، برای رزرو محل اقامت به سایت های زیر حتما نگاهی بندازید، قیمت های بهتری نسبت به booking.com دارد.
    www.lastminute.com
    www.hostel.com

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

پیش فرض پاسخ : پیک آاپ ویزا از آنکارا توسط آژانس

تبریک به همه دوستان پاس ریکوئستی
    ما سه شنبه پاسو دادیم و چهارشنبه ویزا رو گرفتیم.
    برای هتل این لینک مربوط به نزدیک ترین هتل به سفارت کانادا هست. (هتل امار). ولی قیمتش از هتل هایی که در پست 33 گذاشتم، بیشتره. به جاش هزینه رفت و آمد نمی دهید.
    هر چه زودتر برای خرید بلیط اقدام کنید، چون ممکنه بلیط مستقیم به آنکارا پیدا نشه و مجبور بشید به استانبول برید. برای رزرو بلیط هم میتونید با جناب Pearson هماهنگ کنید تا هر چه سریعتر رزرو بلیط انجام بشه.
    همون ایمیل دریافتی با پاسپورت برای ارائه به سفارت کافیه.
    دیگه جزئیات سفر را سهیل به شما خواهد گفت.

Junior Member vamosn آواتار ها

سلام دوستان من دیروز از آنکارا رسیدم
    با تور ۳ شب و ۴ روز رفته بودم پانصد هزار تومان هتل ۳ ستاره SIYAVکه عالی‌ بود، تمیز با امکانات خوب
    اگه هتل در مرکز شهرKizilay- باشه هزینه تاکسی به سفارت حدود ۱۰ لیره هست که ما ۳ نفر بودیم و هزینه رو تقسیم کردیم(روز دوم پیاده رفتیم)
    هزینه غذا توی یه جای معقول مثل KFC حدود ۱۰-۱۴ لیره هست، آب هم که باید بطری بخرید چون آب شیر قابل خوردن نیست
    سعی‌ کنید صبح زود آنجا باشید که نفرهای اول برید داخل (ما زود رفتیم و ساعت ۸.۴۰ هتل داشتیم صبحانه میخوردیم)
    اگه سوال ی هست خوشحال میشم کمک کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vamosn نمایش پست ها
    سلام دوستان من دیروز از آنکارا رسیدم
    با تور ۳ شب و ۴ روز رفته بودم پانصد هزار تومان هتل ۳ ستاره SIYAVکه عالی‌ بود، تمیز با امکانات خوب
    اگه هتل در مرکز شهرKizilay- باشه هزینه تاکسی به سفارت حدود ۱۰ لیره هست که ما ۳ نفر بودیم و هزینه رو تقسیم کردیم(روز دوم پیاده رفتیم)
    هزینه غذا توی یه جای معقول مثل KFC حدود ۱۰-۱۴ لیره هست، آب هم که باید بطری بخرید چون آب شیر قابل خوردن نیست
    سعی‌ کنید صبح زود آنجا باشید که نفرهای اول برید داخل (ما زود رفتیم و ساعت ۸.۴۰ هتل داشتیم صبحانه میخوردیم)
    اگه سوال ی هست خوشحال میشم کمک کنم

سلام
    دوست عزیز ممنون میشم اگه اطلاعات سفرتون رو برامون بگین.
    یه بحثی توی تاپیک دیگه "پیکاپ دانشجویی" شده بود که بیان تجربیات شما کمک خیلی برزگی خواهد بود. (لینک)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

کسی اطلاعاتی در مورد سیاو هتل داره داره یا توصیه در مورد آنکار و گرفتن ویزا؟
    پیشاپیش از راهنمایتون متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sadei نمایش پست ها
    کسی اطلاعاتی در مورد سیاو هتل داره داره یا توصیه در مورد آنکار و گرفتن ویزا؟
    پیشاپیش از راهنمایتون متشکرم
    هتل Gold خیلی به سفارت نزدیک تر است (حدود 2 کیلومتر)، قیمتش هم در حدود همان هتل سیاو است.
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

Junior Member

سلام
    من تازه عضو شدم میدونم برای رفتن به انکارا به تابیک مربوطه بروم اماچند تا سوال داشتم که نفهمیدم
    1-اسم هتلی که نزدیک سفارت کانادا توی انکارا؟یا لینکش؟
    2-اگر یکشنبه بروم وسه شنبه شب برگردم خوبه؟ایا ایران ایر ساعتهای رفت وبرگشتش چطوریه؟
    3-میشه قیمت هتل وبلیط را بگید؟
    4-قیمت بلیط رفت وبرگشت به تورنتو چقدره؟واز کی High Seasen هست؟

من واقعا سوالاتم زیاده باید ببخشید

یک دنیا ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva469 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه عضو شدم میدونم برای رفتن به انکارا به تابیک مربوطه بروم اماچند تا سوال داشتم که نفهمیدم
    1-اسم هتلی که نزدیک سفارت کانادا توی انکارا؟یا لینکش؟
    2-اگر یکشنبه بروم وسه شنبه شب برگردم خوبه؟ایا ایران ایر ساعتهای رفت وبرگشتش چطوریه؟
    3-میشه قیمت هتل وبلیط را بگید؟
    4-قیمت بلیط رفت وبرگشت به تورنتو چقدره؟واز کی High Seasen هست؟

من واقعا سوالاتم زیاده باید ببخشید

یک دنیا ممنونم
    سوالات شما زیاد نیستن ولی در تاپیک مرتبط مطرح نشدن. از این به بعد، سوالتون رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید تا 1- زود تر و دقیق تر جواب بگیرین 2- تاپیک های دیگه (مثل این جا) بیخودی شلوغ نشه و از بحث اصلی منحرف نشن.
    شما واسه چی می خوای بری آنکارا؟ اگه واسه پیکاپ ویزا می خوای بری، باید به اون ایمیلی که از سفارت گرفتی توجه کنی که چه روزی بهت گفته بیا. قبلا یکی از دوستان متن ایمیلی رو که در یافت کرده بود رو گذاشته بود اینجا. توش نوشته بود 3 و4 شنبه باید اونجا باشه.
    درمورد هتل و قیمت بلیط آنکارا از shibaak که قبلا رفته، راهنمایی بخواه. میتونی بهش پیام خصوصی بدی.
    در مورد قیمت بلیط به کانادا هم باید بگم که با توجه به ایرلاینز و کلاس پرواز فرق میکنه. به این تاپیک مراجعه کن تا جواب دقیق تری بگیری.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

برای سفر به آنکارا، پرواز ایران ایر را انتخاب کردیم. فقط همسرم برای گرفتن ویزا رفتند. پرواز رفت: یکشنبه، 5 بعدازظهر، برگشت، چهارشنبه: 11/30 شب.
    نکتهء جالب این بود، که تقریباً بیشتر افراد داخل هواپیما، برای انجام امور خودشان جهت سفارت های کانادا، آمریکا و انگلستان رفته بودند، وگرنه این موقع از سال، کسی برای تفریح و ... به آنجا نمی رود. هتل هم با توجه به هتل هایی که آژانس جا می داد، نزدیکترین و تقریباً ارزان ترین، هتل الیت (3*) بود که البته گویا چندان جالب نبود. صبحانه و اینترنت هم داشته و فاصله اش با سفارت، حدود 20 دقیقه است. اگر ترانسفر فرودگاهی بخواهید، کل هزینهء پرواز و هتل، 930 هزار تومان و اگر نخواهید، 850 هزار تومان می شود.
    برای رفتن به سفارت، شوهرم، 2 شنبه ساعت 6 صبح عازم می شود و نفر 4 صف بودند، با ارائهء مدارک و انجام امور اولیه، کارشان سریع تمام می شود و برمی گردند. سه شنبه هم به همان ترتیب دریافت مدارک افراد، ویزا را تحویل می دهند.
    صف ویزا خیلی شلوغ است، به طوری که فقط روز 2 شنبه، حدود 90 نفر آمده بودند و تازه این نفر هم اغلب چندین پاسپورت داشتند.
    نظم و ترتیب و ... خوب بود.
    همه چیز در آنکارا بسیار گران است. جای تفریحی خاصی هم ندارد و شوهر من هم در طول مدت اقامت در آنکارا، فقط با سایر افرادی که برای امور سفارت ایران و آمریکا و ... آمده بودند، گپ می زده است. تقریباً بیشتر مشتریان هتل، افرادی بوده اند که برای کارهای سفارت آمده بودند. این هم یک علت دیگر، برای ریختن پول اضافه و مجبوری، در شکم ترکیه.
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

راستی، همسرم موبایل نبرده بود و برای تماس با ایران، کارت تلفن خرید: 5 لیره، 35 دقیقه و از تلفن عمومی تماس می گرفت.

صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)