صفحه 10 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا برای گرفتن ویزا از سفارت کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط irajgol نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که آنکارا رفتيد، اسم فرودگاهش دقيقا چيه و موقعيتش کجاست؟
    اسمش Esenboga هست و موقعيتش شمال شرق آنکاراست و 32 کيلومتر تا سفارت کانادا فاصله داره

توي google Map عبارت Ankara Esenboga Airport, Turkey رو سرچ کنيد

براي طول مسير direction رو انتخاب کنيد Canadian Embassy in Ankara رو انتخاب کنيد تا مسير رو هم بده

Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا

سلام دوستان
    کسی میدونه هتل marya که نزدیک به سفارت کانادا هست چطوره؟ شبی هم 65 دلار هست. به نظرتون خوبه با توجه به قیمتهایی که دوستان تا حالا گرفتن؟
    ممنون میشم جوابم رو بدین
    .We received ----'s application for permanent residence on January 24, 2012.We started processing ----'s application on August 14, 2012.Medical results have been received. Medical extended till November 15, 2013.PPR:February 07, 2013

من هفته گذشته به آنکارا رفتم . دوستانی که به سفارت کانادا می خواهند بروند هتل آمار در 300 متری سفارت هست و امکاناتش هم نسبت به باقی هتل های 3 ستاره خیلی خوبه و تمیز و مرتب هست اتاق ها .
    شبی 50 دلار هست و ترانسفر فرودگاهی هم روی اتاق هست . تلویزیون LCD و اسپلیت هم داره و شبکه های ایرانی

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_soj نمایش پست ها
    سلام. سفر 5 فروردین من قطعی شد. امروز بلیط هم ok کردم. تا حالا 3 نفر شدیم. هرکس میخواد ویزاشو بیارم خبر بده. رفت 5 فروردین دوشنبه، برگشت: 8 فروردین پنج شنبه. ممنون
    سلام دوست عزیز، من هم پاس رکوئست شدم ولی پاسپورتم را برای تمدید دادم اداره گذرنامه، میشه لطفا بگید هزینه سفرتون چقدر شده؟ فقط خودتان میرید یا با خانواده.؟ چون من هزینه یک نفر را میخواستم. ممنون.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozeh_3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من هم پاس رکوئست شدم ولی پاسپورتم را برای تمدید دادم اداره گذرنامه، میشه لطفا بگید هزینه سفرتون چقدر شده؟ فقط خودتان میرید یا با خانواده.؟ چون من هزینه یک نفر را میخواستم. ممنون.
    ببخشید که من جواب میدم.
    بجز هرینه تور -شما صد لیر براتون کافیه -مشروط بر اینکه خرید و هزینه جانبی نداشته باشید
    من 20 تا 24 اسفند آنکارا بودم. هزینه ها بقرار زیر هستن:
    تور (البته من تو زمان های سیزن نرفتم) 1ملیون و 80 هزار
    ترانسفر با تور بود ولی با اتوبوس 4.5 لیر از فرودگاه به کیزیل آی با خط 442 اگه اشتباه نکنم
    صبحانه با تور
    ناهار و شام بسته به اینکه کجا بخورید از 6 لیر تا 35 لیر تو رستوران
    آبجو از 4.5 لیر تو مغازه تا 15 لیر تو بار و ....
    اتوبوس از کیزیل آی تا سفارت 1.8 لیر حواستون باشه 2 لیر میدین بقیشو پس نمیده
    هر سوالی باشه در خدمت دوستان هستم

خواهش میکنم. خیلی لطف کردید که جواب دادید. من البته شماره شما رو گرفتم که ازتون سوال هامو بپرسم. فردا باهاتون تماس میگیرم.

در مورد سوال هزینه هم شما بهتر از من جواب رو دادید چون رفتید و اومدید. البته من نتونستم برای 5 فروردین با این قیمت تور پیدا کنم. من تنها میرم ویزای همسرم و دوستانی که تا به حال به من سپرده اند رو بیارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad81 نمایش پست ها
    ببخشید که من جواب میدم.
    بجز هرینه تور -شما صد لیر براتون کافیه -مشروط بر اینکه خرید و هزینه جانبی نداشته باشید
    ترانسفر با تور بود ولی با اتوبوس 4.5 لیر از فرودگاه به کیزیل آی با خط 442 اگه اشتباه نکنم
    صبحانه با تور

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad81 نمایش پست ها
    ببخشید که من جواب میدم.
    صبحانه با تور
    خیلی ممنون از اطلاعات جامعی که دادید. میشه لطفا بگید چند روز آنجا بودید؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozeh_3 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطلاعات جامعی که دادید. میشه لطفا بگید چند روز آنجا بودید؟
    شرمنده الان دیدم که نوشتید از 20 تا 24....

اطلاعات من از سفر به آنکارا:

تهیه بلیط:
    حداقل با دو پرواز ایران ایر و ماهان میتونید برید که پیشنهاد من ماهان(روزهایه یک شنبه و دوشنبه و پنج شنبه) هست.
    اگر تور بگیرید کاملاً با صرفه تر خواهد بود(بلیط و هتل و ترانسفر فرودگاهی و یک گشت شهر رایگان به همراه نهار). دوستانی که می تونن به غیر از هتل 5 ستاره هتل هایه دیگه ای برند پیشنهاد من هتل 3 ستاره هست(هزینه اضافه کنید) که گاوصندوق هم دارند.

تهیه ارز:
    با مراجعه به یکی از شعب ارزی بانک ملت و همراه داشتن گذرنامه و شناسنامه و کارت ملی و فیش عوارض خروج از کشور به مبلغ55 هزار تومان و بلیط و کپی از همه این مدارک و حضور صاحب گذرنامه، حواله مبلغ 300 دلار آمریکا را با نرخ ارز مبادلاتی به شما داده میشه که بعد از چک گذرنامه در مسیر مستقیم بعداز رستوارن، پله سمت چپ به سمت طبقه پایین و دست راست بانک ملت 300دلار تانخورده را دریافت کتید.

پرواز:
    حدود 2ساعت و پانرده دقیق می باشد.

سفارت:
    سفارت در خیابان جناح واقع شده و از میدان اصلی شهر(کیزیلای) تا سفارت کانادا کمتر از 45 دقیقه پیاده روی هست ولی حدود 20 دقیقه این مسیر سربالایی شدیده که اگر آروم برید خوبه ولی وقت گیر میشه.
    با اتوبوس هایه شماره 413 و 2 لیر ناقابل میتونید هم ایستگاه بعداز سفارت پیاده بشین که سرپایینی باشه و هم ایستگاه بعداز سفارت که کمی سربالایی را تجربه کنین.
    به نظر من اگر ساعت 9:45 دقیقه هم برسین هیچ مشکلی نداری و تازه هرچی به ساعت 10 نزدیک تر میشین خلوت تر هم میشه.

خرید:
    میدان کیزیلای و خیابانهایه اطراف اون جاهایه خرید بدی نیستن.
    خیابان تونعلی هم که به کیزیلای نزدیکه و تا نزدیک خیابان جناح ادامه داره.
    اگر فروشگاه بزرگ شهر را می خواهید ببینید هم میتونید با استفاده از مترو از میدان کیزیلای به آنکامال رفته و یک روز خود را اونجا سپری کنید.

تماس با ایران:
    مطابق اطلاعات مندرج در سایت همراه اول دریافت اس ام اس رایگانه ولی تماس ها چه به شما و چه از شما گرون در میاد. میتونید کارتهایه تلفن 5 لیری تهیه کنیدو از تلفنهایه عمومی حدود 30 دقیقه با ایران صحبت کنید.

برابری لیرترکیه با ریال ایران و دلار آمریکا و یورو در تاریخهای نزدیک این پست:
    برابری با ریال ایران حدود 2000 تومان
    برابری با دلار آمریکا حدود 1.77 لیر
    برابری با یورو حدود 2.30 لیر

صرافی:
    (DOVIZ صرافی) صرافی فرودگاه لیر کمتری نسبت به صرافی های شهر به شما میده.

هزینه های خورد و خوراک:
    نسبت به پول ما و حجم کم غذا هاشون هزینه زیادی به شما تحمیل میکنه.
    آب خوردن 500 سی سی حدود 0.75 لیر
    غذا حدوداً از 8 لیر به بالا

* درصورت تمایل لباس و کفش راحت که مناسب پیاده روی باشه همراه داشته باشید.
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

اطلاعات من از سفر به آنکارا:

تهیه بلیط:
    حداقل با دو پرواز ایران ایر و ماهان میتونید برید که پیشنهاد من ماهان(روزهایه یک شنبه و دوشنبه و پنج شنبه) هست.
    اگر تور بگیرید کاملاً با صرفه تر خواهد بود(بلیط و هتل و ترانسفر فرودگاهی و یک گشت شهر رایگان به همراه نهار). دوستانی که می تونن به غیر از هتل 5 ستاره هتل هایه دیگه ای برند پیشنهاد من هتل 3 ستاره هست(هزینه اضافه کنید) که گاوصندوق هم دارند.

تهیه ارز:
    با مراجعه به یکی از شعب ارزی بانک ملت و همراه داشتن گذرنامه و شناسنامه و کارت ملی و فیش عوارض خروج از کشور به مبلغ55 هزار تومان و بلیط و کپی از همه این مدارک و حضور صاحب گذرنامه، حواله مبلغ 300 دلار آمریکا را با نرخ ارز مبادلاتی به شما داده میشه که بعد از چک گذرنامه در مسیر مستقیم بعداز رستوارن، پله سمت چپ به سمت طبقه پایین و دست راست بانک ملت 300دلار تانخورده را دریافت کتید.

پرواز:
    حدود 2ساعت و پانرده دقیق می باشد.

سفارت:
    سفارت در خیابان جناح واقع شده و از میدان اصلی شهر(کیزیلای) تا سفارت کانادا کمتر از 45 دقیقه پیاده روی هست ولی حدود 20 دقیقه این مسیر سربالایی شدیده که اگر آروم برید خوبه ولی وقت گیر میشه.
    با اتوبوس هایه شماره 413 و 2 لیر ناقابل میتونید هم ایستگاه بعداز سفارت پیاده بشین که سرپایینی باشه و هم ایستگاه بعداز سفارت که کمی سربالایی را تجربه کنین.
    به نظر من اگر ساعت 9:45 دقیقه هم برسین هیچ مشکلی نداری و تازه هرچی به ساعت 10 نزدیک تر میشین خلوت تر هم میشه.

خرید:
    میدان کیزیلای و خیابانهایه اطراف اون جاهایه خرید بدی نیستن.
    خیابان تونعلی هم که به کیزیلای نزدیکه و تا نزدیک خیابان جناح ادامه داره.
    اگر فروشگاه بزرگ شهر را می خواهید ببینید هم میتونید با استفاده از مترو از میدان کیزیلای به آنکامال رفته و یک روز خود را اونجا سپری کنید.

تماس با ایران:
    مطابق اطلاعات مندرج در سایت همراه اول دریافت اس ام اس رایگانه ولی تماس ها چه به شما و چه از شما گرون در میاد. میتونید کارتهایه تلفن 5 لیری تهیه کنیدو از تلفنهایه عمومی حدود 30 دقیقه با ایران صحبت کنید.

برابری لیرترکیه با ریال ایران و دلار آمریکا و یورو در تاریخهای نزدیک این پست:
    برابری با ریال ایران حدود 2000 تومان
    برابری با دلار آمریکا حدود 1.77 لیر
    برابری با یورو حدود 2.30 لیر

صرافی:
    (DOVIZ صرافی) صرافی فرودگاه لیر کمتری نسبت به صرافی های شهر به شما میده.

هزینه های خورد و خوراک:
    نسبت به پول ما و حجم کم غذا هاشون هزینه زیادی به شما تحمیل میکنه.
    آب خوردن 500 سی سی حدود 0.75 لیر
    غذا حدوداً از 8 لیر به بالا

* درصورت تمایل لباس و کفش راحت که مناسب پیاده روی باشه همراه داشته باشید.
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)