صفحه 11 از 60 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English translation

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا برای گرفتن ویزا از سفارت کانادا

دوستان عزيز با توجه به اينكه من براي يكشنبه عازم انكارا هستم وخيلي دنبال تور و هتل مناسب گشتم درنهايت برواز ايران اير و هتل ددمان پنج ستاره را انتخاب كردم بنظر مي رسه كه در منطقه خوبي است حدود ٣٥ دقيقه بياده تا سفارت فاصله داره و بالاخره تونستم با قيمت حدود ١٣٣٠٠٠٠ تومان براي سينگل سه شب از اين تور كه ترانسفر ويك گشت رايگان داره استفاده كنم تا اونجايي كه ميدونم اكثر أژانس ها مثل ماركوبولو الي گشت و چهار فصل با برواز ماهان تور دارند ولي اژانس اميدان مجري تورها با پرواز ايران اير است و قيمت هاش خيلي مناسبه كه من به اژانس خودم قبولوندم كه با قيمت هاي اميدان براي من تور ارائه بدن يناير اين شما هم مي تونيد از أژانس خودتون بخواهيد كه اين كار رو براتون انجام بده. موفق باشيد

شروع پروسه:21 فوريه 2006
    مدیکال: 8 نوامبر 2012
    رسیدن مدیکال به پاريس : ٣ دسامبر ٢٠١٢ :
    دریافت مدارک اپدیت در ورشو:29 نوامبر 2012

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed. نمایش پست ها
    اطلاعات من از سفر به آنکارا:

تهیه بلیط:
    حداقل با دو پرواز ایران ایر و ماهان میتونید برید که پیشنهاد من ماهان(روزهایه یک شنبه و دوشنبه و پنج شنبه) هست.
    اگر تور بگیرید کاملاً با صرفه تر خواهد بود(بلیط و هتل و ترانسفر فرودگاهی و یک گشت شهر رایگان به همراه نهار). دوستانی که می تونن به غیر از هتل 5 ستاره هتل هایه دیگه ای برند پیشنهاد من هتل 3 ستاره هست(هزینه اضافه کنید) که گاوصندوق هم دارند.

تهیه ارز:
    با مراجعه به یکی از شعب ارزی بانک ملت و همراه داشتن گذرنامه و شناسنامه و کارت ملی و فیش عوارض خروج از کشور به مبلغ55 هزار تومان و بلیط و کپی از همه این مدارک و حضور صاحب گذرنامه، حواله مبلغ 300 دلار آمریکا را با نرخ ارز مبادلاتی به شما داده میشه که بعد از چک گذرنامه در مسیر مستقیم بعداز رستوارن، پله سمت چپ به سمت طبقه پایین و دست راست بانک ملت 300دلار تانخورده را دریافت کتید.

پرواز:
    حدود 2ساعت و پانرده دقیق می باشد.

سفارت:
    سفارت در خیابان جناح واقع شده و از میدان اصلی شهر(کیزیلای) تا سفارت کانادا کمتر از 45 دقیقه پیاده روی هست ولی حدود 20 دقیقه این مسیر سربالایی شدیده که اگر آروم برید خوبه ولی وقت گیر میشه.
    با اتوبوس هایه شماره 413 و 2 لیر ناقابل میتونید هم ایستگاه بعداز سفارت پیاده بشین که سرپایینی باشه و هم ایستگاه بعداز سفارت که کمی سربالایی را تجربه کنین.
    به نظر من اگر ساعت 9:45 دقیقه هم برسین هیچ مشکلی نداری و تازه هرچی به ساعت 10 نزدیک تر میشین خلوت تر هم میشه.

خرید:
    میدان کیزیلای و خیابانهایه اطراف اون جاهایه خرید بدی نیستن.
    خیابان تونعلی هم که به کیزیلای نزدیکه و تا نزدیک خیابان جناح ادامه داره.
    اگر فروشگاه بزرگ شهر را می خواهید ببینید هم میتونید با استفاده از مترو از میدان کیزیلای به آنکامال رفته و یک روز خود را اونجا سپری کنید.

تماس با ایران:
    مطابق اطلاعات مندرج در سایت همراه اول دریافت اس ام اس رایگانه ولی تماس ها چه به شما و چه از شما گرون در میاد. میتونید کارتهایه تلفن 5 لیری تهیه کنیدو از تلفنهایه عمومی حدود 30 دقیقه با ایران صحبت کنید.

برابری لیرترکیه با ریال ایران و دلار آمریکا و یورو در تاریخهای نزدیک این پست:
    برابری با ریال ایران حدود 2000 تومان
    برابری با دلار آمریکا حدود 1.77 لیر
    برابری با یورو حدود 2.30 لیر

صرافی:
    (DOVIZ صرافی) صرافی فرودگاه لیر کمتری نسبت به صرافی های شهر به شما میده.

هزینه های خورد و خوراک:
    نسبت به پول ما و حجم کم غذا هاشون هزینه زیادی به شما تحمیل میکنه.
    آب خوردن 500 سی سی حدود 0.75 لیر
    غذا حدوداً از 8 لیر به بالا

* درصورت تمایل لباس و کفش راحت که مناسب پیاده روی باشه همراه داشته باشید.
    از انتشار تجربه هاتون سپاسگذارم. واقعا مفید و کارگشاست. در ضمن، برای من که با تور نمیرم چه توصیه هایی داری؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

من دوشنبه 26 فروردین با ماهان میرم آنکارا و پنچ شنبه بر می گردم. یعنی باید 3 شب آنکارا بمونم. کدوم هتل به صرفه تره؟
    پرداخت هزینه ی ویزا رو از طریق بانک انجام دادی؟

Junior Member

دوستان سلام
    من هم فردا يكشنبه عازم انكارا هستم با ايران اير رفت يكشنبه وچهارشنبه برگشت باتور سه شب در هتل 4 ستاره دوارزيدنس كه كمي دورتر ازسفارت است باقيمت 1227000تومن باترانسفرو صبحانه وگشت آخرين اطلاعات
    رو بعد از سفر آنكارا درخدمت دوستان ميزارم فعلا

Junior Member

هتل مترو پل بهتره تقریبا 70 لیر برای یک نفر هستش با صبحانه و اینترنت . بهتره که 3 یا 4 نفر بشین و یک تاکسی بگیرین تا هتل. در ضمن ما 3 نفر یه اتاق گرفتیم 150 لیر یعنی نفری 20 لیر کمتر شد
    تاریخ صدور فایل نامبر:jul 13 2011 تاریخ نامه آمادگی برای مصاحبه:aug 11 2011

تاريخنامه دعوت به مصاحبه:sep 16 2011 تارخ مصاحبه:DATE : 9 décembre 2011 HEURE :08:30

دوستانی که میرن آنکارا چتر یادشون نره :
    http://www.weather.com/weather/tenda...urkey+TUXX0002

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Controller نمایش پست ها
    من دوشنبه 26 فروردین با ماهان میرم آنکارا و پنچ شنبه بر می گردم. یعنی باید 3 شب آنکارا بمونم. کدوم هتل به صرفه تره؟
    از فروذگاه با اتوبوس 422 به مقصد کیزلای سوار شید( میدان کیزلای پیاده شوید) و دو ایستگاه بالاتر از جایی که پیاده شدید دقیقا کنار پل عابر پیاده ، خط 413 را سوار شوید. فکر میکنم سه ایستگاه بعد در منطقه اولوس پیاده شده و به هتل yeni hotel بروید
    هتلی تمیز با صبحانه و اینترنت وای فای و حتی برای کسانی که اپتاپ ندارند یک کامپیوتر در لابی قرار داده شده
    برای هر شب اتاق یک تخته 40 لیر میگیرد، بسیار به صرفه
    برا رفتن به سفارت کاناا از همان جا که اتوبوس پیاده شده (آنطرف خیابان) با خط 413 سوار شوید و بعد از میدان کیزلای بعد از دو ایستگاه ، بعد از ایستگاه فارابی پیاده شوید.
    بعذ از ایستگاه فارابی در سمت راست اتوبوس در مسیر حرکت خود سفارت کانادا را خواهید دید. ایستگاه بعد کمی بالاتر است که باید بعد از پیاده شدن پییاده به سمت پایین خیاان جناح برگردید.

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من هم فردا يكشنبه عازم انكارا هستم با ايران اير رفت يكشنبه وچهارشنبه برگشت باتور سه شب در هتل 3 ستاره آمار كه 600 متر با سفارت فاصله داره با قیمت 970000 باترانسفرو صبحانه
    سلام
    منهم هم امروز به این هتل میرم پس همدیگرو آنکارا میبینیم
    شروع پروسه feb 2009 استان آلبرتا فامیلی در یافت مدیکال 2012 14sep دریافت مدیکال در پاریس 28 sep دریافت ویزا 8 اپریل 2013

از انتشار تجربه هاتون سپاسگذارم. واقعا مفید و کارگشاست. در ضمن، برای من که با تور نمیرم چه توصیه هایی داری؟

هتل سیاز از همه ارزون تره و میتونید هتل آمار را هم که به سفارت نزدیکتره را بگیرید. برایه هتل بدون تور انتخابهایه زیادی می تونید داشته باشید
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

Junior Member

دوست عزیز من هم امروز همراه با خانم شهرازد ک و اقای مزداد به ایران برگشتم نگرانی ها ی قبل از سفر طبیعی است ولی نگران همسفر نباشید از همان گیت پرواز با چندین نفرمثل
    خودتون اشنا میشید کلا مسافران آنکارا ازایران یا برای سفارت امریکا هستند یا برای کانادا خانم شهرزادک همه اطلاعات رو بخوبی دادن فقط درمورد ندادن ویزا درآنکارا عرض کنم در جمع
    50یا 60نفری که برای ویزا اومده بودن با خانمی اشناشدم که پاس خانواده 4نفری همراهش بود که براشون نامه اومده بود ولی به پسر 28ساله خانواده ویزا ندادن واظهار شدکه ورشو باید
    جواب بده و با اونجا مکاتبه کنند والا همه خوش وخندون ویزا گرفتن وبرگشتن برای من هم تا اپریل 2014 ویزا صادر کردن که تعجب همه را برانگیخت با ارزوی موفقیت برای همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)