صفحه 14 از 60 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا برای گرفتن ویزا از سفارت کانادا

دوستان لطف میکنید هتل نزدیک سفارت و نحوه دسیدن به آن را توضیح فرمایید. اتوبوس مترو تاکسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی، دانشگاه تهران

من امروز از سفارت ویزام رو گرفتم، همه چیز مرتب و خوب پیش رفت 2 تا گیشه کار میکرد 1 خانم ترک و 1 آقای کانادایی، روز 2شنبه من ساعت 8 دم در سفارت بودم و اسمم رو یک آقایی که ایرانی بودند نوشتند و من نفر 19 بودم ساعت 8:30 اسمها رو شروع کردند به ترتیب خوندن، وقتی اسممون رو صدا میزنند اول باید نامه پاس ریکوئست رو که سفارت ایمیل کرده همراه با پاسپورت به نگهبانی تحویل میدادیم تا چک کنند و اجازه ورود بدن ، بعد هر وسیله الکتریکی که همراه داشته باشید رو باید تحویل بدین، وارد سفارت که شدید مثل بانک باید برید شماره بگیرید و بر اساس شمارتون صداتون میزنند، وقتی میرید دم باجه باید پاسپورت ، برگه اتچ شده به نامه پاس ریکوئست ، 2 قطعه عکس رو بهشون تحویل بدید و بعد به من یه شماره دادند که فردا ساعت 2:30 بیا ویزات رو بگیر، من فرداش ساعت 2 رفتم و چون خلوت بود من رو داخل راه دادند و ویزا رو همراه با برگه های لندینگ بهم تحویل دادند، وقتی ویزا رو تحویل میگیرید حتما اسم و فامیل و شماره پاسپورت و شماره سی اس کیو رو چک کنید. در مورد هزینه سفر هم باید بگم پرواز ایران ایر با هتل 3 ستاره 850000 تومان و با هتل 5ستاره 1050000 میشد ولی به دلیل اینکه سریع پر شد من با پرواز ماهان و هتل 4ستاره 1260000 رفتم ، هتل تقریبا نزدیک سفارت بودش و محله بالاشهر بود و مردم اکثرا انگلیسی بلد بودن ولی بهتون پیشنهاد میکنم هتل نزدیک منطقه کیزیل آی بگیرید چون کلا 2 دفعه با سفارت کار دارید ولی تمام مراکز خرید همون مرکز شهر هست ولی مردم اون قسمت انگلیسی بلد نیستید فقط ترکی حرف میزنند، راستی اونجا موبایل رومینگ میندازه، وقتی هم که از فرودگاه ترکیه میاین بیرون سمت راست می تونید از باجهtourist information نقشه شهر رو بگیرید اگر هم که با تور میرید لیدر بهتون نقشه شهر رو میده
    تاریخ مصاحبه 17 نوامبر 2010// تاریخ فایل فدرال 21 نوامبر 2010
    تاریخ دریافت آپدیت 15 می 2013 //رسیدن آپدیت به پاریس: 5 ژوئن 2013
    تاریخ دریافت مدیکال 28 ژوئن 2013 //رسیدن مدیکال به سفارت 5 ژوئیه // پاس ریکوئست 13 آگوست// دریافت ویزا 20 آگوست2013

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی، دانشگاه تهران

من Park Hotel نزدیک سفارت بودم که 20 دقیقه پیاده راه بود ولی در کل 2 دفعه با سفارت کار دارید که اونم با اتوبوس 413 میتونید برید سفارت که 2 لیر میشه، من با تاکسی رفتم چون نزدیک بود 8 لیر میشد، ولی پیشنهاد میکنم هتل مرکز شهر ( کیزیل آی )‌بگیرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    دوستان لطف میکنید هتل نزدیک سفارت و نحوه دسیدن به آن را توضیح فرمایید. اتوبوس مترو تاکسی.
    تاریخ مصاحبه 17 نوامبر 2010// تاریخ فایل فدرال 21 نوامبر 2010
    تاریخ دریافت آپدیت 15 می 2013 //رسیدن آپدیت به پاریس: 5 ژوئن 2013
    تاریخ دریافت مدیکال 28 ژوئن 2013 //رسیدن مدیکال به سفارت 5 ژوئیه // پاس ریکوئست 13 آگوست// دریافت ویزا 20 آگوست2013

دوستان کسی اطلاعی داره هتل الیت بهتره یا آمار تو آنکارا؟ ما باید هفته دیگه بریم و آژانس این دو تا معرفی کرده گفته خودتان انتخاب کنید.ممنون اگر کسی اطلاعی داره کمک کنه.
    NOC :4121/ ارسال به سیدنی سپتامبر 2009 / فایل نامبر دوم فوریه 2010 / ارسال به ورشو 12 دسامبر / اینپراسس واقعی: 2012/7 feb / دریافت مدیکال: 20 می 2013/دریافت مدارک آپدیت توسط ورشو 27 جون 2013/ پاس ریکوئست 23 آگوست 2013
    http://fsw.apphb.com/

دوستان ما ویزامون رو از آنکارا گرفتیم.رفتیم هتل نوا پالاس نزدیک میدان کیزیلای.هتی خوب و مرتبی است و کارکنانش تقریبا انگلیسی متوجه می شوند در حدی که کاراتون راه بیافته.به سفارت هم خیلی دور نیست حدود نیم ساعت پیاده روی البته به سفارت کانادا اما به سفارت امریکا 5 دقیقه راه است.
    داخل سفارت کانادا هم زده که دوستانی که ویزاشون رو برای پیک آپ می دن باید بدن به یه شرکتی و از آن طریق انجام بشه . و این سایت رو برای اطلاعات بیشتر گذاشته بودند
    http://vfsglobal.ca/canada/turkey/index.html
    اما تاکید کرده کسانی که شخصا مراجعه می کنند باید به خود سفارت برن و لازم نیست به این شرکت مراجعه کنند.
    اطلاعات دیگه ای ندارم .امیدوارم این لینک بدردتون بخوره.
    موفق باشید.
    NOC :4121/ ارسال به سیدنی سپتامبر 2009 / فایل نامبر دوم فوریه 2010 / ارسال به ورشو 12 دسامبر / اینپراسس واقعی: 2012/7 feb / دریافت مدیکال: 20 می 2013/دریافت مدارک آپدیت توسط ورشو 27 جون 2013/ پاس ریکوئست 23 آگوست 2013
    http://fsw.apphb.com/

Junior Member

Smile پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا (ويزا ؛ هتل و بليط سفر)

دوستانی که یکشنبه آینده عازم آنکارا هستین ،یه جا هم واسه من توی صف سفارت نگه دارین!!!
    ضمنا مکان های توریست پسند آنکارا رو میتونین از سایت www.tripadvisor.com پیدا کنین.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

دوستاني كه تجربه سفر به آنكارا و اخذ ويزا از سفارت كانادا دارند لطفاٌ اگر آژانس معتبر با نرخ مناسب و هتل نزديك به سفارت كانادا مي شناسند لطفاٌ به من پيام خصوصي بدهند. سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - سازه

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

سلام بر همه دوستان
    می خوام از تجربه خودم که هفته ی پیش برای گرفتن ویزای خانوده ام و دو تا از دوستان به انکارا رفته بودم براتون بگم
    اول از همه بگم تغییری در گرفتن پاسهایی که وکالت به کسی می دهند رخ داده است و اون اینکه دیگه سفارت کانادا آنها رو تحویل نمی گیره و باید به دفتر وک که همون نزدیکی است تحویل بدین
    دفتر وک هم می گه تحویل پاسها ممکن است تا 3 روز کاری بطول بکشه ولی نرمال آن 2 روز کاری است که برای دوستان من هم 2 روزه تحویل دادن
    نکته بعدی اینکه برای هر پاس 38 لیر ترکیه می گیرند به اسم ترانسفر بین دفتر وک و سفارت کانادا که پیاده 10 دقیقه بیشتر نیست !!!!!!
    راستی این رو هم بگم تو فرودگاه امام بازرسی اولی ازتون می پرسه که پروازتون برای کجاست تا بگید آنکارا می گه تمام جیباتون رو خالی کن که اگر پاس کس دیگری رو دارید می برید ازتون بگیره
    بهترین کار این است که پاس کسی رو قبول نکنید اگر نه حداقل تو جیباتون نذارید و تو ساک بذارید از گیت که رد شدید بذارید تو جیب
    حتما یک دست نوشته از صاحب پاس بگیرید که معلوم کنه صاحب پاس با اختیار خودش پاس رو داده به زبان فارسی
    هتل هم حتمن نزدیک مرکز شهر بگیرید چون تمام خبرا تو مرکز شهره و برای رفتن به سفارت هم اتوبوس 413 هست با کرایه هر نفر 1.8 لیر
    راستی تو اتوبوس برای هر ایستگاه که می خواهید وایسه باید دکمه stop رو بزنید اگر نه یا ایست نمی کنه یا اگر هم وایسه برای مسافر سوار کردن با کلی قر زدن پیاده می کنه
    سوالی بود در خدمتم
    موفق باشید

سلام من تازه عضو شدم 1 سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید: همسر من Main Aplicant هستش حالا برای دریافت ویزا من اگر برم همون 2 روز طول میکشه یا وارد گرفتاری دیگه ای میشم ؟؟بعضی دوستان میگن اگر Main Aplicant نره و من مدارک رو ببرم 6-7 روز طول میکشه !!! ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ORKAD نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    می خوام از تجربه خودم که هفته ی پیش برای گرفتن ویزای خانوده ام و دو تا از دوستان به انکارا رفته بودم براتون بگم
    اول از همه بگم تغییری در گرفتن پاسهایی که وکالت به کسی می دهند رخ داده است و اون اینکه دیگه سفارت کانادا آنها رو تحویل نمی گیره و باید به دفتر وک که همون نزدیکی است تحویل بدین
    دفتر وک هم می گه تحویل پاسها ممکن است تا 3 روز کاری بطول بکشه ولی نرمال آن 2 روز کاری است که برای دوستان من هم 2 روزه تحویل دادن
    نکته بعدی اینکه برای هر پاس 38 لیر ترکیه می گیرند به اسم ترانسفر بین دفتر وک و سفارت کانادا که پیاده 10 دقیقه بیشتر نیست !!!!!!
    راستی این رو هم بگم تو فرودگاه امام بازرسی اولی ازتون می پرسه که پروازتون برای کجاست تا بگید آنکارا می گه تمام جیباتون رو خالی کن که اگر پاس کس دیگری رو دارید می برید ازتون بگیره
    بهترین کار این است که پاس کسی رو قبول نکنید اگر نه حداقل تو جیباتون نذارید و تو ساک بذارید از گیت که رد شدید بذارید تو جیب
    حتما یک دست نوشته از صاحب پاس بگیرید که معلوم کنه صاحب پاس با اختیار خودش پاس رو داده به زبان فارسی
    هتل هم حتمن نزدیک مرکز شهر بگیرید چون تمام خبرا تو مرکز شهره و برای رفتن به سفارت هم اتوبوس 413 هست با کرایه هر نفر 1.8 لیر
    راستی تو اتوبوس برای هر ایستگاه که می خواهید وایسه باید دکمه stop رو بزنید اگر نه یا ایست نمی کنه یا اگر هم وایسه برای مسافر سوار کردن با کلی قر زدن پیاده می کنه
    سوالی بود در خدمتم
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22256 نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم 1 سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید: همسر من Main Aplicant هستش حالا برای دریافت ویزا من اگر برم همون 2 روز طول میکشه یا وارد گرفتاری دیگه ای میشم ؟؟بعضی دوستان میگن اگر Main Aplicant نره و من مدارک رو ببرم 6-7 روز طول میکشه !!! ممنون
    همان دو روز زمان مي برد فقط در انتهاي نامه پاسپورت ريكوئست امضا همسر خود را مبني بر وكالت دادن دريافت ويزا توسط شما اخذ شود.
    Letter of Authorization:
    I, _ , hereby authorize ________________________ to collect my Canadian visa(s) and/or submit/collect other documents related to my application from the Embassy of Canada in Ankara, Turkey on my behalf. This authorized person is a citizen of ______________ and holds ID/passport number _______________.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)