صفحه 15 از 60 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

ممنون از شما فقط من نمی‌‌دونم برای گرفتن ویزای خانواده مراجعه به دفتر وک لازمه یا هر کسی‌ از اعضا که بره میتونه بگیره از سفارت چون اگر بشه گرفت بدون دردسر و دفتر وک و...(که دوستمون ORKAD توی پست قبلی نوشته ) خودم برم اگر نه‌ که main aplicant بره .بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    همان دو روز زمان مي برد فقط در انتهاي نامه پاسپورت ريكوئست امضا همسر خود را مبني بر وكالت دادن دريافت ويزا توسط شما اخذ شود.
    Letter of Authorization:
    I, _ , hereby authorize ________________________ to collect my Canadian visa(s) and/or submit/collect other documents related to my application from the Embassy of Canada in Ankara, Turkey on my behalf. This authorized person is a citizen of ______________ and holds ID/passport number _______________.

Senior Member Moj85 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

من دارم هفته اول نوامبر میرم آنکارا اگه کسی همسفر هستش یا کاری داره پ.خ بده! راستی چه هتلی و پیشنهاد میکنید؟ من چند تا پست اخیر و خوندم ولی مرددم! ممنون
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط Moj85 نمایش پست ها
    من دارم هفته اول نوامبر میرم آنکارا اگه کسی همسفر هستش یا کاری داره پ.خ بده! راستی چه هتلی و پیشنهاد میکنید؟ من چند تا پست اخیر و خوندم ولی مرددم! ممنون
    سلام
    کلا توصیه بنده این است که هتل 3 نهایتا 4 ستاره و حتما نزدیک مرکز شهر که کیزیلای نام داره تهیه کنید من هتل الیت بودم بد نبود گرچه 3 ستاره بود ولی صبحانه اش با کمی ارفاق در حد 5 ستاره بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22256 نمایش پست ها
    ممنون از شما فقط من نمی‌‌دونم برای گرفتن ویزای خانواده مراجعه به دفتر وک لازمه یا هر کسی‌ از اعضا که بره میتونه بگیره از سفارت چون اگر بشه گرفت بدون دردسر و دفتر وک و...(که دوستمون ORKAD توی پست قبلی نوشته ) خودم برم اگر نه‌ که main aplicant بره .بازم ممنون
    سلام
    با خیال راحت خودتون می تونید تشریف ببرید و ویزای کل خانواده رو از همان سفارت کانادا 2 روزه دریافت کنید و هیچ نیازی ندارید که برید دفتر وک.
    ولی حتما وکالت نامه از طرف همسرتون را با خود ببرید.
    اگر پاس دوستانتون را ببرید باید برید دفتر وک فقط .
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    توی فرودگاه به پاسپورت همسر و فرزند هم گیر میدن که همراهمونه؟؟ اوناروهم باید جاساز کنیم؟

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا (بلیت، هتل و غیره)

سلام
    1- میشه بگین فاصله هتل سیاو تا کیزیلای چقدره؟
    2- فاصله هتل سیاو تا سفارت کانادا چقدره؟ پیاده میشه رفت؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    1- میشه بگین فاصله هتل سیاو تا کیزیلای چقدره؟
    2- فاصله هتل سیاو تا سفارت کانادا چقدره؟ پیاده میشه رفت؟
    ممنون

۱- یک سرازیری اندازه ۲۰۰-۳۰۰ متر میاین پایین بعد میپیچین دست راست. 10 min که پیاده برین میشه کیزیلای. انقدر مغازه اطرافتتون هست که اصلا متوجه نمیشین.

۲- بله زیاد راه نیست. میشه پیاده رفت.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

Junior Member

هتل اتب بولوار از همش بهتره هم قيمتش، هم تميزي هم صبحانه بوفه، وقتي ما اونجا بوديم چند نفر اتق تحويل دادن رفتن سياو كلي هم پول بيشتر دادن گفتن شيك تر هست، ولي فردا دوباره برگشتن، چون فقط بهشون كره مربا دادن، نزديك كيزيلاي هم هست، البته من توي پستهاي قبلي هم كامل توضيح دادم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer _ iaum

کسی در مورد هتل الیت که نزدیکه سفارته چیزی میدونه؟؟
    Interview & CSQ:2010/07/22 ...F.F.N.:2010/07/25 ...Update from Paris:2013/05/06 ...Update Delivery:2013/05/21
    MEDICAL: 2013/06/28 .....Medical Delivery:2013/07/10 .....New CSQ: 2013/09/01 .....DM : 2013/10/11
    Passport Request : 2013/10/22 .......VISA: 2013/11/05....... Landing in Montreal : 2013/12/01

نقل قول نوشته اصلی توسط ORKAD نمایش پست ها
    سلام
    با خیال راحت خودتون می تونید تشریف ببرید و ویزای کل خانواده رو از همان سفارت کانادا 2 روزه دریافت کنید و هیچ نیازی ندارید که برید دفتر وک.
    ولی حتما وکالت نامه از طرف همسرتون را با خود ببرید.
    اگر پاس دوستانتون را ببرید باید برید دفتر وک فقط .
    موفق باشید
    دوستان چند سوال فوری
    همسر من مین هستش. اگه پدر و مادر من برن آنکارا برای دریافت ویزا آیا باید برن VAC یا چون بستگان درجه اولن میتونن برن مستقیم سفارت؟
    اگر دوشنبه صبح پاسها رو به VAC بدن آیا تا 4شنبه حاضر میشه؟ در حال حاضر پرواز اونا 4شنبه شبه اگه احتمال تاخییر داره پروازشونو از همین الان عوض کنن.
    برای دفتر VAC همون برگه پاس ریکوئست امضا شده به همراه کارت شناسایی و نامه معرفی کافیه؟
    من فقط امروز وقت دارم. از پاسخهای سریعتون پیشاپیش ممنونم
    Which is worse? Failing, or never trying

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)