صفحه 2 از 60 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

دوستانی که رفتید آنکارا میشه یه راهنمایی کنید که کدام هتل بهتره.
    هتل gold یا هتل siyav یا هتل ازیلحان یا هتل نیزا ؟شما کدام را توصیه میکنید.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    دوستانی که رفتید آنکارا میشه یه راهنمایی کنید که کدام هتل بهتره.
    هتل gold یا هتل siyav یا هتل ازیلحان یا هتل نیزا ؟شما کدام را توصیه میکنید.
    هیچ فرقی ندارند×!
    همه شون مزخرفند

مهم اینه که سه شب یک جا بخوابید هیچ امکان اضافه ای به شما نمی دن نه این هتلهایی که گفتید و نه هتلهای با ستاره بیشتر مثل هتل سورمه لی! که وقتی عکس هاش را نگاه می کنید یا حتی دم در هتل وایمیستید فکر می کنید امکانات عالی و سرویس فوق العاده ای داشته باشه ولی متاسفانه اصلن اینطور نیست.

چیزی که من دیدم ، اینه که هتلهای آنکارا و تورهای مربوطه ، صرفن برای گرفتن ویزا امکانات می دن نه سرویس توریستی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد تكنولوژي معماري(دانشگاه تهران)

ما هتل dedeman , و هتل barcelo را انتخاب كرديم براي اقامت.كسي تجربه داره از اين هتل ها؟

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

دوستانی که رفتن آنکارا، از فرودگاه تا هتل رو پکیج تور بود یا خودتون رفتین؟
    پرونده ژانویه 2006
    ویزا ژانویه 2013

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط candyapp2006 نمایش پست ها
    دوستانی که رفتن آنکارا، از فرودگاه تا هتل رو پکیج تور بود یا خودتون رفتین؟
    مال من رو تور بود . ولی یک نفر اونجا بود که میگفت یه آژاانس اینجا ازش 25 دلار برای ترانسفر گرفته.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    مال من رو تور بود . ولی یک نفر اونجا بود که میگفت یه آژاانس اینجا ازش 25 دلار برای ترانسفر گرفته.
    نیو جان منظورتون از اینجا،ایران هستش ؟راستی اگه مورد خاصی در مورد سفارت یا خود هتل یا هر چیز دیگه ای که به آنکارا مربوط میشه یادتون افتاد لطفا اگه میشه برامون بنویسید.پست شما رو در مورد بد بودن هتل آمار 2-1 ساعت بعد از اینکه این هتل رو گرفتم خوندم و کلی افسوس خوردم که کاش 3-2 ساعت زودتر در این مورد مینوشتید.هر کاری کردم که آژانس، هتل Amar رو با هتل Radisson Blue برام عوض کنه نکرد .خیلی حیف شد.هر دو یک قیمت هم بودند ولی این کجا و اون کجا!! راستی دوستان امروز دلار 3570 تومانی خریدم.هنوز حالم بده.حالا این که زیاد نبود برای یه سفر 4-3 روزه ولی خدا به خیر کنه برای کانادا رفتن رو.خلاصه من فردا عازم هستم اگه اونجا کاری از دستم برای دوستان بر میومد در خدمتم.نوت بوکم در آنکارا همراهمه.اگه کاری داشتید پیغام بدید.امیدوارم توی این 4-3 روزی که نیستم پی آر خیلی ها بیاد.خدا نگهدار همتون باشه.
    پی نوشت : در جواب دوستمون که پرسیدند آیا استتوس تغیری کرده یا نه.خیر برای من تغیری نکرده.

Banned

دوستان این هتلRadisson Blue نزدیک سفارت کانادا هست ؟

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrani نمایش پست ها
    دوستان این هتلRadisson Blue نزدیک سفارت کانادا هست ؟
    نه دوست عزيز ٦ كيلومتر فاصله داره با سفارت اما چون مجاور ايستگاه متروulus هست ميشه با مترو رفت ايستگاه kizilay واونجا با يك خط اتوبوس رفت سفارت؛)
    به حباب نگران لب يك رود قسم و به كوتاهي ان لحظه شادي كه گذشت غصه هم خواهد رفت، انچناني كه فقط خاطره اي خواهد ماند!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    نیو جان منظورتون از اینجا،ایران هستش ؟راستی اگه مورد خاصی در مورد سفارت یا خود هتل یا هر چیز دیگه ای که به آنکارا مربوط میشه یادتون افتاد لطفا اگه میشه برامون بنویسید.پست شما رو در مورد بد بودن هتل آمار 2-1 ساعت بعد از اینکه این هتل رو گرفتم خوندم و کلی افسوس خوردم که کاش 3-2 ساعت زودتر در این مورد مینوشتید.هر کاری کردم که آژانس، هتل Amar رو با هتل Radisson Blue برام عوض کنه نکرد .خیلی حیف شد.هر دو یک قیمت هم بودند ولی این کجا و اون کجا!! راستی دوستان امروز دلار 3570 تومانی خریدم.هنوز حالم بده.حالا این که زیاد نبود برای یه سفر 4-3 روزه ولی خدا به خیر کنه برای کانادا رفتن رو.خلاصه من فردا عازم هستم اگه اونجا کاری از دستم برای دوستان بر میومد در خدمتم.نوت بوکم در آنکارا همراهمه.اگه کاری داشتید پیغام بدید.امیدوارم توی این 4-3 روزی که نیستم پی آر خیلی ها بیاد.خدا نگهدار همتون باشه.
    پی نوشت : در جواب دوستمون که پرسیدند آیا استتوس تغیری کرده یا نه.خیر برای من تغیری نکرده.
    ساویز جان تقریبا تمام هتل ها مثل اینکه تو یه مایه هستن.پس خیلی خودت را ناراحت نکن.این چیزها معمولا خیلی سلیقه ای هست شاید اونقدری که من ناراضی بودم شما نباشی.در مورد اینترنت هم من که در طول روز با وایبر یا تانگو یا چیزهای دیگه نمیتونستم با خانمم تماس بگیرم بس که کیفیت اینترنتش بد بود و فقط صبح های زود از اون طریق تماس میگرفتم.یک کارت 5 لیری خریده بودم از دکه روزنامه که با تلفن ثابت ایران 20 دقیقه میشد صحبت کرد.
    منظورم از اینجا هم ایران هست.آقایی بود که می گفت 25 دلار تو ایران داده به یه آژانس که ترانسفر را براش انجام بده.من که موردی به ذهنم نمیرسه ولی اگر سوالی داشتید بپرسید سریع جواب میدم.

Junior Member Amir.R.N آواتار ها

سلام دوستان. من در مورد تور آنکارا چند جا پرس و جو کردم؛ قیمت تور حداقل 2 نفره 660 تا 695 تومان بود و یکنفر 780 تومن میشه. کسی قیمت مناسب تر سراغ نداره...
    تاریخ دریافت فایل نامبر از دمشق: October 2004
    تاریخ آپدیت مدارک در ورشو: 2009 August مدیکال: 13 نوامبر 2012 وصول مدیکال در دفتر لندن:
    23 نوامبر 2012 نامه پاسپورت ریکوست: 25 ژانویه 2013 دریافت ویزا: 5 فوریه 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)