صفحه 4 از 60 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

من هتل سیاو رو گرفتم ولی نمیدونم تا سفارت چقدر فاصله داره
    شروع پراسس در دمشق : مارچ 2006، انتقال فایل به ورشو : آپریل 2010، ارسال آپدیت : اکتبر 2010
    مدیکال:25 اکتبر 2012،تاریخ رسیدن مدیکال به لندن:12 نوامبر 2012،پاس رکویست:۱۵ ژانویه ۲۰۱۳ ، ویزا : ۵ فوریه ۲۰۱۳

Banned

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

دوستان مگه وقتی داشتین بلیط میخریدن به آژانس نگفتین که هتل نزدیک سفارت میخواهین ، آیا ممکنه الکی بگن نزدیکه بعد نباشه ؟

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

ظاهرن ما دو تا نیم ساعت بیشتر با سفارت کار نداریم. پس بهتر نیست هتل رو نزدیک مراکز خرید و گشت و گذار بگیریم که دیگه لازم نباشه اونجا سوار ماشین بشیم و سفارت رو با تاکسی بریم؟ چون بلاخره سه روز تو انکارا حوصله آدم سر میره . بهتره جایی باشه که آدم بتونه پیاده وقتشو پر کنه. به نظر من میشه بدترین و مزخرف ترین هتل رو گرفت و با بردن یه ملافه تمیز فقط شبها رو اونجا گذروند. اینقدر نگران خوبی و بدی هتل و دوری و نزدیکیش به سفارت کانادا نباشین. پول اضافه ای که بابت هتل میدین رو میشه باهاش آخرین سوغاتی رو برای خانواده خرید . شاید کانادا رفتن باعث بشه فرصتی برای این کار پیش نیاد. ممکنه آدم بره کانادا مجبور بشه دو یا سه سال بمونه و برگرده ایران ببینه بعضیا دیگه نیستن
    ضمنن دوستانی که رفتین آنکارا اگه حال داشتین یه فایل درست کنین درباره جاهایی که میشه تو آنکارا آدم وقتشو بگذرونه بذارین تو فروم دیگه کسی هم غر نزنه که اینجا از این حرفا نزنین و چه و چه و چه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط candyapp2006 نمایش پست ها
    هتلی که من هستم 6 کیلومتر با سفارت فاصله داره حدودن 20 لیر شد که واقعن زیاده. چون کلن هف هش ده دقیقه راه با تاکسی بیشتر نبود.
    حتمن پیشنهاد میکنم هتل رو نزدیک سفارت بگبرید...
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    ظاهرن ما دو تا نیم ساعت بیشتر با سفارت کار نداریم. پس بهتر نیست هتل رو نزدیک مراکز خرید و گشت و گذار بگیریم که دیگه لازم نباشه اونجا سوار ماشین بشیم و سفارت رو با تاکسی بریم؟ چون بلاخره سه روز تو انکارا حوصله آدم سر میره . بهتره جایی باشه که بتونه پیاده وقتشو پر کنه.
    کاملا درسته. البته مثل استانبول جای دیدنی اونقدری نداره آنکارا. فاصله هر دو دو نقطه مثلا هر هتل تا سفارت رو توی گوگل مپز براحتی می توانید پیدا کنید. مثلا هتل سیاو نزدیک 4 کیلومتر تا سفارت فاصله داره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کاملا درسته. البته مثل استانبول جای دیدنی اونقدری نداره آنکارا. فاصله هر دو دو نقطه مثلا هر هتل تا سفارت رو توی گوگل مپز براحتی می توانید پیدا کنید. مثلا هتل سیاو نزدیک 4 کیلومتر تا سفارت فاصله داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    ظاهرن ما دو تا نیم ساعت بیشتر با سفارت کار نداریم. پس بهتر نیست هتل رو نزدیک مراکز خرید و گشت و گذار بگیریم که دیگه لازم نباشه اونجا سوار ماشین بشیم و سفارت رو با تاکسی بریم؟ چون بلاخره سه روز تو انکارا حوصله آدم سر میره . بهتره جایی باشه که آدم بتونه پیاده وقتشو پر کنه. به نظر من میشه بدترین و مزخرف ترین هتل رو گرفت و با بردن یه ملافه تمیز فقط شبها رو اونجا گذروند. اینقدر نگران خوبی و بدی هتل و دوری و نزدیکیش به سفارت کانادا نباشین. پول اضافه ای که بابت هتل میدین رو میشه باهاش آخرین سوغاتی رو برای خانواده خرید . شاید کانادا رفتن باعث بشه فرصتی برای این کار پیش نیاد. ممکنه آدم بره کانادا مجبور بشه دو یا سه سال بمونه و برگرده ایران ببینه بعضیا دیگه نیستن
    ضمنن دوستانی که رفتین آنکارا اگه حال داشتین یه فایل درست کنین درباره جاهایی که میشه تو آنکارا آدم وقتشو بگذرونه بذارین تو فروم دیگه کسی هم غر نزنه که اینجا از این حرفا نزنین و چه و چه و چه.
    دوستان اینکه گفتم نزدیک سفارت هتل رو بگیرید به این خاطر هست که واقعن با این اوضاع دلار و البته گرونی ترکیه کرایه تاکسی خیلی زیاد میشه! ینی فکر کنین من که 20 لیر پول تاکسی دادم برای رفت و 15 لیر برای برگشت (مجموعن یک ربع هم نشد) به ریال میشه حدود 80 هزار تومن. (لیر شده دو هزار و خورده ای)
    از طرف دیگه اساسن ترکیه هیچ وخ جای مناسبی برای خرید نبوده مخصوصن الان که ریال به شدت بی ارزش شده.
    در ضمن آنکارا جایی خاصی هم برای دیدن نداره.
    من تو اون چند سالی که خارج از کشور زندگی کردم یا حتی سفرای تفریحی یا کاریم به هیچ وجه برام هزینه ی تاکسی یا مثلن فست فودایی مثل مک دونالد یا کی اف سی مبلغ قابل توجهی نبود. (مطمئنن برای شما هم نبوده)
    ولی تو این سفر واقعن این گرونی به چشمم اومد.
    به هر حال این یه تصمیم شخصی هست. اگر حتا اوضاع ارز هم به این بدی نبود من اهل خرید تو آنکارا یا حتی رفتن به جاهای دیدنی نبودم. باطبع اگه کسی باشه که کمی خوش ذوقتر از من باشه یا تنها نباشه مطمئنن از من فعالتر خواهد بود تو این سفر

در ضمن اینجا هم اتوبوس داره هم مترو که اگه حالشو داشته باشید و یکم وخ بذارید میتونه گزینه ی بهتری برای ترنسپورت باشه
    پرونده ژانویه 2006
    ویزا ژانویه 2013

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

پولمون که خیلی بی ارزش شده ولی با اتوبوس و پیاده روی میشه این سه روز رو خوش گذروند. دیگه همچین فرصتی گیر نمیاد. تو کانادا باید دلارهای نازنین رو بچسبیم که تو یکسال اول هیچ حرکت اضافه ای نمیشه کرد. خودم و شما رو توصیه میکنم به خوندن این صفحه
    http://wikitravel.org/en/Ankara
    توضیحات مختصر و مفیدی درباره گردش و خرید و رستوران و ترانسپورت داده که شاید مفید باشه
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

Junior Member Amir.R.N آواتار ها

با سلام. دوستانی که قراره برن آنکارا شاید این مطلب بدردشون بخوره. از طریق Google Map اسم هتلتون را در آنکارا جستجو کنید. همچنین میتونید از طریق امکان Get Direction در گوگل مپ مسیر دقیق از لحاظ مسافت و زمان را بدست بیارید و در نهایت یه پرینت از مسیر بگیرید. من نمونه پرینتی که از هتل محل اقامتم تا سفارت کانادا را از طریق گوگل مپ بدست آوردم؛ اضافه کردم. میتونید چکش کنید. اگر هم سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    تاریخ دریافت فایل نامبر از دمشق: October 2004
    تاریخ آپدیت مدارک در ورشو: 2009 August مدیکال: 13 نوامبر 2012 وصول مدیکال در دفتر لندن:
    23 نوامبر 2012 نامه پاسپورت ریکوست: 25 ژانویه 2013 دریافت ویزا: 5 فوریه 2013

Junior Member

یه سوال دارم از دوستانی که پاس شون رو تحویل سفارت دادن در آنکارا، می خواستم بدونم تا چه ساعتی توی روزهای دوشنبه و چهارشنبه پاس رو می گیرن؟

همون طور که می دونین پرواز ماهان ساعت 7 صبح دوشنبه ها در آنکارا می شینه و می خوام بدونم امکان داره که همون روز به سفارت برسیم یا بهتره یک شنبه با ایران ایر بریم؟

ممنون.
    شروع پروسه در دمشق: آوریل 2006
    دريافت مديكال: نوامبر 2012
    پاسپورت ریکوئست: 3 جون 2013
    ویزا: 10 جون 2013

Junior Member Amir.R.N آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara80 نمایش پست ها
    یه سوال دارم از دوستانی که پاس شون رو تحویل سفارت دادن در آنکارا، می خواستم بدونم تا چه ساعتی توی روزهای دوشنبه و چهارشنبه پاس رو می گیرن؟

همون طور که می دونین پرواز ماهان ساعت 7 صبح دوشنبه ها در آنکارا می شینه و می خوام بدونم امکان داره که همون روز به سفارت برسیم یا بهتره یک شنبه با ایران ایر بریم؟

ممنون.
    درود بر شما. از ساعت 8:30 تا 10 صبح دوشنبه تا چهارشنبه.
    تاریخ دریافت فایل نامبر از دمشق: October 2004
    تاریخ آپدیت مدارک در ورشو: 2009 August مدیکال: 13 نوامبر 2012 وصول مدیکال در دفتر لندن:
    23 نوامبر 2012 نامه پاسپورت ریکوست: 25 ژانویه 2013 دریافت ویزا: 5 فوریه 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara80 نمایش پست ها

ممنون.
    البته پرواز ماهان یک شنبه هست و ایران ایر دوشنبه
    شروع پراسس در دمشق : مارچ 2006، انتقال فایل به ورشو : آپریل 2010، ارسال آپدیت : اکتبر 2010
    مدیکال:25 اکتبر 2012،تاریخ رسیدن مدیکال به لندن:12 نوامبر 2012،پاس رکویست:۱۵ ژانویه ۲۰۱۳ ، ویزا : ۵ فوریه ۲۰۱۳

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)