صفحه 49 از 60 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط h_loyali نمایش پست ها
    دوستان الان کسی ویراش رو شخصا از انکارا گرفته چند روزه میدن؟
    سلام
    من با پرواز 9 صبح دوشنبه رفتم آنکارا پاس رو دادم و چهارشنبه صبح ساعت 10 ویزام رو گرفتم یعنی کمتر از 2 روز. خود ویزا هم 5 هفته طول کشید تا قبول شه. 11 جون انگشت نگاری بود الان هم 2 هفته هست که کانادام

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan603 نمایش پست ها
    سلام
    من با پرواز 9 صبح دوشنبه رفتم آنکارا پاس رو دادم و چهارشنبه صبح ساعت 10 ویزام رو گرفتم یعنی کمتر از 2 روز. خود ویزا هم 5 هفته طول کشید تا قبول شه. 11 جون انگشت نگاری بود الان هم 2 هفته هست که کانادام
    مبارك باشه، از تاريخ سابميت ٥ هفته طول كشيد؟ ميشه بپرسم شما تكى ويزا گرفتين يا خانوادگى؟ امروز ٧ هفته از سابميت مدارك ما ميگذرد و ٥ هفته هم تمام شده كه انگشت نگارى كرديم! و هنوز خبرى نيست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    مبارك باشه، از تاريخ سابميت ٥ هفته طول كشيد؟ ميشه بپرسم شما تكى ويزا گرفتين يا خانوادگى؟ امروز ٧ هفته از سابميت مدارك ما ميگذرد و ٥ هفته هم تمام شده كه انگشت نگارى كرديم! و هنوز خبرى نيست.
    سلام ۵ هفته از انگشت نگاری. تکی اقدام کردم نگران نباشد این هفته احتمالا جواب میدان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

سلام . من اواسط جولای رفتم . هتل آمار خیلی نزدیک بود ولی افتضاح بود . شما یک بار بیشتر با سفارت کار ندارید . پس بهتره هتلی بگرید که نزدیک مرکز شهر باشه . با راننده تاکسی هایی که گذری عبور می کنن می تونید سر قیمت چونه بزنید . ما سه نفر بودیم و از مرکز شهر تا خیابانی که سفارت بود 5 لیر بیشتر ندادیم .
    شما بیشتر وقتتون رو می خواید در شهر بگذرونید .
    به نظر من بهترین هتل پارک هتله .
    حالا یه سوال هم داشتم . کسی می دونه چه مدت زمان طول می کشه تا جواب سفارت بیاد ؟؟؟؟؟؟
    ممنون

Member shahroo1970 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری( آزاد مرکزی)

سلام دوستان میشه بفرمائید چند لیره باید بدهیم ؟
    نقدا باید بدهیم؟ یا شماره حساب میدهند ؟
    Code 1111 Accountant
    ( Sydney 29/01/2010 ( 1st File No. 15/03/2010 ) Damascus 27/06/2010 ( 2nd File No. 24/08/2010
    09/01/2014 Transfer to Warsaw 20/12/2011 Started processing 13/02/2012 Medical
    Send update 17/02/2014 Pass Request 9/8/2014 Visa issue 9/2014 Landing 1/2015 - v---p-

Junior Member

سلام دوستان
    هزینه وک (Vac) حدود 44.5 لیر برای هر پاسپورت است یا برای هر خانواده(پرونده)؟ اگر برای هر نفر باشد طبیعتا نمی ارزد که شخصی برویم و بهتر است بدهیم به آژانس. اینطور نیست ؟ چون آژانس کلا نفری 100 دلار می گیرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooomam نمایش پست ها
    2-اگر تصمیم گرفتید که خودتون بریدآنکارا فکر سفر یکشنبه تا پنجشنبه نباشید چون به احتمال %90 مجبور میشید روزآخر بلیطتون رو کنسل کنید و در به در دنبال تغییر و خرید بلیط جدید باشید (اگر گیرتون بیاد چون همه میخواهند همون کار رو بکنن)
    دوستان خودم (4نفر) که دوشنبه صبح زود با هم و پشت سر هم پاسمون رو تحویل دادیم –ما نفر هشتم بودیم-همگی جمعه ویزاشون اومد.کارمندشون میگفت تو این ماه سرشون خیلی شلوغ شده و احتمال تاخیر در ارسال و دریافت پاسپورت خیلی زیاد میشه.

سلام و تشکر بسیار چون توضیحات خیلی خوبی دادید. اما اگر قرار باشد جمعه جواب بدهند یعنی جمعه شب یا شنبه باید برگشت گرفت و معنی اش این است که از یکشنبه برویم و مثلا شنبه برگردیم. خیلی طولانی می شود. یعنی اینها واقعا هیچ قانونی ندارند؟ اطلاعاتی دارید که چقدر این اتفاق می افتد؟
    ممنون

Junior Member

عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان عزیز. اگر لطف فرموده و بنده را راهنمایی فرمایید بینهایت سپاسگزار خواهم بود؛ حقیقتا به کمک نیاز دارم.
    بنده اپلیکیشن ویزا را در تاریخ 28 نوامبر سابمیت کردم و در تاریخ 29 نوامبر نامه بایومتریک را دریافت نمودم. البته تازه امروز (5 دسامبر) متوجه شدم که باید تا تاریخ 29 دسامبر حتما آزمایشات را در مرکز VAC ترکیه انجام دهم. از شما خواهشمندم لطف فرموده و بنده را در این زمینه راهنمایی فرمایید. آیا لازم است از مرکز VAC ابتدا وقت بگیرم؟ به چه صورت باید وقت بگیرم؟ لازم است هر چه زودتر سفرم را انجام دهم. چه مدارکی لازم است؟ آیا تور و هتل مناسبی مدنظر دارید؟
    اگر امکان داشته باشد که بسیار لطف فرموده و بنده را بصورت کامل راهنمایی فرمایید، کمال تشکر و امتنان را خواهم داشت.

با تشکر فراوان؛
    با تقدیم احترام فراوان.
    بیاتی.
    ویرایش توسط zbayati : December 5th, 2014 در ساعت 04:22 AM

Junior Member

دوستان تازگي كسي براي دريافت ويزا به VAC آنكارا مراجعه كرده؟
    معمولا چند روز طول مي‌كشد تا ويزا صادر شود. اگر كسي تازگي اين پروسه رو انجام داده مثلا اگر صبح دوشنبه پاسپورت و عكس و فايل پاس ركوئست رو تحويل بده بطور معمول چند روز بعد ويزا صادر مي‌شود؟ ترك ويزا يا استيتوس آنلاين هم ميشه ديد ولي اين بعد از تحويل مدارك مشخص ميشه. ممنون مي‌شوم كسي هست بگه تا شرايط مشابه رو بدانم تا بتوانم بهتر براي گرفتن بليط و هتل برنامه‌ريزي كنم.آن طور که در نامه آمده است برای دفتر آنکارا حدود 4 روز زمان اعلام كرده تو سايت VAC.
    سپاسگزارم

سلام به همه دوستان
    ما هفته پیش رفتیم آنکارا برای گرفتن ویزا. تجربه سفرمون رو مینوسیم شاید برای دوستان مفید باشه.
    اول از همه بگم که دفتر وک در خیابان آتاتورک و کنار بانک TEBهستش و قسمت مربوط به کانادا در پارکینگ ساختمان است که البته تابلو زده و راحت متوجه میشید که کجا باید برین. دم در یک آقایی که کاملا به فارسی مسلط است دونه دونه هر خانواده رو به داخل راه میداد و ازتون میخواد که موبایل رو خاموش کنین و با کیفتون بهش تحویل بدید. بعد از زیر دستگاه رد میشید و کیف و موبایل رو بهتون بر میگردونه. سپس دنبالش میرید و براتون شماره میگیره و میگه منتظر بشینید تا باجه مربوطه شمارتون رو صدا بزنه. کلا 3 تا باجه بود که باجه ای که مارو صدا زد یک خانم مسئولش بود و اونم فارسی صحبت میکرد. ما پروسه اسکیل ورکر کبک بودیم و فقط فایلی که در نامه پاس ریکوئست بود و نوشته بود پرینت بگیرین و با خودتون ببرید بعلاوه پاسپورت ها و 2 قطعه عکس رو بهش دادیم. بعد که توی کامپیوترش چک کرد و مدارک و ثبت کرد برای هر پاسپورت 45 لیر ازمون خواست که همونجا نقدی به خودش دادیم. در نهایت هم بهمون 2 تا برگه داد که روش ترکینگ نامبر پاسپورت هامون بود و گفت میتونید توی سایت چک کنید. ما 3 شنبه پاسپورت ها رو دادیم و صبح 5 شنبه ایمیل گرفتیم که برید پاس هارو بگیرید. البته صبح ها از 8:30 تا 12:30 پاس میگیرن و بعدازظهر ها از 13:30 تا 16:30 تحویل میدن. ما همون روز ساعت 13:30 اونجا بودیم و سریع پاس ها رو گرفیتم. برای من خیلی جالب بود که اکثر کسانی که اونجا بودن نماینده های آژانس های مختلف بودن و فقط کسانی که باید بیومتریک میدادن خودشون اومده بودن. اونجا چند بار از آژانس های مختلف به ما کارت دادن که برای گرفتن ویزا ما خدمات داریم که ما گفتیم داریم ویزا میگیریم )) کلا به جز خودمون هیچ کس رو ندیدم که خودش برای پیکاپ ویزا اومده باشه.
    سعی کردم کامل همه چیز رو توضیح بدم اگر سوالی بود در خدمتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)