صفحه 5 از 60 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

دوستان يك خبري كه روز به روز داره بحث اون بيشتر در بين هواپيمايي ها مطرح ميشه تغيير قيمت بليط هاي خارجي از ارز اتاق مبادلاتي به ارز آزاد هست بعبارت ديگر هر دلار بليط رو به قيمت امروز بايد 1200 تومان گرونتر خريد بد نيست دوستاني كه پاس ريكوئست شدن و حتي بقيه دوستان اگر براشون امكان داره هم از نظر برنامه ريزي هم ريالي زودتر تو كلاس پروازي ارزانتر بليط تهيه كنند
    من اينكار رو خودم انجام دادم چون هم بليط رو باقيمت وشرايط بهتر خريدم هم با دلار ٢٥٠٠ تومان خريداري كردم
    فضولي كردم ولي لازم ديدم اطلاع رساني كنم

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2009 نمایش پست ها
    البته پرواز ماهان یک شنبه هست و ایران ایر دوشنبه
    برعكس فرمودين ماهان دو شنبه ايران اير يك شنبه است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad7 نمایش پست ها
    دوستان يك خبري كه روز به روز داره بحث اون بيشتر در بين هواپيمايي ها مطرح ميشه تغيير قيمت بليط هاي خارجي از ارز اتاق مبادلاتي به ارز آزاد هست بعبارت ديگر هر دلار بليط رو به قيمت امروز بايد 1200 تومان گرونتر خريد بد نيست دوستاني كه پاس ريكوئست شدن و حتي بقيه دوستان اگر براشون امكان داره هم از نظر برنامه ريزي هم ريالي زودتر تو كلاس پروازي ارزانتر بليط تهيه كنند
    من اينكار رو خودم انجام دادم چون هم بليط رو باقيمت وشرايط بهتر خريدم هم با دلار ٢٥٠٠ تومان خريداري كردم
    فضولي كردم ولي لازم ديدم اطلاع رساني كنم
    ببخشید ولی شما نگران نیستی که یوقت ویزا ندن باید بلیط رو با جریمه پس بدید؟
    File number sep 2006
    update November 2010
    Documents sent to Warsaw April 2010
    Medical has been sent on december 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط bava2010 نمایش پست ها
    ببخشید ولی شما نگران نیستی که یوقت ویزا ندن باید بلیط رو با جریمه پس بدید؟
    50 دلار جريمش هست البته براي هر نفر
    بهتر از اينه كه نزريك هايسيزن هر كدوم را خيلي گرانتر بخرم من دو روز قبل از شروع هايسيزن را گرفتم
    اميدوارم تا اون موقع june ويزامو گرفته باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Azi2006 نمایش پست ها
    برعكس فرمودين ماهان دو شنبه ايران اير يك شنبه است
    http://www.mahan.aero/timetable.asp?...turn=1&lang=fa i
    هم شما درست فرمودین هم من. ماهان سه روز در هفته به آنکارا پرواز داره یکشنبه دوشنبه و پنجشنبه
    شروع پراسس در دمشق : مارچ 2006، انتقال فایل به ورشو : آپریل 2010، ارسال آپدیت : اکتبر 2010
    مدیکال:25 اکتبر 2012،تاریخ رسیدن مدیکال به لندن:12 نوامبر 2012،پاس رکویست:۱۵ ژانویه ۲۰۱۳ ، ویزا : ۵ فوریه ۲۰۱۳

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.R.N نمایش پست ها
    درود بر شما. از ساعت 8:30 تا 10 صبح دوشنبه تا چهارشنبه.

دوشنبه و چهارشنبه (سه شنبه نيست)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad7 نمایش پست ها
    50 دلار جريمش هست البته براي هر نفر
    بهتر از اينه كه نزريك هايسيزن هر كدوم را خيلي گرانتر بخرم من دو روز قبل از شروع هايسيزن را گرفتم
    اميدوارم تا اون موقع june ويزامو گرفته باشم

دوست عزیز حرفتون درسته ولی منظورتون بلیط کجا هست ترکیه؟ لطف کنید به راهنمائی کنید منم فک میکنم خیلی کار درستی هست ، اگه بتونیم کانادا رو هم بخریم که خوبه والی من یادم هست واسه بلیط کانادا ویزا خواست ازم ون دفعه قبل

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrani نمایش پست ها
    دوست عزیز حرفتون درسته ولی منظورتون بلیط کجا هست ترکیه؟ لطف کنید به راهنمائی کنید منم فک میکنم خیلی کار درستی هست ، اگه بتونیم کانادا رو هم بخریم که خوبه والی من یادم هست واسه بلیط کانادا ویزا خواست ازم ون دفعه قبل
    بدون ويزا ميتونيد بليط رو بخريد و بعدا" که ويزا گرفتين شمارة اونو به آژانس اعلام کنيد تا در سيستم ثبت کنند. شخصا" اينکار رو کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrani نمایش پست ها
    بله كامراني عزيز بليط كانادا ب مقصد تورنتو گرفتم از دفتر تركيش اير لاين در برج سايه خيابان وليعصر گفتن ويزا و آدرس كانادا رو ميتونم قبل پرواز بدم بهشون
    بدون ويزا بليط ok خريدم

Banned

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

عزیز آخه الان واسه چه تاریخی خرید کردید ما که نمیدونم به سلامتی کی میخاد بیاد این pass requeste ، من از خدام هست که خرید کنم از بس زرار از دست این دلار دادن من که دارم له میشم ، واسه ۲ ماه ۳ ماه دیگه واسه کی گرفتن ؟

دوست من لطف کن بگو چقدر خریدی قیمت هم اگه بهم بدی ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)