صفحه 54 از 60 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط naaaaaaaaaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان.وقتتون بخیر.من پذیرش از دانشگاه سانفرانسیسکو تو رشته it management دارم و پذیرش از دانشگاه کانادا.الان دوتا مشکل دارم اینکه هردوتا دانشگاه اصل مدارک ترجمه رو خواستند.من یه سری مدرک دارم البته مدرک آیلتس رو ۳ سری داشتم واسشون فرستادم اما مدارک لیسانسم رو یه سری دارم.میشه کپی برابر اصل کنم و بفرستم براشون یا اینکه باید دوباره ترجمه کنم؟سوال بعدی راجع به ویزا هست اینکه میشه تو هر دو سفارت اقدام کنم؟ مشکل پیش نمیاد ؟ امریکا و کانادا مثل اروپا نیست که نشه تو دوتا کشور درخواست ویزا داد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    در ايران نميشود كپى ترجمه را مهر برابر اصل زد. ولى در خارج از ايران ميتونيد اصل ترجمه رو ببريد نوتارى تا براتون برابر اصل بكنه ، البته ممكنه هم قيمت ترجمه دوباره براتون در بياد، وىزاى امريكا و كانادا بهم ربطى ندارن ولى شينگن ها به هم مربوط هستن

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط naaaaaaaaaaa نمایش پست ها
    ممنونم.پس سفارت امریکا یا کانادا نمیگن که چرا من برای جای دیگه درخواست دادم؟ چون برای اروپا مصمئن هستم که نمیشه واسه ۲ تا کشور عضو شینگن درخواست ویزا داد.
    خودتون می گید کشورهای عضو شنگن. آمریکا و کانادا ارتباطی بهم ندارن عضو اتحادیه مشترکی هم نیستند که بخوان بپرسن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان؛ سه تا تجربه کوچیک تیتری از سفر به آنکارا برای انجام بایومتریک تو VAC یا VFS Global آنکارا براتون میگم:
    1- رسیدین فرودگاه، درب خروجی، 50 متر به سمت راست اتوبوس های خط 442 رو سوار شین. اینترنتم داره. آخرین ایستگاهشم کیزیلای هست. بلیتش 10 لیره و روی اتوبوساش نوشته Belko Air
    2- برای رفتن به VAC، سوار اتوبوس های خط 413 بشین و با دو ونیم لیر برین ایستگاه فارابی (به کسی که پول میدین بگین موقع رسین بگه بهتون). بعدش با کمک نقشه پرینت گرفته شدتون برین خیابون موازی شرقی همون خیابون. از هرکسی بپرسین "کانادا وک" نشونتون میده.
    3- برای برگشت برین دوباره میدون کیزیلای، ضلع جنوب شرقی، سوار همون اتوبوس 442 شین و برین فرودگاه.
    یا حق-موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    من برای ویزای مسافرتی مادرم اقدام کردم، امروز مسیج جدید داشتیم که پاسپورتتونو بیارید. واسه انگشت نگاری هم ایروان رفته بودن. این سوالاتو لطف میکنین راهنمایی کنید:
    1-برای پاس ریکویست همین مسیج باید پرینت گرفته بشه فقط یا ایمیلی هم باید دریافت کنیم؟
    2-واسه پیکاپ ویزا چه گزینه هایی از نظر محل وجود داره
    3-برای پیکاپ چه مدارکی لازمه؟ اگه آژانس ببره پاسپورتو فرم خاصی هست که بهشون اجازه بدیم؟
    4-اگر کسی آژانسی میشناسه که این کارو انجام میدن و از خدماتشون راضی بودن لطف میکنن تو پیغام خصوصی معرفی کنن؟
    بسیار ممنون

دوستان سلام
    من وقت کمی دارم و متاسفانه نمیتونم کل تاپیک ها و پستهای ارسالی رو بخونم. خانمم ماه دوم بارداریش هست. برادر خانمی دارم که 34 ساله در تورنتو ساکن هست. پیشنهاد کرده که همسرم برای زایمان بره پیشش و بچه رو اونجا به دنیا بیاره. راستش دارم سعی میکنم با کمترین هزینه ها برنامه سفر به کانادا رو بچینم واسه همسرم. کسی از دوستان هست که بتونه با نلگرام من ارتباط برقرار که و لیستی از مدارک لازم و خط سیری که لازمه طی کنم رو لطف کنه و در اختیارم بذاره؟
    برادر خانمم تا چند روز آینده دعوتنامه رو به دست ما میرسونه. تو پاسپورت خانمم ویزای شینگن که زمستان گذشته از طریق سفارت آلمان صادر شده بود هست. نمیدونم چه چیزهایی رو باید ترجمه کنم و چه مدارکی رو باید به سفارت کانادا نشون بدم.
    منتظر یاری سبز شماها هستم و قبلاً از مدیر این تاپیک عذرخواهی میکنم بابت این مدل درخواست
    لطفا در خصوصی بهم پیام بدید تا از تلگرام استفاده کنم
    سپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbabazadeh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من وقت کمی دارم و متاسفانه نمیتونم کل تاپیک ها و پستهای ارسالی رو بخونم. خانمم ماه دوم بارداریش هست. برادر خانمی دارم که 34 ساله در تورنتو ساکن هست. پیشنهاد کرده که همسرم برای زایمان بره پیشش و بچه رو اونجا به دنیا بیاره. راستش دارم سعی میکنم با کمترین هزینه ها برنامه سفر به کانادا رو بچینم واسه همسرم. کسی از دوستان هست که بتونه با نلگرام من ارتباط برقرار که و لیستی از مدارک لازم و خط سیری که لازمه طی کنم رو لطف کنه و در اختیارم بذاره؟
    برادر خانمم تا چند روز آینده دعوتنامه رو به دست ما میرسونه. تو پاسپورت خانمم ویزای شینگن که زمستان گذشته از طریق سفارت آلمان صادر شده بود هست. نمیدونم چه چیزهایی رو باید ترجمه کنم و چه مدارکی رو باید به سفارت کانادا نشون بدم.
    منتظر یاری سبز شماها هستم و قبلاً از مدیر این تاپیک عذرخواهی میکنم بابت این مدل درخواست
    لطفا در خصوصی بهم پیام بدید تا از تلگرام استفاده کنم
    سپاس
    کمترین هزینه؟ فقط یک قلم سی چهل هزار دلار خرج بیمارستان دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کمترین هزینه؟ فقط یک قلم سی چهل هزار دلار خرج بیمارستان دارید.
    اونجا مشکلی نیست. بحث مسیریه که باید طی کنم تا اخذ ویزا
    مثلا نمیدونم مدارک رو باید فیزیکی ببرم با خودم به سفارت؟ یا باید آپلود بشه جایی؟
    فرمهایی که ازش صحبت میشه به عنوان متقاضی باید پر کنم رو از کجا باید بگیرم؟
    اینکه ویزاهای مختلفی صادر میشه، من برای مدل توریستی چه مدارکی رو نشون بدم؟ باید ترجمه شده باشه؟
    خلاصه گیجم! و درگیر کلافی سردرگم...و ساعت تیک و تاک میکنه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbabazadeh نمایش پست ها
    اونجا مشکلی نیست. بحث مسیریه که باید طی کنم تا اخذ ویزا
    مثلا نمیدونم مدارک رو باید فیزیکی ببرم با خودم به سفارت؟ یا باید آپلود بشه جایی؟
    فرمهایی که ازش صحبت میشه به عنوان متقاضی باید پر کنم رو از کجا باید بگیرم؟
    اینکه ویزاهای مختلفی صادر میشه، من برای مدل توریستی چه مدارکی رو نشون بدم؟ باید ترجمه شده باشه؟
    خلاصه گیجم! و درگیر کلافی سردرگم...و ساعت تیک و تاک میکنه
    می تونید آنلاین در اینجا اقدام کنید http://www.cic.gc.ca/english/informa...tions/visa.asp
    همه مدارک را اسکن و آپلود می کنید. خودش به شما فرم ها را برای تکمیل می ده و یک چک لیست از مدارک لازم در اختیارتون می گذاره. بعد از اتمام این مرحله و پرداخت هزینه با کارت اعتباری (مال هر کس باشه مهم نیست) شما را برای بایومتریک (انگشت نگاری) دعوت می کنند که باید به یکی از کشورهای مجاور تشریف ببرید. بعد هم که انشالله ویزا ست.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    می تونید آنلاین در اینجا اقدام کنید http://www.cic.gc.ca/english/informa...tions/visa.asp
    همه مدارک را اسکن و آپلود می کنید. خودش به شما فرم ها را برای تکمیل می ده و یک چک لیست از مدارک لازم در اختیارتون می گذاره. بعد از اتمام این مرحله و پرداخت هزینه با کارت اعتباری (مال هر کس باشه مهم نیست) شما را برای بایومتریک (انگشت نگاری) دعوت می کنند که باید به یکی از کشورهای مجاور تشریف ببرید. بعد هم که انشالله ویزا ست.
    متشکرم دوست عزیز

سلام دوستان. وقت همگی بخیر
    من ادمیشن لتر دانشگاه رو از یکی از دانشگاههای کبک در مونترال دریافت کردم. بلافاصله هم رفتم و برای ویزای تحصیلی در سایت زیر ثبت نام کرده و فرمها رو پر کردم:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...nic/index.html
    این سایت هیچ مدرکی از من نخواست که آپلود کنم فقط یکسری اطلاعات شخصی بود و یه پرداخت هزینه تقریبا 100 دلاری. آخرش نوشته بود باید یکسری مدارکو بصورت فیزیکی برامون پست کنی(کپی پاسپورت یه فرمی که خود سایت میده باید امضا کنی و تاریخ بنویسی و نامه دانشگاه با عکس35*45 میلیمتری)برا همین یه ذره شک کردم چون اینجا هی میدیدم دوستان میگفتن مدارکتو باید آنلاین آپلود کنی. حالا سوال من اینه:
    من برای رفتن به سفارت کانادا در ترکیه بایستی منتظر نتیجه این مرحله باشم؟(گفتن 4 هفته طول میکشه بعدم پستی میفرستن در خونتون که با احتساب زمان پست یکماه و نیم میشه)
    یا نه با همین فرم هم میشه برا سفارت اقدام کرد؟برای رفتن به سفارت باید جای خاصی ثبت نام کنم(مثلا سایت سفارت)؟ مدارک خاصی باید آپلود بشه؟
    ممنون از دوستانی که اطلاعاتشونو شیر میکنن.مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)