صفحه 57 از 60 نخستنخست ... 74748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

دوستان سلام

من به تازگی پاس ریکوئست شدم و باید برم آنکارا یا استامبول؛ میخواستم ازتون بپرسم من وقتی میرسم اونجا پاسم و تحویل میدم و باید چند روز همونجا منتظر باشم؟؟ و اینکه آنکارا بهتره یا استامبول؟ چون بالاخره استامبول مراکز تفریحی و گردشگری بیشتری داره ولی نمیدونم چقدر باید صبر کنم(ضمنا یکی از دوستان تو همین تاپیک میگفت استامبول گویا خیلی شلوغه)

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی توریسم، آزاد علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    دوستان کسی این روزها آنکارا نمیره پاس هامون رو بدیم برای ویزا البته با هزینه.
    سلام
    من فردا دارم می رم ، پس فردا هم بر می گردم

Junior Member

سلام دوستان

برای انگشت نگاری در استانبول چه مدارکی باید همراهمون باشه؟ پولی هم واسه انگشت نگاری باید پرداخت کرد؟
    آیا نیاز هست که وقت قبلی بگیریم؟
    کسی میدونه چه جوری میشه با مترو رفت تا VAC استانبول؟
    آیا امکانش هست که بعد از انگشت نگاری ویزا بعد چند روز آماده بشه؟

اگه پاسخ بدید ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

با سلام
    من و مادرم دعوتنامه بازدید از پسر خاله ام که تو کانادا زندگی میکنه داریم.مدارک لازم رو خودم شخصا تهیه کردم و می خوام برای تحویل و انگشت نگاری به VAC استانبول ببرم. برای اردیبهشت هم هتل و پرواز رزرو کردم ولی الان توی سایت دیدم اکثرا برای گرفتن ویزا به آنکارا سفر کردن. آیا بهتره من مقصدم ر

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanj20 نمایش پست ها
    با سلام
    من و مادرم دعوتنامه بازدید از پسر خاله ام که تو کانادا زندگی میکنه داریم.مدارک لازم رو خودم شخصا تهیه کردم و می خوام برای تحویل و انگشت نگاری به VAC استانبول ببرم. برای اردیبهشت هم هتل و پرواز رزرو کردم ولی الان توی سایت دیدم اکثرا برای گرفتن ویزا به آنکارا سفر کردن. آیا بهتره من مقصدم ر

چه حضوری ببرید و چه آنلاین بفرستید هیچ فرقی نمی کنه.
    آنکارا، استانبول، دبی، باکو، ایروان، ...... هر جا دوست داشتید می تونید برای انگشت نگاری تشریف ببرید. اونهم تفاوت و تاثیری در چیزی نداره.
    هر وقت ویزا آماده شد بدید یک آژانس براتون بگیره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی توریسم، آزاد علوم و تحقیقات

سلام
    سال نوی همگی مبارکا
    اومدم اینجا از تجربه ی خودم در وک آنکارا بگم
    - اگر از فرودگاه دارید می رید به وک برای انجام کارهاتون به هیچ عنوان نمی تونید چمدان کوچک یا هر وسیله ای غیر از کیف دستی همراه داشته باشید
    - با تاکسی یک ساعت طول مسیر هست که از فرودگاه تا هتل ۱۵۰-۶۰ لیر می خوان بگیرن که من ۱۱۵ لیر رفت و ۱۰۰ لیر برگشت پرداخت کردم
    - ساعت ۷:۳۰ صبح رفتم پشت در ساختمان وک و چون زمانی نداشتم برای انتظار و باید فوری به پروازم می رسیدم یکساعت منتظر شدم تا در را باز کنند و نفر اول وارد بشم
    - رأس ساعت ۸:۳۰ اجازه ی ورود دادند به نوبت رفتیم داخل
    - اتفاق خاصی نیوفتاد همون کار پلیس به اضافه ی ده خودمون رو انجام دادیم
    - پاسپورت همراه با برگه ای که نشان از ثبت اطلاعات آنلاین بود را ازم گرفتند
    - به فارسی صحبت می کردند خانم های ترک
    -عکس از چهره
    - انگشت نگاری
    و یک رسید دادند و گفتند منتظر ایمیل باش
    دقیقاً ۲۰ روز طول کشید تا پاس رک جوابش اومد و تمام
    موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط marigoli نمایش پست ها
    سلام
    سال نوی همگی مبارکا
    اومدم اینجا از تجربه ی خودم در وک آنکارا بگم
    - اگر از فرودگاه دارید می رید به وک برای انجام کارهاتون به هیچ عنوان نمی تونید چمدان کوچک یا هر وسیله ای غیر از کیف دستی همراه داشته باشید
    - با تاکسی یک ساعت طول مسیر هست که از فرودگاه تا هتل ۱۵۰-۶۰ لیر می خوان بگیرن که من ۱۱۵ لیر رفت و ۱۰۰ لیر برگشت پرداخت کردم
    - ساعت ۷:۳۰ صبح رفتم پشت در ساختمان وک و چون زمانی نداشتم برای انتظار و باید فوری به پروازم می رسیدم یکساعت منتظر شدم تا در را باز کنند و نفر اول وارد بشم
    - رأس ساعت ۸:۳۰ اجازه ی ورود دادند به نوبت رفتیم داخل
    - اتفاق خاصی نیوفتاد همون کار پلیس به اضافه ی ده خودمون رو انجام دادیم
    - پاسپورت همراه با برگه ای که نشان از ثبت اطلاعات آنلاین بود را ازم گرفتند
    - به فارسی صحبت می کردند خانم های ترک
    -عکس از چهره
    - انگشت نگاری
    و یک رسید دادند و گفتند منتظر ایمیل باش
    دقیقاً ۲۰ روز طول کشید تا پاس رک جوابش اومد و تمام
    موفق باشید
    سلام
    تبریک می گم
    ممنون می شم شرایط تونو هم بگید که موجب شد به این سرعت ویزاتون آماده صدور بشه

Junior Member

سلامم دوستان ،هفته آخر اردیبهشت قصد سفر به استانبول برای ویزا کانادا را دارم ، تنها سفر می کنم و مجرد هستم اگر کسی از دوستان در این تاریخ قصد سفر به استانبول را داره و دنبال همسفر هست پیغام بده
    pedmokh_60@yahoo.com

باسلام
    مادرم باید برای انگشت نگاری مراجعه کنند فقط نمی دونم کدوم کشور رو انتخاب کنم لطفا اگردر زمینه صف ورود به دفاتر و زمان دریافت ویزا و غیره اخیرا تجربه دارید به اشتراک بگذارید سپاسگذارم

Junior Member

دوستان من ۲۷/۲۸آذر برای بیومتریک میخوام برم آنکارا اگر کسی تو اون تاریخ قصد داره بره خوشحال میشم همسفر بشیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)