صفحه 58 از 60 نخستنخست ... 848495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط sls نمایش پست ها
    باسلام
    مادرم باید برای انگشت نگاری مراجعه کنند فقط نمی دونم کدوم کشور رو انتخاب کنم لطفا اگردر زمینه صف ورود به دفاتر و زمان دریافت ویزا و غیره اخیرا تجربه دارید به اشتراک بگذارید سپاسگذارم
    من 30 نوامبر رفتم استانبول دو روز قبل وقت گرفتم برای ساعت 11:40 وقتی رفتم خیلی شلوغ بود ساعت 11:15 رسیدم و نامه ام را دادم یه شماره بهم دادن که تا خواستم صندلی پیدا کنم بشینم شمارو رو صدا کردن. کلا 3 دقیقه کارم طول کشید.
    1-پرسید انگلیسی بلدی.
    2- گفت بشین و دستاتو نشیون بده ( برای اینکه ببینه انگشتام زخمی یا مشکلی برای انگشت نگاری نداشته باشده)
    3- چهار تا انگشت دست چپ و راست و بعدش دوتا شصتاً.
    4- نگاه کردن به دوربین و تمام.
    یه برچسب به نامه میچسبونن و میگن برو.
    نگران زبان هم نباشید استانبول متصدی فارسی زبان هم دارد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

سلام

پیشنهادم استانبول هستش

هتل رو نزدیک وک بگیرید . هم هتل های ارزونی نزدیکش وجود داره و هم کارتون آسون تره . جای خوبه شهر هم هست

وقت قبلی بگیرید حتما . وقتی که تشریف ببرید میبینین افرادی که اونجا تو نوبت هستن ( که تعدادشون بسیار زیاده و ایرانی هم خییییلی زیاده ) اگه وقت قبلی نداشته باشن معطل خواهند شد

متصدی ها به دلیل اینکه ایرانی زیاد میره تا حدودی فارسی بلدن .

پیکاپ هم که از آنکارا انجام میشه

موفق باشید

Junior Member

سلام. من می خوام برای بیومتریک وک آنکارا 31 دسامبر وقت بگیرم . اما فقط تاریخ موجود رو 24 دسامبر اعلام می کنه. یعنی دو روز دیگه. پس برای یک تاریخ معین که مورد نظر خودمون هست چجوری میشه وقت گرفت؟

Junior Member

منم تجربیاتم از سفر به انکارا رو بگم شاید به درد کسی بخوره ، من ۲۰ دسامبر یعنی پنجشنبه ساعت ۹ صبح رفتم وک آنکارا حدود ۷-۸ نفر قبل از من بودند اما به سرعت نوبتم شد و خیلی راحت کمتر از نیم ساعت همه مراحل انجام شد و گفتند برو برات ایمیل میاد کارمندان اونجا خیلی خوب و راحت فارسی صحبت می کردند و هیچ مشکلی نبود در ضمن پیشنهاد بنده به دوستان این هست که هتل محل اقامتتون رو تو بلوار آتاتورک بین وک و کیزیلای بگیرید که خیلی راحت پیاده هم به وک دسترسی داشته باشید هم مراکز خرید هر سوالی هم بود با کمال میل در خدمتم

سلام
    طبق مطالب دوستان، برای ارائه درخواست دو راه وجود داره آنلاین و حضوری
    اگر من بخواهم حضوری مدارک رو تحویل بدهم (استانبول) باز هم باید وقت بگیرم؟ اگر بله چطور؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید آیا تحویل حضوری نکته منفی داره که اکثریت به سراغ آنلاین می روند؟
    باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    سلام
    طبق مطالب دوستان، برای ارائه درخواست دو راه وجود داره آنلاین و حضوری
    اگر من بخواهم حضوری مدارک رو تحویل بدهم (استانبول) باز هم باید وقت بگیرم؟ اگر بله چطور؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید آیا تحویل حضوری نکته منفی داره که اکثریت به سراغ آنلاین می روند؟
    باتشکر
    وارد سایت VFS Global استانبول بشید بخشی داره برای وقت گرفتن که می تونید از اون طریق اقدام کنید.

چون میزان زمانیکه برای ثبت درخواست شما نیاز هست بیشتر از انگشت نگاری هست قطعاً وقت بگیرید بهتره ولی الزامی برای اینکار وجود نداره.

تحویل حضوری مدارک نه مزیتی برای پرونده شما حساب نمیشه ولی وقتی حضوری مدارک رو تحویل بدین باید یه هزینه بیشتر بابت اینکار پرداخت کنید که این هزینه در حالت آنلاین وجود نخواهد داشت. در ضمن اگه کسری مدرکی داشته باشید با توجه به اینکه خارج از ایران هستین تهیه اون مدرک خودش دردسر هست.

در کل فرایند آنلاین خیلی پیچیده نیست.

دوستان سلام
    من آنلاین ثبت نام کردم و مدارک و ترجمه ها را هم آپلود کردم.
    آیا ترجمه مدارک را در زمان انگشت نگاری باید تحویل بدهم؟
    با سپاس

دوستان سلام
    من آنلاین ثبت نام کردم و مدارک و ترجمه ها را هم آپلود کردم.
    آیا ترجمه مدارک را در زمان انگشت نگاری باید تحویل بدهم؟
    با سپاس
    سلام، به هیچ وجه لازم نیست ، برای انگشت نگاری فقط پاسپورت و نامه انگشت نگاری که داخل اکانتتون دریافت می‌کنید لازم هستند.

سلام
    من مدارکم آماده شده ولی یه کم فورس دارم برای وقت سفارت. می خوام بدونم آنلاین زودتر وقت سفارت میده و یا حضوری
    برای وقت سفارت آنلاین. آیا قبل از پرداخت وجه میشه از زمان بندی ها مطلع شد؟ یا اگر هر کدام از دوستان اخیرا وقت آنلاین گرفته اند لطفا اطلاع رسانی کنند که نزدیکترین زمان کی بوده؟
    با تشکر

سلام
    من مدارکم آماده شده ولی یه کم فورس دارم برای وقت سفارت. می خوام بدونم آنلاین زودتر وقت سفارت میده و یا حضوری
    برای وقت سفارت آنلاین. آیا قبل از پرداخت وجه میشه از زمان بندی ها مطلع شد؟ یا اگر هر کدام از دوستان اخیرا وقت آنلاین گرفته اند لطفا اطلاع رسانی کنند که نزدیکترین زمان کی بوده؟
    با تشکر
    وقت سفارت برای چی لازم دارید؟ چه نوع ویزایی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)