صفحه 7 از 45 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrantdr نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.اگر نزدیک کیزلای هتل خوب و با کیفیت با قیمت مناسب بخواهید بنده علاوه بر هتل های پیشنهادی دوستان هتل لطیف اوغلو را هم پیشنهاد می دهم.هر قیمتی گفتند کمی چانه بزنید.بنده توانستم تا شبی 80-70 لیره هم اطاق بگیرم .مزایا:1-پرسنل مودب و محترم2-محیط آرام و مناسب3-اینترنت عالی و رایگان4-صبحانه تمیز و در حد قیمت هتل عالی.5-در مرکز کیزلای با موقعیت عالی است.6-اطاق های بسیار بزرگ و تمیز.با توجه به قیمتش و در محدوده هزینه ای که می کنید عالی است.موفق باشید.
    دوست عزیز مسافتش تا سفارت چقدره ؟ میشه پیاده رفت ؟
    فایل کبک : آپریل 2011 ،مصاحبه : 2013 ، فایل فدرال :20 آگوست 2013 ، مدیکال:Nov.2013 , پی ار : 14 مارچ 2014 به امید خبرای خوب برای همه دوستان

Member immigrantdr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط mojmar نمایش پست ها
    دوست عزیز مسافتش تا سفارت چقدره ؟ میشه پیاده رفت ؟
    با سلام.این هتل در مرکز کیزلای است وفاصله کیزلای با سفارت کم نیست ولی بستگی به شخص دارد خود من هر دوبار رفت را با اتوبوس و برگشت را پیاده آمدم که حدود 1 ساعتی پیاده روی خوب بود.اگر با پیاده روی مشکلی ندارید حدود 1 ساعت پیاده روی است.موفق باشید.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

دوستان ممكنه چند تا آژانس مسافرتي كه از تورش راضي بوديد يا شنيديد كه ديگران راضي بودند توي پيام خصوصي بهم معرفي كنيد؟ ممنون.

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

آیا کسی فارسی زبان هم در آفیس آنکارا هست ؟
    کد رشته :2151 / تاریخ ارسال مدارک : 2011-17-May / تاریخ دریافت مدارک : 2011-24-May / دریافت فایل نامبر: 2011-18- July/ ارسال به دمشق : AUG -10-2011/ اینپراسس آنکارا : 2012-14-march / دریافت مدیکال : 26-2-2013 / پاسپورت ریکوییست :26-11-2013

سلام دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم سریع بمن پاسخ بدید:
    1.با تور برا 4 شب با صبحون 900 و خورده ای هتل سه ستاره قیمتش خوبه یا زیاد داره میگه؟
    2.سفارت دوشنبه پاس تحویل میگیره درسته این دوشنبه تعطیل نیستن؟
    3.استامبول میشه با توبوس رفت؟چند ساعت طول میکشه؟
    4.عکس مدیکال رو ببریم که مشکلی پیش نمیاد نه؟
    5.من برا همسرم که ایشون مین هستن میتونم بدون امضا و وکالت ویزا بگیرم دیگه؟
    لطفا جواب منو بدید خیلی عجله دارم ممنون
    ف ن:اگست 2010
    درخواست مدارک اپدیت:10می
    رسیدن مدارک به پاریس:17می
    مدیکال:20 اگست که نرسید به دست من بار دوم 19 سپتامبر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم سریع بمن پاسخ بدید:
    1.با تور برا 4 شب با صبحون 900 و خورده ای هتل سه ستاره قیمتش خوبه یا زیاد داره میگه؟
    2.سفارت دوشنبه پاس تحویل میگیره درسته این دوشنبه تعطیل نیستن؟
    3.استامبول میشه با توبوس رفت؟چند ساعت طول میکشه؟
    4.عکس مدیکال رو ببریم که مشکلی پیش نمیاد نه؟
    5.من برا همسرم که ایشون مین هستن میتونم بدون امضا و وکالت ویزا بگیرم دیگه؟
    لطفا جواب منو بدید خیلی عجله دارم ممنون
    1- برای چهار شب و پنج روز؟ مناسبه
    2- دوشنبه و چهارشنبه
    3- احتمالا باید یک جاده بینشون باشه
    4- بسته به تاریخ مدیکال داره. عکس باید کمتر از 6 ماه گرفته شده باشه
    5- بدون امضا که نه ولی بدون وکالت (اگر منظورتون محضریه) چرا. البته اینو دوستانی که برای همسرشون که مین بوده گرفتند بهتر میتونن جواب بدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس مترجمي زبان انگليسي

من هفته پيش از انكارا ويزامو گرفتم. گفتم شايد اين اطلاعات به دردتون بخوره . من با ايران اير روز يكشنبه رفتم چارتر گرفتم به مبلغ 550 تومن ولى واى كه اين ايران اير چى به سرم اورد. پرواز ساعت 5 بعد لز ظهر بود ولى 12 شب راه افتاد ميگفتن به خاطر تحريم ها كمبود هواپيما داريم يك هواپيما داشتن كه بايد ميرفت اول بغداد بعد برميگشت ما رو ميبرد انكارا و چون هوا تو بغداد بد بود اين تأخير اتفاق افتاد. به نظرم اگه بعدا با ماهان بريد بهتره. چون واقعا استرس كشيدم و واقعا خسته شدم.
    من هتل پنج ستاره ددمان رو گرفتم كه اى بد نبود در حد چهار ستاره بود ولى جاش خيلى خوب بود و صبحانه خوبى داشت و تا سفارت 5 دقيقه فاصله داشت.
    تو خيابون كيزيلاى و انكامال ميتونيد خريد هاى خوبى بكنيد.
    سعى كنيد از تاكسى زياد استفاده نكنيد چون گرونه ولى هيچ مسيرى از 20 لير هم بيشتر نميشه

Junior Member

دوستان لطفا اگه کسی برای پیک آپ ویزا به آنکارا می ره میشه برای من پیغام بذاره .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام دوستان عزیز،
    در هفته ی آخر آبان ماه نامه پ.ر. ما هم اومد
    قبل از اون ،در تاریخ 2 اکتبر ( 10 مهرماه) ، پسرمون متولده شده و ما هم موضوع رو به سفارت اعلام کرده بودیم و فرمهای آپدیت رو هم براشون فرستاده بودیم ، ولی اونها بدون توجه به این موضوع ما رو در تاریخ 18 نوامبر ( 27 آبان ماه ) پاس ریکوئست کردند . بلافاصله به اونها یادآوری کردیم که فرزندمون هم به پرونده اضافه شده و اونها در تاریخ 20 نوامبر (29 آبان ماه و 2 روز بعد از پاس ریکوئست ) مدیکال فرزندمون رو فرستادند . ما هم همون روز پیش دکتر مدیکالمون رفتیم و نتیجه چک آپ به صورت الکترونیکی براشون ارسال گردید ولی حالا نمی دونم باید چکار کنم :
    آیا باید منتظر آپدیت ویزا برای هر 3 نفرمون باشیم و بعد به سفارت مراجعه کنیم یا باید برای خودم و همسرم ظرف فرصت باقیمونده اقدام کنم و بعد منتظر نامه پ.ر. برای فرزندمون باشم . لطفااگر کسی اطاعاتی داره ، به اشتراک بگذاره .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seied نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    در هفته ی آخر آبان ماه نامه پ.ر. ما هم اومد
    قبل از اون ،در تاریخ 2 اکتبر ( 10 مهرماه) ، پسرمون متولده شده و ما هم موضوع رو به سفارت اعلام کرده بودیم و فرمهای آپدیت رو هم براشون فرستاده بودیم ، ولی اونها بدون توجه به این موضوع ما رو در تاریخ 18 نوامبر ( 27 آبان ماه ) پاس ریکوئست کردند . بلافاصله به اونها یادآوری کردیم که فرزندمون هم به پرونده اضافه شده و اونها در تاریخ 20 نوامبر (29 آبان ماه و 2 روز بعد از پاس ریکوئست ) مدیکال فرزندمون رو فرستادند . ما هم همون روز پیش دکتر مدیکالمون رفتیم و نتیجه چک آپ به صورت الکترونیکی براشون ارسال گردید ولی حالا نمی دونم باید چکار کنم :
    آیا باید منتظر آپدیت ویزا برای هر 3 نفرمون باشیم و بعد به سفارت مراجعه کنیم یا باید برای خودم و همسرم ظرف فرصت باقیمونده اقدام کنم و بعد منتظر نامه پ.ر. برای فرزندمون باشم . لطفااگر کسی اطاعاتی داره ، به اشتراک بگذاره .
    دوست عزیز چرا از خودشون نمیپرسید؟
    مطمئن باشید تنها اونها میتونند راهنمایتون کنند. وقت رو با منتظر موندن برای گرفتن جواب توی فرم هدر ندید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)