صفحه 8 از 60 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فنی

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط maple2006 نمایش پست ها
    برای دوستان خوب بویژه mamaی عزیز که گزارش سفرم رو خواسته بودن. من خودم انکارا رفتم (بدون تور) بلیط ایران ایر رفت یکشنبه عصر و برگشت چهارشنبه غروب.هتل از اینجا سرچ کردم تماس گرفتم تلفنی رزرو کردم.هزینه ی کل برام خیلی به صرفه دراومد.هتل بر خلاف بقیه که دوست دارن نزدیک سفارت باشه نگرفتم چون شما دو بار سفارت میرین ولی مرتب با مرکز شهر برای گشت و خرید کار دارید.هتلم مرکز شهر kizilay بود.با اتوبوس تا سفارت راهی نیست حدود 10 دقیقه(خط شماره ی 413).اکثرا صبح خیلی زود اونجا بودن.من حدود 7و20 ولی در رو دقیقا 8و30 باز میکنن.نوبت به همه میرسه.بعد از داخل شدن و بازرسی بهتون شماره میدن.داخل اتاقی منتظر میشینی تا صداتون کنن.مدارک رو میگیرن چک میکنن داخل پک میگذارن و یه رسید که بالاش شماره و پایین ساعت مراجعه داره بهتون میدن. فردا بعد از ظهر ساعت 1 اونجا بودم.دوباره تو صف منتظر بودیم تا در رو باز کردن.مثل روز قبل داخل که شدیم داخل اتاق انتظار نشستیم تا شماره ها رو صدا کنن.کمی بیشتر از روز قبل صدا کردن طول میکشه. بعد از اون لحظه ی شیرین میرسه که برگه های لندینگ یا CPRو پاس ها رو پس میدن یه فرم میدن امضا میکنین. لحظه ی خیلی خوبیه امیدوارم همگی بزودی تجربش کنید. یادتون باشه حتما همه چیز رو چک کنید.در مورد کارمندان باید بگم یک اقا و یک خانم ترک هستن ولی اقا فارسی هم صحبت میکنه.دوستان باز هم اگر مورد خاصی برای سوال داشتید خوشحال میشم جواب بدم.
    سلام/ منم ويزا. گرفتم. علاوه بر اين موارد ذكر ميكنم إز فرودگاه تا مركز شهر حدود ٨٠ لير ميشه با تاكسي ٤٠ دقيقه است . تا kizalay اتوبوس داره ٥ لير ولي ١٠٥ ساعت طول ميشه. برگشتنه ميتونيد با تاكسي قرار بذاريد ٥٠. لير ميگيرن ٠ ساعت ٧٠٤٥ سفارت باشين بهتره كار خيلي سريع انجام ميشه آگر قيمت هتل براتون مهمه يك هتلي بود به اسم Eyuboglu إيراني هم توش بود به نظرم محل و قيمتش خوب بأشه .ميتونيد هتل بدون صبحانه بگيريد ١٠ تا ١٥ دولار روزي كم تره تو kizalay بهترين صبحانه ١٠ لير و زياد هم هست
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : ۲۴ آگوست ۲۰۰۶
    دریافت مدیکال : ۳۰ اکتبر ۲۰۱۲
    پاس ركوىست : ٩ ژانويه ٢٠١٣
    أخذ ويزا ٣١ ژانويه

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

شما در آنکارا اتوبوس خط واحد سوار شدین؟
    بلیط اتوبوس روزانه اس یا بابت هر سفر پول میگیرن؟
    اتوبوسها خوب و سریع میرن؟
    هتل ما در مرکز شهره و با سفارت پیاده پنج کیلومتر فاصله داره. صبح ساعت شش تاکسی چقدر میگیره ببره تا سفارت؟
    ممنون از پاسختون
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidomidi نمایش پست ها
    سلام/ منم ويزا. گرفتم. علاوه بر اين موارد ذكر ميكنم إز فرودگاه تا مركز شهر حدود ٨٠ لير ميشه با تاكسي ٤٠ دقيقه است . تا kizalay اتوبوس داره ٥ لير ولي ١٠٥ ساعت طول ميشه. برگشتنه ميتونيد با تاكسي قرار بذاريد ٥٠. لير ميگيرن ٠ ساعت ٧٠٤٥ سفارت باشين بهتره كار خيلي سريع انجام ميشه آگر قيمت هتل براتون مهمه يك هتلي بود به اسم Eyuboglu إيراني هم توش بود به نظرم محل و قيمتش خوب بأشه .ميتونيد هتل بدون صبحانه بگيريد ١٠ تا ١٥ دولار روزي كم تره تو kizalay بهترين صبحانه ١٠ لير و زياد هم هست
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

اقا ساويز از هتل أمار تا سفارت را با أتوبوس٤١٣ رفتين ؟ هتل أمار در ميدان كيزيلاي هست؟

ApplyAbroad Hero

دوستان دو کلمه هم بشنوید از داستان ما.من روز چهارشنبه رفتم آژانس و بلیطی را که از قبل رزرو کرده بودم پولش را دادم و گفتم صادر کنه منتها آزانس محترم بلیط را آن لحظه صادر نکرده و امروز با من تماس گرفت که بیا آژانس و قیمت بلیط ها عوض شده .خلاصه امروز از صبح تا حالا بعد از کلی دعوا و ... قراره پولم را پس بدن .حالا شما تصور کن کل بلیط ما شده بود 12690000 اون روز حالا امروز شده یه چیزی نزدیک 20 میلیون . فقط از یک چیز خوشحالم شاید یه ذره پام گران تمام شد ولی به موقع بود.اونم اینه که هیچ وقت از اینکه برای مهاجرت اقدام کردم پشیمان نیستم و هیچ وقت از این که دیگه اینجا زندکی نخواهم کرد ناراحت نمیشم.و به قول یکی از دوستان الان هزار و یک دلیل برای رفتن دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد تكنولوژي معماري(دانشگاه تهران)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

سلام به همگي
    من هفته پيش براي گرفتن ويزا رفتم آنكاراا.براي كساني كه اين سفررو در پيش دارند تجربه خودم را مي نويسم. ما 2 نفر بوديم و حدودا" 10 روز قبل از سفر پرواز چارتر ماهان رو به قيمت 340 هزار تومان خريديم.(روزهاي آخر ديگه گير نمياد)
    از فرودگاه آنكارا 2 مدل اتوبوس به سمت شهر حركت مي كنند كه يكي اسمش هست HAVASH و به مركز شهر نميره و يكي هم اتوبوس هاي خطي شهري هستند كه اين عبارت روي اونها نوشته نشده و مي تونيد با 5 لير به ميدان اصلي شهر كه KIZILAY نام داره برسيد.در خيابان هاي منتهي به اين ميدان كلي هتل هست كه ميتونيد بنا به سليقه از سايت BOOKING.COM انتخاب و رزرو كنيد كلي هم رستوران و كافه و بار همونجا هست.ما براي 2 روز اول هتل 5 ستاره DEDEMAN را انتخاب كرديم.هتل خيلي معمولي بود ولي صبحانه هاي خوبي داشت و يك استخر و سوناي نقلي هم داشت. از ميدان كيزيلاي با اتوبوس شماره 413 مي تونيد با 2 لير به سفارت كه در خيابان جناح هست بريد يا با تاكسي كه 10 لير هزينه مي شه. روز اول دم سفارت زياد كارتون طول نميكشه ولي روز دوم بيشتر زمان مي بره و توصيه مي كنم روز دوم زودتر نريد سفارت چون الكي معطل مي شيد و به ترتيب نوبت روز قبل پاسپورت ها را تحويل مي دهند. پايين خيابان جناح خيابان تونليقرار داره كه يك سري فروشگاه توش هست و ميشه رفت يكمي خريد و پياده روي. يك رستوران خيلي خوب هم به نام نيوكاستل در خيابان روبه روي سفارت(موازي جناح) هست كه فضا و غذاش خيلي خوبه و بعد از گرفتن ويزا خيلي مي چسبه.
    يكي از ديدنيهاي آنكارا مجموعه يادمان آتاتورك هست كه نزديك به ايستگاه مترو تاندوان قرار داره و ميشه از كيزيلاي با مترو به راحتي به اونجا رفت و برگشت. يك هتل خيلي خوب 5 ستاره هم كنار ايستگاه مترو تاندوان هست كه ما 2شب آخر سفر رو اونجا مونديم به اسم BARCELO كه خيلي خوب و آروم و راحت بود و اتاق هاي قشنگي هم داشت.
    يك مال بزرگ داره آنكارا به نام ANKAMALL كه براي رفتن به اونجا از كيزيلاي بايد سوار مترو قرمز بشيد و ايستگاه آكوپرو پياده بشيد.
    اطراف ميدان كيزيلاي و آنكامال براي خريد كردن جاي بدي نيست ولي بيشتر برندهاي ترك هستند و به كاملي استانبول نيست،اگه الان مسافر هستيد همه جا حراج هست و قيمت ها خوبه.
    براي برگشتن به فرودگاه ما از تاندوان با تاكسي رفتيم ايستگاه HAVASH (هاواش) و از اونجا با اتوبوس هاي هاواش كه هر نيم ساعت يك بار به مقصد فرودگاه حركت مي كنند نفري 10 لير هم بليطش هست،رفتيم فرودگاه.
    دركل سفر كاري ولي خيلي خوبي بود و به ما خيلي خوش گذشت. روزانه نفري حدود 150 هزارتومان هزينه خورد و خوراك معمولي خوب و رفت و آمدتون ميشه و كفش راحتي همراهتون باشه كه كلي راه پيمايي كنيد.
    اميدوارو به همه خوش بگذره...

Junior Member

دوست عزیز جهت همدردی خدمتان عرض کنم که دقیقا همین اتفاق برای من افتاد . چهارشنبه همه چیز را اوکی کردیم اما کارمند آژانس گفت اگه کمی تردید راجع به زمان رفت و برگشت دارید الان رزرو کنید و شنبه یکشنبه قطعی کنید . ازایشان چند بار سوال کردم و از قطعیت عدم افزایش قیمت پرسیدم و ایشان با اطمینان کامل گفتند که قیمت ها فقط روز سه شنبه تغییر می کنه آنهم با بخشنامه . تازه پانصد هزار تومان نیز بیعانه بابت رزرو دادم . اما متاسفانه امروز حتی با خانم کارمند آژانس به دفتر ترکیش رفتم . اما سیستم که حرف حالیش نیست . منتظر خیر این اتفاق خواهم بود .!!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط dmehrnia نمایش پست ها
    دوست عزیز جهت همدردی خدمتان عرض کنم که دقیقا همین اتفاق برای من افتاد . چهارشنبه همه چیز را اوکی کردیم اما کارمند آژانس گفت اگه کمی تردید راجع به زمان رفت و برگشت دارید الان رزرو کنید و شنبه یکشنبه قطعی کنید . ازایشان چند بار سوال کردم و از قطعیت عدم افزایش قیمت پرسیدم و ایشان با اطمینان کامل گفتند که قیمت ها فقط روز سه شنبه تغییر می کنه آنهم با بخشنامه . تازه پانصد هزار تومان نیز بیعانه بابت رزرو دادم . اما متاسفانه امروز حتی با خانم کارمند آژانس به دفتر ترکیش رفتم . اما سیستم که حرف حالیش نیست . منتظر خیر این اتفاق خواهم بود .!!!!

باز خدا را شکر کن که پول را ندادی.من الان 12 میلیونم دسته آژانسه و فقط میگم پولم را پس بده و اون نمیده

Banned

ی سؤال خیلی مهم چرا با iran ار -ار کانادا بلیت نمیخرن ؟.........

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    باز خدا را شکر کن که پول را ندادی.من الان 12 میلیونم دسته آژانسه و فقط میگم پولم را پس بده و اون نمیده
    أصلا كوتاه نياين و پولتونو از اين آژانس كه مسئو ليت سرش نميشه پس بگيرين .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

دوستان سفارت تا ساعت10مدارک رو میگیره یا فقط زمان محدود داره وتعداد چطور چون میخوام از فرودگاه با اتوبوس برم ممکنه یکم دیر بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)