صفحه 9 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا

سلام . بله . تا ساعت 10 میگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فنی

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    شما در آنکارا اتوبوس خط واحد سوار شدین؟
    بلیط اتوبوس روزانه اس یا بابت هر سفر پول میگیرن؟
    اتوبوسها خوب و سریع میرن؟
    هتل ما در مرکز شهره و با سفارت پیاده پنج کیلومتر فاصله داره. صبح ساعت شش تاکسی چقدر میگیره ببره تا سفارت؟
    ممنون از پاسختون
    سلام نه من داخل شهر سوار نشدم - ولی از فرودگاه ۵ لیر - (البته من از فرودگاه هم سوار نشدم ) ۶ صبح خیلی زوده هم دم در سفارت یخ میزنین هم هیچکس تو خیابون نیست من به توصیه دوستان ۶.۵ رفتم خبرب نبود ۳ کیلومتر پیره رفتم سربالایی صبحانه خوردم برگشتم باز خبری نبود ساعت ۷،۴۵ نفر دوم اومد به نظرم خیلی احتیاط کنین ۷.۵ خوبه تاکسی از مرکز شهر صبح بدون ترافیک ۱۰ لیر عصر مسیر طولانی تره و ترافیک تر ۱۳ لیر ..البته وقتی پاسها را دادین هوا خوب بود میتونین تا خیابون آتاتورک سرپایینی پیاده بیاین و حال کنین
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : ۲۴ آگوست ۲۰۰۶
    دریافت مدیکال : ۳۰ اکتبر ۲۰۱۲
    پاس ركوىست : ٩ ژانويه ٢٠١٣
    أخذ ويزا ٣١ ژانويه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط Azi2006 نمایش پست ها
    اقا ساويز از هتل أمار تا سفارت را با أتوبوس٤١٣ رفتين ؟ هتل أمار در ميدان كيزيلاي هست؟
    نه دوست عزیز.از هتل آمار میشه پیاده رفت.هتل آمار در خیابان فارابی نزدیک جیناح جادَسی (با تلفظ ترکیه ای شدید نوشتم) که همون خیابان سفارت هستش قرار داره. من این خیابون رو از روی نوشتش سینا کادسی میخوندم.C رو جیم تلفظ میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mama نمایش پست ها
    ا...ساويز جان ببينيد اين اطلاعات با برگه هاي cprشما جور درمياد

1. شما بعد از اينكه پاسها را از سفارت تحويل گرفتيد بايد دقت كنيد كه به همراه هر پاس يك برگه cpr كه البته خودش در سه نسخه است و لاي آن دو برگه كاربن است را دريافت كنيد. اين برگه در واقع تاييديه ويزاست و كليه اطلاعات شما روي آن نوشته شده و شما بايد كامل اين اطلاعات را چك كنيد. اين اطلاعات بايد با مشخصات شما و پرونده شما و ويزا كاملا مطابق باشد.
    3. شماره اي روي برگه cpr نوشته شده كه با T شروع ميشد . اين شماره بايد با شماره داكيومنت نامبر درج شده در ويزا يكي باشد.
    3. پايين ورقه cpr نوشته IMM 5292 . .ا
    بله کاملا مطابقت داره.ولی بالاخره ما جریان مستطیل رو کشف نکردیم.چه حکایتی شد این مستطیل.راستی من خودم از نظر حساب بانکی در کانادا اصلا مشکلی ندارم چون خواهرم اونجاست میتونم بریزم به حساب ایشون.ولی یه مشکل بزرگتری دارم و اون اینکه با این اوضاع دلار ،چیزی برای واریز کردن نمیمونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng lg & lit

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    شما در آنکارا اتوبوس خط واحد سوار شدین؟
    بلیط اتوبوس روزانه اس یا بابت هر سفر پول میگیرن؟
    اتوبوسها خوب و سریع میرن؟
    هتل ما در مرکز شهره و با سفارت پیاده پنج کیلومتر فاصله داره. صبح ساعت شش تاکسی چقدر میگیره ببره تا سفارت؟
    ممنون از پاسختون
    دوست عزیز من با اتوبوس و مترو همه جا رفتم از جمله سفارت.سوار که شدی کرایه میدی 2 لیر.سریع میرن .از مرکز شهر یا همون kizilay تا سفارت راهی نیست چرا تاکسی؟چرا 6 صبح؟ نگران نباش شما 7 هم که برید کلی باید تو سرما اونجا بایستی چون در رو 8و30 باز میکنن.نوبت به همه میرسه.با اتوبوس حدودا 10 دقیقه طول میکشه.(شماره اتوبوس 413)
    شروع پروسه:6 فوريه 2006 مدیکال:24 اکتبر 2012
    رسیدن مدیکال به لندن :12 نوامبر2012 رسیدن مدارک به ورشو:20 نوامبر2012
    پاس ریکوئست:21 ژانویه 2013 دریافت ویزا 29 ژانویه 2013 لند 30 مارچ2013

Junior Member

من یک دنیا ممنون میشم کسی ریز هزینه های رفتن به ترکیه و رفتن به هتل و ماندن هفت روز اونجا تا برگشتن به خونه را لیست کنه.

اول بلیط:
    تاکسی ار فرودگاه تا هتل:
    پول شب هتل:
    پول غذا و صبحونه:
    برگش به فرودگاه :

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فنی

نقل قول نوشته اصلی توسط alimolajan نمایش پست ها
    من یک دنیا ممنون میشم کسی ریز هزینه های رفتن به ترکیه و رفتن به هتل و ماندن هفت روز اونجا تا برگشتن به خونه را لیست کنه.

اول بلیط:
    تاکسی ار فرودگاه تا هتل:
    پول شب هتل:

برگش به فرودگاه :

اول بلیط: ترکیش الان حدود ۱ میلیون برای چهار الی هفت شب برای دو تا سه شب ۲ میلیون ۷ شب با تور و ماهان ارزونتره
    تاکسی ار فرودگاه تا هتل: ۸۰ لیر (۴۰ دقیقه) اتوبوس ۵ لیر (۱.۵ ساعت) با تور ترانسفر بگیرید اگه هفت شب میرید
    پول شب هتل:مرکز شهر از ۶۰ دلار تا ۳۸۰ دلار با تور هتل بگیرید بهتره برای هفت شب با تور هتل ددمان خوبه قیمتش بپرسید از آژانس ها
    پول غذا و صبحونه: غذا فست فود نفری ۱۳ لیر - غذای اسکندر یا دونر ۱۵ لیر صبحانه اگر با تور نرفتید بهترینش که سر هم بشید ۱۰ لیر البته بدون چای و قهوه با چای ۱۲ ولی صبحانه خوب ساده ۸ لیر البته با ۴ لیر ساندویچ نونو و پنیر و گوجه و فلفل توپ میدن

برگش به فرودگاه : عین آمدن چند نفر بشید یک ون بگیرید به صرفه است
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : ۲۴ آگوست ۲۰۰۶
    دریافت مدیکال : ۳۰ اکتبر ۲۰۱۲
    پاس ركوىست : ٩ ژانويه ٢٠١٣
    أخذ ويزا ٣١ ژانويه

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

در مورد اتوبوس سوار شدن در آنکارا به این نکته هم دقت کنید که در آنکارا دو مدل اتوبوس وجود داره اتوبوسهای دولتی که ارزونتر هستند و اتوبوسهای خصوصی که گرون تر هستند
    روی شیشه جلوی اتوبوسهای دولتی (که معمولن سفید هستند) یک برچسب سفید رنگ چسبیده که نوشته ایلیدریم الکترونیک بیلط! yildirim elektronik bilet یعنی بلیط الکترونیکی تخفیف دار
    برای استفاده از این اتوبوسها باید کارت بلیط بخرید که ده سفره هستند و به ازای هر سفر چند دهم لیر ارزونتر هستند
    و اتوبوسهای خصوصی که معمولن آبی هستند بلیط ندارند و نقدی توی اتوبوس حساب می کنید و یک بلیط می گیرید .که عملن بلیطی که بعد از سوار شدن بگیرید به درد نمی خوره و حکم رسید را داره

برای اهالی آنکارا که زیاد سوار اتوبوس می شن اتوبسهای دولتی به صرفه تره
    ولی برای شماهایی که نهایتن دو سه یا تهش چهار بار با اتوبوس می خاید برید سفارت اصلن به صرفه نیست که کارت بلیط اتوبوس بخرید.

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا برای گرفتن ویزا از سفارت کانادا

سلام
    دوستانی که آنکارا رفتيد، اسم فرودگاهش دقيقا چيه و موقعيتش کجاست؟
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

سلام
    دوستاني که هتل سياو رفتيد. الان بيشتر تورها همين هتل را پيشنهاد مي کنن ولي من اونو توي سایت هاي معتبر پيدا نمي کنم تا چک کنم چطوريه. اسم دقيق و موقعيتش چيه؟ راضي بودين ازش؟ دسترسيش به سفارت کانادا چطوره؟
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irajgol نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که آنکارا رفتيد، اسم فرودگاهش دقيقا چيه و موقعيتش کجاست؟
    سلام.اسم فرودگاه esenboga حدود 28 کیلومتری شمالشرقی انکارا.من با اتوبوس از فرودکاه تا کیزلای

(مرکز شهر) رفتم با 5 لیرو25 کروش حدود یک ساعت .بلیط را خود راننده میدهد.از کیزلای تا سفارت با اتوبوس 413 (3لیرونیم)چهار ایستگاه. با تاکسی مسیراول 80تا 100 لیر ومسیر دوم 10لیر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)