صفحه 64 از 65 نخستنخست ... 14545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

سلام.ی سوال داشتم. الان پاسپورت بخاطر رفتن کربلا بگیرم و نخوام برم.. ویزا داخل پاسپورت میزنن یا برگه جدا میدن...چون نمیخوام مهر عراق تو پاسپورتم بخوره...

Junior Member

الان کنکور دادم و فعلا معافیت تحصیلی دارم تا نتایج کنکور بیاد.. برای تمدید گدرنامه حتما باید مثلا بگم میخوام برم کربلا ..همینجوری با معافیت تحصیلی گذرنامه نمیدن؟

Junior Member hj1331 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of Electronics @ SBU

سلام دوستان. من در حاضر مشغول گذراندن خدمت سربازی به صورت امریه در ارگان دولتی هستم و 8 ماه از خدمتم باقی مونده. برای کارهای سفارت که در حین خدمت سربازیم هست نیاز به پاسپورت دارم. توضیح اینکه یگان آموزش دهنده ی من نیروی زمینی ارتش (نزاجا) بوده. توی دفترچه راهنمای امریه که ستاد نزاجا به من داده در خصوص اعزام به سفرهای مذهبی نوشته "طبق آخرین دستورالعمل های موجود مجوز سفر به خارج از کشور فقط برای عتبات عالیات صادر گردیده و امکان سفر به سایر نقاط دنیا برای کارکنان وظیفه مقدور نمی باشد. قابل ذکر است به منظور اعزام به سفرهای مذهبی بایستی یک ماه قبل از شروع ایام محرم با در دست داشتن نامه ی رسمی با ذکر زمان شروع و خاتمه ی سفر به مدیریت عملیات (دایره وظیفه) ارائه تا پس از اخذ مجوز، اقدامات لازم در این زمینه صورت پذیرد."

حال چند تا سوال داشتم:
    1. مبلغ وثیقه برای این سفر چند میلیون هست؟ جایی خونده بودم 15 میلیون و جای دیگه ای 3 میلیون.
    2. "نامه ی رسمی با ذکر زمان شروع و خاتمه ی سفر" که در متن بالا توسط ستاد نزاجا گفته شده رو از کجا باید تهیه کرد؟
    3. پس از دریافت پاسپورت از این طریق و لغو سفر زیارتی (عدم خروج از کشور) میشه مبلغ وثیقه رو آزاد کرد؟ آیا پس از آزاد کردن وثیقه باید پاسپورت رو به اداره گذرنامه/نزاجا تحویل داد؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid__ نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی این مورد و از نظام وظیفه تهران پرسیده ؟ وثیقه ظبط میشه و ممنوع الخروج میشیم ؟
    سلام دوست عزیز
    ببخشید شما در رابطه با سوالتون به جوابی رسیدین؟ منم همین مشکلو دارم
    ممنون

Junior Member

سلام، دوستان اگه برای سفر زیارتی پاسپورت بگیریم و بعد نریم ممنوع الخروج میشیم؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه اگه با گذرنامه زیارتی بریم عراق از اونجا میشه رفت ترکیه؟اگه کسی مطمعنه جواب بده خواهشا خیلی مهمه.اگه رفرنس به قانونای نظام وظیفه در این مورد دارید لینکش رو بذارید.ممنون

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال دارم. ممنون میشم هرکی تونست یه جواب بهم بده. خیلی برام حیاتیه. من میخوام پاسپورت بگیرم و میخوام سفر زیارتی درخواست بدم. حالا این طرف کارهای ادمیشنم در آمریکا اوکی شده. اگه نخوام مشکلات ممنوع الخروجی رو ریسک کنم و برم به کربلا، برای گرفتن ویزای آمریکام این نکته منفی برام به حساب میاد؟ یعنی مهر ویزای عراق در مصاحبه سفارت آمرکا تاثیرگذار هست؟ خواهش میکنم جوا بدید.

Junior Member sma4t آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ebihaji نمایش پست ها
    سلام، دوستان اگه برای سفر زیارتی پاسپورت بگیریم و بعد نریم ممنوع الخروج میشیم؟
    سلام. توی اربعین امسال چون خودم ممکن بود رفتنم کنسل بشه در این مورد پرس و جو کردم و مشکلی نیست. اما فک کنم بعدش باید به نظام وظیفه (یا ارگان دیگه ای درست یادم نیست) اطلاع بدید که در بازه‌ای که توی مجوزتون ذکر شده از کشور خارج نشدید.
    ویرایش توسط sma4t : December 6th, 2019 در ساعت 01:15 AM

Junior Member sma4t آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid9909 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه اگه با گذرنامه زیارتی بریم عراق از اونجا میشه رفت ترکیه؟اگه کسی مطمعنه جواب بده خواهشا خیلی مهمه.اگه رفرنس به قانونای نظام وظیفه در این مورد دارید لینکش رو بذارید.ممنون
    سلام
    سوال من هم هست. اگر با مجوز خروج از کشور زیارتی خارج بشیم و از اونجا به کشور دیگه ای بریم، جدا از ضبط وثیقه بعد از اتمام بازه خروج از کشور و ممنوع الخروج شدن چه عواقب دیگه ای داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sma4t نمایش پست ها
    سلام
    سوال من هم هست. اگر با مجوز خروج از کشور زیارتی خارج بشیم و از اونجا به کشور دیگه ای بریم، جدا از ضبط وثیقه بعد از اتمام بازه خروج از کشور و ممنوع الخروج شدن چه عواقب دیگه ای داره؟
    دوست گرامی اگر زیارتی خارج بشید مبلغ سه میلیون باید وثیقه بزارید. بله میتوانید از اونجا به هر کشور دیگری بروید و مشکلی نیست نگران نباشید. فقط باید یک ماه قبل از تاریخ اعزامتون ایران باشید. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)