صفحه 10 از 65 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Question پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

سلام دوستان
    میخواستم از دوستانی که تجربه گرفتن پاسپورت از طریق سفر زیارتی رو دارن بپرسم که برای گرفتن نامه از کاروان حتما باید پول سفرو پرداخت کنیم؟دوستان دفتر زیارتی میشناسند که بشه راحت نامه کاروان گرفت؟
    شنیدم که دیگه برای سفر سوریه به دانشجو ها پاسپورت نمیدن.این خبر صحت داره؟

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

سلام.
    دوستان عزیز من تازه عضو سایت شدم یه سوال داشتم.برای ثبت نام ielts پاسپورت جز مدارک مورد نیازه ولی من سربازی نرفتم .آیا میتونم پاسپورت بگیرم؟راهش چیه؟mer30

Junior Member

حالا گذشته از همه ی این حرفا...
    1. چند بار در حین تحصیل میشه رفت سفر زیارتی ؟ اگه مثلا دو دفعه بریم یکجا چی ؟ میشه ؟
    2. این نامه ها که از دانشگاه خودمون و وزارت علوم و نظام وظیفه می گیریم هر کدوم چقدر اعتبار داره(مدت) ؟
    3. می شه من از حالا واسه سفری که 6 ماه دیگه میخوام برم پاس بگیرم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech engineering

برای گرفتن گذرنامه بعد از فارغ التحصیلی برای سوریه چه مراحلی را باید طی کرد؟من اصفهان هستم حتما باید برای وثیقه گذاشتن بیام تهران؟لطفا راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelyson نمایش پست ها
    الان دقیقا مشکل شما چیه ؟
    شما 3 بار حق خروج از ایرن دارید و در صورتی که اجازه ی خروج بگیرید و استفاده نکنید جز اون 3 بار خروج تلقی نمیشه !
    سلام
    می شه بگین این 3 بار حق خروج چیه قضیش؟

Junior Member

سلام امیدوارم سوالم تکراری نباشه. من 17 سال و 5 ماهمه. من از سال 87 که رفتم مکه پاسپورت دارم. صفحه اول گذرنامم نوشته تاریخ انقضاش سال 92 است ولی صفحه 6 نوشته تا 88/12/29 میتونم از کشور خارج بشم. حالا من الآن میخوام برم کربلا. آیا لازمه که از مدرسه گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم یا جایی وثیقه بذارم یا با همین پاس میتونم برم؟
    با تشکر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط meweadl نمایش پست ها
    دوستانی که میدونن راهنمایی کنن لطفا" .

من هم خیلی دوست دارم بدونم:
    - اگه پاس زیارتی بگیری و از ایران خارج نشی، پاست رو میگیرن یا پیش خودمون میمونه؟)

من هم اين سوال رو دارم !‌
    من تو فرجه 6 ماه هستم !‌ ميشه يه توضيح بديد ! من كه فارغ التحصيل شدم ، بايد نامه كاروان رو كجا و به كي نشون بدم ؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Unhappy پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

نقل قول نوشته اصلی توسط alimas64 نمایش پست ها
    برای گرفتن گذرنامه بعد از فارغ التحصیلی برای سوریه چه مراحلی را باید طی کرد؟من اصفهان هستم حتما باید برای وثیقه گذاشتن بیام تهران؟لطفا راهنمایی کنید.
    منم اصفهان هستم چند روز پیش رفتم اداره گذرنامه (خیابان رودکی)، به هیچ صراطی مستقیم نیستن. گفتن اگه پاسپورتت از اصفهان صادر بشه، موقه پس گرفتن وثیقه ما پاس رو پس میگیریم. کلی حرف زدم تا منو بردن پیش رئیسشون، یه آقای سرهنگ دو بود. کلی کتاب قانون آورد! (بنده 19 میگه که....، بعد اون یکی تبصره میگه که....، پس ما هر کاری کنی گذرنامتو بایگانی میکنیم!!!) و گفت هیچ راهی نداره! ظاهراً باید ما هم از تهران اقدام کنیم. انگار قوانین تهران فرق میکنه!!!!!
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    منم اصفهان هستم چند روز پیش رفتم اداره گذرنامه (خیابان رودکی)، به هیچ صراطی مستقیم نیستن. گفتن اگه پاسپورتت از اصفهان صادر بشه، موقه پس گرفتن وثیقه ما پاس رو پس میگیریم. کلی حرف زدم تا منو بردن پیش رئیسشون، یه آقای سرهنگ دو بود. کلی کتاب قانون آورد! (بنده 19 میگه که....، بعد اون یکی تبصره میگه که....، پس ما هر کاری کنی گذرنامتو بایگانی میکنیم!!!) و گفت هیچ راهی نداره! ظاهراً باید ما هم از تهران اقدام کنیم. انگار قوانین تهران فرق میکنه!!!!!
    اگه فارغ هستی باید اولا حتما برگ سبز داشته باشی , ثانیا حداکثر تا یه ماه قبل از تاریخ اعزامت برگردی ایران.من این اطلاعات رو که مطمئن هستم. اما اینکه دو نو پاسپورت هستش اطلاعی ندارم اما امکانش هست, چون اول هفته که رفته بودم واسه پاس سفر علمی اقدام کنم افسره از همکارش پرسید پاس قرمز واسش صادر کنیم دیگه؟از اینجا حدس می زنم که قیر از پاس قرمز پاسپورت دیگه ای هم وجود داشته باشه.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Smile پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    اگه فارغ هستی باید اولا حتما برگ سبز داشته باشی , ثانیا حداکثر تا یه ماه قبل از تاریخ اعزامت برگردی ایران.من این اطلاعات رو که مطمئن هستم. اما اینکه دو نو پاسپورت هستش اطلاعی ندارم اما امکانش هست, چون اول هفته که رفته بودم واسه پاس سفر علمی اقدام کنم افسره از همکارش پرسید پاس قرمز واسش صادر کنیم دیگه؟از اینجا حدس می زنم که قیر از پاس قرمز پاسپورت دیگه ای هم وجود داشته باشه.
    این دو نوع رو نمیدونستم! نه من هنوز فارغ نشدم، اما مشکل اصفهان این بود که جناب سرهنگ رئیس گذرنامه اصفهان میگفت: اگه نامه از دانشگاه بیاری و پاس بگیری چه بری خارج، چه نری، چه قبل از تاریخ اعتبار پاس برای آزادی وثیقت بیای و چه بعدش بیای چون هنوز سربازی نرفتی، ما وظیفه داریم پاس رو ازت بگیریم و بایگانی کنیم!!!! (البته اگه پاس رو از اصفهان گرفته باشی، اگه از جایی دیگه گرفتی که خودشون میدونن!) در صورتی که ظاهراً تهران بعد از گذشت از تاریخ خروج پاس، ملت میرن وثیقه رو آزاد میکنن و پاس پیش خودشون میمونه. که به درد تشکیل پرونده تو سفارت میخوره تا اجازه خروج مجدد بگیرن و...
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)