صفحه 14 از 65 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

آره میتونی... اصلا پاسپورت سفر زیارتی با سفرای دیگه فرقی نداره که...برو خیالت راحت همه کارتو باهاش انجام بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kami7jun نمایش پست ها
    آره میتونی... اصلا پاسپورت سفر زیارتی با سفرای دیگه فرقی نداره که...برو خیالت راحت همه کارتو باهاش انجام بده
    ممنون

ولی من شنیدم که بعد یک ماه باید بری نظام وظیفه وثیقرو پس بگیری و پاسو تحویل بدی! یکی از دوستان تو پست قبلی همینو گفت

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط no touchy نمایش پست ها
    ممنون

ولی من شنیدم که بعد یک ماه باید بری نظام وظیفه وثیقرو پس بگیری و پاسو تحویل بدی! یکی از دوستان تو پست قبلی همینو گفت
    دوست عزیز گویا این مشکل برای بچه هایی که از شهرستان اقدام به وثیقه گذاری می کنند پیش اومده.ولی کسایی که از تهران این کارو کردن همچین مشکلی ندارن.شما هم اگه می خوای خیالت راحت باشه از تهران کارتو پیگیری کن.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    دوست عزیز گویا این مشکل برای بچه هایی که از شهرستان اقدام به وثیقه گذاری می کنند پیش اومده.ولی کسایی که از تهران این کارو کردن همچین مشکلی ندارن.شما هم اگه می خوای خیالت راحت باشه از تهران کارتو پیگیری کن.
    مرسی
    یعنی اگه تهران وثیقه بزارم و پاس بگیرم واسه سفر زیارتی دیگه پسش نمی گیرن؟می تونم باهاش واسه سفارت اقدام کنم؟

Junior Member

سلام. من برای سفر زیاراتی به سوریه پاسپورت و اجازه خروج گرفتم. اون موفع که از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل گرفته بودم دانشجو بودم ولی حالا فارغ شدم. اگه بجای سوریه برم یه کشور دیگه مثلا ترکیه و برگردم چی میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط no touchy نمایش پست ها
    مرسی
    یعنی اگه تهران وثیقه بزارم و پاس بگیرم واسه سفر زیارتی دیگه پسش نمی گیرن؟می تونم باهاش واسه سفارت اقدام کنم؟
    آماری که من و بقیه دوستان تا به حال داشتیم اینجور بوده که در تهران پس گرفته نمیشه.
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

نقل قول نوشته اصلی توسط wilay نمایش پست ها
    سلام. من برای سفر زیاراتی به سوریه پاسپورت و اجازه خروج گرفتم. اون موفع که از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل گرفته بودم دانشجو بودم ولی حالا فارغ شدم. اگه بجای سوریه برم یه کشور دیگه مثلا ترکیه و برگردم چی میشه؟
    من هم شرایطم مشابه شماست و قصد دارم بعد از مصاحبه به سوریه هم برم تا مهر سوریه هم تو پاسم خورده باشه.... آیا واقعا این کار لازمه؟ بعضی دوستان تو فریوم گفتن که اگه به کشور دیگه ای بری، گیر میدن و حتی ممکنه وثیقه رو مصادره کنن!! کسی اطلاع دقیق یا تجربه داره؟؟ ولقعا نمیخوام هزینه و وقتم رو برای اقامت کوتاه و اجباری تو سوریه هدر بدم.
    لا حول و لا قوه الا بالله

سلام

یه سوال دارم:

من اول تیر دارم میرم برای سفر علمی ترکیه با 5 ملیون وثیقه ، حالا یه سفر مکه هم جور شده 1 ماه بعدش.

راه حلی هست و بتونم مکه هم برم؟؟

اجازه خروج میشه برا 1 ماه و نیم بگیرم و هر 2 رو برم؟؟

یا 2 باره وقتی از ترکیه اومدم باید اقدام کنم برای سفر زیارتی؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - University of Tabriz

سلام،
    ببخشید اگه سوالم تکراریه!
    من پذیرش برای لیسانس دارم از کانادا. میخواستم ببینم اگه با پاسپورت زیارتی از کشور خارج شم، میتونم (بعد از شروع کردن درسم) از اونجا واسه گرفتن معافیت تحصیلی اقدام کنم یا نه؟؟!
    فرمول من برای شادکامی: یک آری، یک نه، یک خط راست، یک هدف...
    فردریش نیچه

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65 نمایش پست ها
    دانشگاه نامه نمیده که. دانشگاه همون نامه اشتغال به تحصیل برای نظام وظیفه میده.
    شما هم که رفتی وزارت علوم نامه ی خروج و گرفتی. حالا باید با نامه کاروان ببری نظام وظیفه.
    من کل پست هارو خوندم.به نظرم این نامه گرفتن از دانشگاه هنوز ابهام داره!!!(به توجه به اینکه ویکی درباره مراحل گرفتن گذرنامه در مشهد یه چی گفته شده و در فروم یه چیز دیگه)

در ویکی:{ یک نامه خطاب به "معاونت وظیفه عمومی خراسان رضوی" از یکی از آژانس های مسافرتی مبنی بر انجام ثبت نام شما در کاروان مربوطه (به عنوان مثال کشور عراق) با ذکر تاریخ حرکت و نیز ذکر درخواست صدور گذرنامه برای متقاضی، اخذ نمایید.

نامه را به "امور دانشجویی" واقع در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد (ساختمان شماره 2) برده و موضوع رفتن به سفر زیارتی را مطرح نمایید. در آنجا به شما لیست مدارک لازم ارائه خواهد شد.

نمونه "لیست مدارک مورد نیاز جهت خروج از کشور (دانشجویان متقاضی سفرهای زیارتی)":

1. دو سری کپی خوانا از تمام صفحات شناسنامه
    2. دو سری کپی کارت دانشجویی (با تاریخ اعتبار)
    3. دو سری کپی برگه انتخاب واحد ترم جاری
    4. شماره و تاریخ معافیت تخصیلی (شماره مربوطه را می توانید از دبیرخانه آموزش واقع در سازمان مرکزی شماره 1 و یا از روی سایت دریافت نمایید)
    5. فیش حج به همراه دو سری کپی
    تبصره: زائرین عتبات و سوریه به جای فیش بایستی نامه ثبت نام از کاروان مربوطه ارائه نمایند.
    6. دو میلیون ریال سفته جهت رشته های کاردانی - سه میلیون ریال سفته جهت رشته های کارشناسی - پنج میلیون ریال جهت رشته های کارشناسی ارشد و دکتری
    توضیحات: پشت کلیه سفته ها بایستی توسط ضامن با درج مشخصات دوبار امضا شده و دانشجو نیز محل امضاء بر روی سفته ها را امضاء و سپس جهت تکمیل سفته ها را تحویل امور دانشجویی نماید.

لازم به ذکر است متقاضیان پس از مراجعت از سفر می توانند با در دست داشتن پاسپورت با مهر ورود و ته قبض سفته ها جهت بازپس گیری سفته ها به دبیرخانه آموزش مراجعه نمایند.

پس از تهیه مدارک فوق، نامه ای مبنی بر موافقت دانشگاه با خروج دانشجو در تاریخ ذکر شده و به کشور مذکور، خطاب به "معاونت وظیفه عمومی خراسان رضوی" دریافت خواهید کرد. }

در فروم :{ نامه رو ببرید نطام وظیفه دیگه نیازی به بردن دانشگاه نیست اونا خودشون تایید می کنند}

حالامحض رضای خدا)از این به بعد می خوایم اقدام کنیم::

متن نامه از آژانس یا دفاتر زیارتی به (( کجا )) باید باشه؟ 1-دانشگاه 2-حج و زیارت 3-وزارت علوم 4-نطام وظیفه
    (تا اونجایی که یادمه از پست ها این نامه رو اول به همه ی این 4 جا بردن)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه متن نامه از آژانس یا دفاتر زیارتی به دانشگاه باشه؟! بعدش --->دانشگاه برای سفر زیارتی(مثلا عراق) چه نامه ای میده؟ به کجا؟ از کجا(در دانشگاه) این نامه رو باید گرفت ؟ و به تایید چه کسانی باید برسه؟

اگه متن نامه از آژانس یا دفاتر زیارتی به دانشگه نباشه؟!! از دانشگاه چی باید گرفت؟ برگه اشتغال به تحصیل چهار نسخه ای؟ به کجا ؟ از کجا(در دانشگاه) این نامه رو باید گرفت ؟ و به تایید چه کسانی باید برسه؟

تقریبا مراحل نطام وظیفه به بعد کامل و خوب توضیح داده شده ولی قبلش نه - من که یکمی! گیج شدم.
    فکر می کنم با جواب دادن به این پست دیگه ابهامی باقی نمی موونه.

فلوچارتشو رسم کنید لطفا....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)