صفحه 16 از 65 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimax3d نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آماتور هستم تو این قضیه.
    می خواستم ببینم کسی موردی رو دیده که تو تهران پاسپورتش رو گرفته باشه و نرفته باشه سفر و وقتی که رفته نظام وظیفه برای گرفتن وثیقه پاسش رو گرفته باشن؟
    ممنون
    اگر نا آخر زمان اجازه خروجتون صبر نکنین و برید جهت پس گرفتن وثیقه. حتماً ازتون میگیرن.
    در بقیه موارد با شرایط مذکور، من ندیدم.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    اگر نا آخر زمان اجازه خروجتون صبر نکنین و برید جهت پس گرفتن وثیقه. حتماً ازتون میگیرن.
    در بقیه موارد با شرایط مذکور، من ندیدم.

مرسی دوست عزیز. آخه آدم میترسه. من همین 1 بار وقت دارم که اینکارو بکنم و وقت رفتن به سفر رو هم ندارم. چون کارشناسی ارشد هم هستم و ترم آخر. دانشگاه گفته باید کمیسیون تشکیل بدیم ببینیم تو میتونی بری یا نه.میترسن من فرار کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    در بعضی شهرها اداره گذرنامشون پاس رو پس میگیرن، مثل اصفهان و رشت (فعلاً این دوتا رو میدونم)، اما پس گرفتن معنیش این نیست که باطل میشه، براتون بایگانی میکنن و دفعه بعدی که خواستین برین، بعد از گرفتن اجازه خروج دوباره همین پاس رو بهتون میدن(مهرای ورود و خروج قبلتونم میتونین توش ببینین) و نیاز نیست هزینه صدور مجدد بدین یا به پلیس +10 برای تشکیل پرونده صدور مراجعه کنید

سلام
    من 2 سال پیش میخواستم از کشور خارج بشم که نشد و پاستورتم توی اداره گذرنامه تهران بایگانی شد. الان میخوام برای سفر زیارتی خارج بشم. کسی میدونه از نظام وظیفه باید چه نامه ای بگیرم و توی اداره گذرنامه به کدوم بخش ها مراجعه کنم؟
    راستش اگه ندونی کدوم بخش ها باید بری هر دفعه نیم ساعت توی یه صف وایمیسی و بعدش بهت میگن اینجا کارت رو انجام نمیدیم و برو فلان جا و این روند همینجور تکرار میشه.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط mv1365 نمایش پست ها
    سلام
    من 2 سال پیش میخواستم از کشور خارج بشم که نشد و پاستورتم توی اداره گذرنامه تهران بایگانی شد. الان میخوام برای سفر زیارتی خارج بشم. کسی میدونه از نظام وظیفه باید چه نامه ای بگیرم و توی اداره گذرنامه به کدوم بخش ها مراجعه کنم؟
    راستش اگه ندونی کدوم بخش ها باید بری هر دفعه نیم ساعت توی یه صف وایمیسی و بعدش بهت میگن اینجا کارت رو انجام نمیدیم و برو فلان جا و این روند همینجور تکرار میشه.
    شما اول باید بری از دانشگاهتون نامه بگیری که ایشون معافیت تحصیلی داره و میخواد بره زیارت در فلان تاریخ و ببری نظام وظیفه، بعدم اصلاً معطلی نداری از این بابت. (اما از بقیه باب ها کلاً معطل خواهی شد. )

با سلام سوال داشتم که چه قدر طول میکشه تا بانک ضمانت نامه صادر کنه؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs2k نمایش پست ها
    با سلام سوال داشتم که چه قدر طول میکشه تا بانک ضمانت نامه صادر کنه؟
    بستگی به نوعش داره، برای من با سپرده حدوداً 15 دقیقه.

Junior Member

سلام
    همین الان گذرنامه من اومد. من برای پلیس +10 تو کرج اقدام کردم و با اینکه 15 خرداد هم تعطیل بود فقط یک هفته طول کشید. البته تاریخ صدورش 18 خرداد بود. احتمالا اگه تهران بودم زودتر هم می یومد. من نمی خوام برم سفر. امیدوارم گذرنامه رو نگیرن ازم. اخه شانس من یه جورایی داغونه

سلام
    من می خوام برای گرفتن گذرنامه اقدام کنم
    الان اسمم برای سفر به کربلا دراومده - می خوام کارامو بیام از تهران اقدام کنم.
    از دانشگاه برگه های اشتغال به تحصیل مربوطه رو گرفتم. الان به بعد باید چکار کنما. این کاری که می گم درسته؟:
    الان برم یه آژانسی(در شهرستان) ازشون نامه بگیرم برای حج و زیارت تهران ، بعد حج و زیارت نامه میده نظام وظیفه و بقیه کارا...
    حج و زیارت تاریخ سفرو میزنه یا آژانس؟
    تو این پروسه نیازی هست برم وزارت علوم یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maanfered نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای گرفتن گذرنامه اقدام کنم
    الان اسمم برای سفر به کربلا دراومده - می خوام کارامو بیام از تهران اقدام کنم.
    از دانشگاه برگه های اشتغال به تحصیل مربوطه رو گرفتم. الان به بعد باید چکار کنما. این کاری که می گم درسته؟:
    الان برم یه آژانسی(در شهرستان) ازشون نامه بگیرم برای حج و زیارت تهران ، بعد حج و زیارت نامه میده نظام وظیفه و بقیه کارا...
    حج و زیارت تاریخ سفرو میزنه یا آژانس؟
    تو این پروسه نیازی هست برم وزارت علوم یا نه؟
    سلام.
    من اول رفتم آژانس و نامه گرفتم که می خوام با این آژانس از تاریخ 21 تا 27 خرداد برم سوریه.
    نامه رو بردم دانشگاه (دانشگاه آزاد هستم) که برام تایید کنن که تو مدتی که می خوام برم دانشجو هستم. بعضی ها به اشتباه اشتغال به تحصیل می گیرن ولی من که دانشگاه آزاد هستم نامه ای که گرفتم اشغال به تحصیل نبود و یکم فرق داشت.
    بعد رفتم ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد که نامه رو تایید کنن .
    بعدش با نامه رفتم نظام وظیفه و اونجا پرونده تشکیل دادم و وثیقه گذاشتم. گفتن فردا برو اداره گذرنامه.
    فردا رفتم گذرنامه و اونجا یه نامه بهم دادن و گفتن برو پلیس +10. اگه تهران هستید یا آدرس تهران دارید که مستقیم بعد از گذرنامه میرید پلیس +10
    من چون کرج بودم یه نامه دادن که برم اداره گذرنامه کرج و تایید بشه و بعدش رفتم پلیس +10 تو کرج.
    بعد از یک هفته گذرنامه با پست اومد . سفر نرفتم(نمی خواستم برم) . 4 شنبه هم رفتم نظام وظیفه وثیقه رو گرفتم و پاسم هم پیشم موند

نقل قول نوشته اصلی توسط nimax3d نمایش پست ها
    سلام.
    من اول رفتم آژانس و نامه گرفتم که می خوام با این آژانس از تاریخ 21 تا 27 خرداد برم سوریه.
    نامه رو بردم دانشگاه (دانشگاه آزاد هستم) که برام تایید کنن که تو مدتی که می خوام برم دانشجو هستم. بعضی ها به اشتباه اشتغال به تحصیل می گیرن ولی من که دانشگاه آزاد هستم نامه ای که گرفتم اشغال به تحصیل نبود و یکم فرق داشت.
    بعد رفتم ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد که نامه رو تایید کنن .
    بعدش با نامه رفتم نظام وظیفه و اونجا پرونده تشکیل دادم و وثیقه گذاشتم. گفتن فردا برو اداره گذرنامه.
    فردا رفتم گذرنامه و اونجا یه نامه بهم دادن و گفتن برو پلیس +10. اگه تهران هستید یا آدرس تهران دارید که مستقیم بعد از گذرنامه میرید پلیس +10
    من چون کرج بودم یه نامه دادن که برم اداره گذرنامه کرج و تایید بشه و بعدش رفتم پلیس +10 تو کرج.
    بعد از یک هفته گذرنامه با پست اومد . سفر نرفتم(نمی خواستم برم) . 4 شنبه هم رفتم نظام وظیفه وثیقه رو گرفتم و پاسم هم پیشم موند
    ممنونم.تا حدودی جوابمو گرفتم . پس نیازی به رفتن به وزارت علوم نیست.
    به نظر میرسه تو شهرستان مثل کرج بعد از تودیع وثیقه دیگه پاسو پس نمیگیرند. تو فروم گفته شده فقط تهران پاسو پس نمیگیرند.
    اگه همه جا اینطوری شده باشه که عالیه!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)