صفحه 17 از 65 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

نقل قول نوشته اصلی توسط maanfered نمایش پست ها
    ممنونم.تا حدودی جوابمو گرفتم . پس نیازی به رفتن به وزارت علوم نیست.
    به نظر میرسه تو شهرستان مثل کرج بعد از تودیع وثیقه دیگه پاسو پس نمیگیرند. تو فروم گفته شده فقط تهران پاسو پس نمیگیرند.
    اگه همه جا اینطوری شده باشه که عالیه!!!
    من تو تهران اقدام کرده بودم برای پاس. فقط پلیس +10 تو کرج بود

برای اینکه آژانس نامه به حج و زیارت بده باید حتماً ثبت نام کنیم و هزینه ی سفرو کامل بدیم.میخوام مطمئن شم اگه بعد از اینکه کارای پاسپورت انجام شد و پاس به دستمون رسید، از رفتن به سفر انصراف بدیم. مشکلی برای پس گرفتن وثیقه پیدا نمی کنیم(یه وقتی گیر ندن که شما چرا زمانی که کنسل کردی به ما نگفتی)؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maanfered نمایش پست ها
    برای اینکه آژانس نامه به حج و زیارت بده باید حتماً ثبت نام کنیم و هزینه ی سفرو کامل بدیم.میخوام مطمئن شم اگه بعد از اینکه کارای پاسپورت انجام شد و پاس به دستمون رسید، از رفتن به سفر انصراف بدیم. مشکلی برای پس گرفتن وثیقه پیدا نمی کنیم(یه وقتی گیر ندن که شما چرا زمانی که کنسل کردی به ما نگفتی)؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگه آشنا داشته باشین نیازی هم به ثبت نام نیست.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

نیازی به آشنا نیست. من آشنا نداشتم و فقط به آژانس گفتم که ممکنه نرم و اونا هم قبول کردن و پولم رو پس دادن. بعضی ها هم 20 % کم می کنن. بعضی از دانشگاه ها نامه کاروان رو هم نمی خوان. کسی به شما گیر نمی ده اگه نری

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimax3d نمایش پست ها
    نیازی به آشنا نیست. من آشنا نداشتم و فقط به آژانس گفتم که ممکنه نرم و اونا هم قبول کردن و پولم رو پس دادن. بعضی ها هم 20 % کم می کنن. بعضی از دانشگاه ها نامه کاروان رو هم نمی خوان. کسی به شما گیر نمی ده اگه نری
    دوست من، یکم دقت کنین متوجه میشین که کارشما غیر متعارف بوده و دلیلی نداره که آژانسی به شما چنین نامه ای رو بده وقتی خودشون ذی نفع نیستن و غیر از دردسر از نظر اونا چیزی نداره، منظور منم از آشنا دقیقاً این بود که بتونین این کار غیر متعارف از نظر آژانس رو انجام بدن. به هر حال من به نظرم میاد که هر کسی به راحتی میتونه چنین کاری رو با یکم جستجو بین دوستا و آشناهاش بکنه و لزومی نداره که بخواد جریمه کنسلی بده.
    در مورد دانشگاه هم باید بگم که اکثر دانشگاه ها این نامه رو میخوان و از نظر اونا کاملاً لازمه که ضمیمه درخواست دانشجو باشه.
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    دوست من، یکم دقت کنین متوجه میشین که کارشما غیر متعارف بوده و دلیلی نداره که آژانسی به شما چنین نامه ای رو بده وقتی خودشون ذی نفع نیستن و غیر از دردسر از نظر اونا چیزی نداره، منظور منم از آشنا دقیقاً این بود که بتونین این کار غیر متعارف از نظر آژانس رو انجام بدن. به هر حال من به نظرم میاد که هر کسی به راحتی میتونه چنین کاری رو با یکم جستجو بین دوستا و آشناهاش بکنه و لزومی نداره که بخواد جریمه کنسلی بده.
    در مورد دانشگاه هم باید بگم که اکثر دانشگاه ها این نامه رو میخوان و از نظر اونا کاملاً لازمه که ضمیمه درخواست دانشجو باشه.
    موفق باشین
    حالا متعارف یا غیر متعارف من این کار رو کردم و پاسم الان دستمه. امتحانش هم ضرری نداره . من با چند تا تلفن به چند تا آژانسی که شمارش از تو همشهری پیدا کرده بودم به نتیجه دلخواه رسیدم. این تجربه من بود. دیگه خودتون می دونید

نقل قول نوشته اصلی توسط nimax3d نمایش پست ها
    حالا متعارف یا غیر متعارف من این کار رو کردم و پاسم الان دستمه. امتحانش هم ضرری نداره . من با چند تا تلفن به چند تا آژانسی که شمارش از تو همشهری پیدا کرده بودم به نتیجه دلخواه رسیدم. این تجربه من بود. دیگه خودتون می دونید
    از اونجایی که نامه درخواست صدور گذرنامه باید بره حج و زیارت واز اونجا به نظام وطیفه، پس باید حتماً ثبت نام کنیدو پولو پرداخت کنید. حجو زیارت بدون ثبت نام کاری انجام نمیده!!!
    از آژانس که پرسیدم گفت اگه 20 روز قبل از تاریخ سفر انصراف بدین 4000 تومن خسارت میگیرند بقیه پولتونو پس میدن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

سلام من ترم 2 کارشناسی میخونم و مرداد یا شهریور هم باید برم واسه مصاحبه تو ترکیه...به نظر شما چطوری میتونم از دانشگاه اجازه بگیرم؟شرکت در کنفرانس،تحقیق یا ...
    تابستونم هست...میدن اصلا؟همه ی دانشگاه ها میدن یا فقط معروفان؟من بابل میخونم.
    بعضیا تو فروم گفتن باید زیارتی برم...به ترکیه زیارتی میدن؟
    ویرایش توسط ashl7 : July 7th, 2010 در ساعت 12:47 PM

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ashl7 نمایش پست ها
    سلام من ترم 2 کارشناسی میخونم و مرداد یا شهریور هم باید برم واسه مصاحبه تو ترکیه...به نظر شما چطوری میتونم از دانشگاه اجازه بگیرم؟شرکت در کنفرانس،تحقیق یا ...
    تابستونم هست...میدن اصلا؟همه ی دانشگاه ها میدن یا فقط معروفان؟من بابل میخونم.
    بعضیا تو فروم گفتن باید زیارتی برم...به ترکیه زیارتی میدن؟
    سوریه از راه زمینی میشه.
    در این روش شما باید یا از عراق ویا از ترکیه رد بشید تا برسید به سوریه. که مورد دوم مناسب شماست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    سوریه از راه زمینی میشه.
    در این روش شما باید یا از عراق ویا از ترکیه رد بشید تا برسید به سوریه. که مورد دوم مناسب شماست.
    بقیه سوالامم جواب میدین please

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)