صفحه 2 از 65 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

سلام
    بهترین راه برای شما گرفتن یک نامه سفرزیارتی از یک آژانس مسافرتی ویا یک کاروان مورد تایید سازمان حج و زیارته.بی دردسر و راحت.......

نقل قول نوشته اصلی توسط gilbert3
    سلام
    بهترین راه برای شما گرفتن یک نامه سفرزیارتی از یک آژانس مسافرتی ویا یک کاروان مورد تایید سازمان حج و زیارته.بی دردسر و راحت.......
    مرسی فقط سوالی که اینجا میمونه ایا من برای سفر زیارتی اقدام کنم بعد بخام برم ترکیه مشکلی ایجاد نمیشه؟وثیقه من را اجرا نمیزارن
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

Junior Member

اگه بری سوریه برای زیارت میتونی زمینی بری و در ترکیه هم کارهاتو انجام بدی.بدون ریسک و دردسر.ولی باید 15 میلیون نقد وثیقه بذاری افشین خان....

ممنون ... ولی من با دانشگاه تماس گرفتم گفتن که شما فارغ التحصیل شدی و دیگه به ما ربطی نداره!!! می خواستم بدونم آیا دانشگاه می تونه بعد از فراغت از تحصیل اجازه سفر علمی رو بده؟ روالش به چه صورت هست؟

در ضمن جایی رو سراغ دارین که برای سفر زیارتی نامه بدن بدون اینکه برای کل سفر ثبت نام کنی، منظورم اینه که فقط برای صدور نامه باشه ... در ضمن توی ویکی نوشته شده که باز هم نامه حج و زیارت بره دانشگاه؟!؟! یعنی چه ؟ یهینی من که دیگه با داشنگاه کاری ندارم (فراغ التحصیل شدم از این طریق هم نمی تونم اقدام کنم؟)

از پاسخ هاتون ممنونم ... من همین الان چند تا آژانس مسافرتی بودم و گفتم می خوام برم سوریه! ... یعنی اصلا فرض می کنیم که من می خوام برم سوریه زیارت ... آیا کسی با شرایط من اجازه سفر زیارتی رفتن رو داره یا نه یعنی آیا من می تونم پاسپورت (گذارنامه) بگیرم در حالی که تا چند وقت دیگه اعزام هستم (نامه اعزام اومده، غیبت ندارم و مشمول هستم)؟
    جواب اونها جالب بود ... یه تعدادی می گفتن که ما تا چند وقت پیش نامه می دادیم برای این کار ولی الان مدتی هست این کار رو نمی کنیم ... یکیشون گفت می هوای بری مالزی ؟ (گفت که دانشجو هایی که از مالزی پذیرش دارن خیلی از این روش استفاده می کنن!!!)

حالا سوال دیگه ای که از دوستان دارم اینه که فرض کنین من بعد از فارغ التحصیلی قصد شرکت در یک کنفرانس خارجی رو دارم، آیا می تونم؟ یکی از دوستان گفتن که این امکان وجود نداره ولی می شه بیشتر در این رابطه توضیح بدین و یا ارجاع بدین.

بسیار ممنون ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ranin
    با پاسپورت زیارتی میشه کشوری غیر از اون 3 کشور سفر کرد؟میشه رفت سوریه و بعد از اونجا بریم جای دیگه؟برای برگشت مشکل ساز نمیشه؟
    منظورم مسافرت موقته ایا کسی این کارو انجام داده؟اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم.
    تا جایی که من می دونم الان همه پاسپورتا یه شکل شدن.و اینکه دسامبر گذشته پسر عموی من با پاس پورت زیارتی رفت مالزی
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Junior Member

سلام دوستان،
    من الان از یکی از دوره های اراسموس پذیرش گرفتم. در تیرماه هم فارغ التحصیل می شم. ولی می خوام توی اردیبهشت ماه پاسپورت داشته باشم که توی خرداد برم سفارت. می شه منو راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم. به چه بهانه ای بگم می خوام برم سفر. از دانشگاه می تونم شروع کنم؟ و از کی شروع کنم. اگه فقط بخوام پاسپورت داشته باشم وثیقه رو هم باز نگه می دارن پیش خودشون؟

ممنون، سهیل.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    jتوی قوانین نظام وضیفه، اگه شما مشمول باشی، نمیتونی فقط پاسپورت خالی بگیری. باید به بهانه سفر اقدام کنی. که همونطوری که چند بار تا حالا تو فروم گفته شده، یا باید زیارتی باشه، یا علمی. اگر وقعا قصد سفر ندارین، که ظاهرا هم همینطوره، بهتره از دانشگاه در مورد سفر به خارج برای امنحان IELTS یا GRE یا تافل جویا بشین ببینین چه جوریه. ببینین برگه ثبت نام میخوان، نمیخوان، اصلا میذارن یا نه.
    بعد اگه از اون طریق یا همون زیارتی بشه، شما وثیقه میذارین و پاسپورت و میگیرین.
    بعدش میتونین سفر مجازیتون و کنسل کنین، برین نظام وظیفه و وثیقه رو پس بگیرین.
    یه سوال، کسی کاروانی جایی برا کربلا سراغ نداره. قیمت ها چطوره؟ راستی می شه بعد از انصراف پول رو پس گرفت؟
    من امروز رفتم آموزش کل گفت یه نامه از کاروان بیاری کافیه!

نقل قول نوشته اصلی توسط sh@phy.ir
    یه سوال، کسی کاروانی جایی برا کربلا سراغ نداره. قیمت ها چطوره؟ راستی می شه بعد از انصراف پول رو پس گرفت؟
    من امروز رفتم آموزش کل گفت یه نامه از کاروان بیاری کافیه!
    حدودا 20 در صد کسر می کنن تا جایی که من اطلاع دارم
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

با سلام به همه دوستان

من راستش میخام برای پاسپورت زیارتی سوریه اقدام کنم
    که اول برم سوریه بعد هم از انجا برم استانبول باز بیام ایران ایا مشکل بر نمیخورم؟

بعد هم میخام بدونم وثیقه برای شوره چقدر هستش؟

و سوال اخر هم اینه من نامه ای را که باید دانشگاه بده را گرفتم و تایید کره باز لازم هستش که من به وزرات علوم ببرم و تایید کنم؟
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)