صفحه 22 از 65 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

سلام من فارق التحصیل پرستاری دانشگاه آزادم و چند سالیه که فارق التحصیل شدم اما طرحمو نرفتم. میخوام برم حج گذرنامه هم گرفتم. آیا باید وثیقه بزارم برای خروج؟ آیا ممنوع الخروجم؟

Junior Member

سلام عزیزان، من سال 86 یک گذرنامه برای سفر حج گرفتم و از کشور خارج شدم. با توجه به اینکه گذرنامه من مهر یکبار خروج داره ولی هنوز تا تیر ماه 1391 معتبره و امسال پذیرش گرفتم و برای گرفتن ویزا برای پاییز 2011 می خوام اقدام کنم، آیا می تونم از همین گذرنامه استفاده کنم یا باید تمدید یا تعویض بشه؟

Junior Member

سلام.
    من 4ماه ديگه بايد براي مصاحبه برم سفارت آمريکا داخل ترکيه و احتمالا 2و3 روز بعد ويزا را هم ميدند بهم.مي خواستم ببينم براي سوريه يا عربستان بگيرم ولي برم ترکيه موردي پيش نمياد؟
    و بعد موقع برگشت ويزاي منا آمريکا را سوراخ نکنند؟
    1سوال ديگه اينکه وقتي وثيقه را پس ميگيري پاسپورت را نميگيرند؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط f_gh نمایش پست ها
    سلام.
    من 4ماه ديگه بايد براي مصاحبه برم سفارت آمريکا داخل ترکيه و احتمالا 2و3 روز بعد ويزا را هم ميدند بهم.مي خواستم ببينم براي سوريه يا عربستان بگيرم ولي برم ترکيه موردي پيش نمياد؟
    و بعد موقع برگشت ويزاي منا آمريکا را سوراخ نکنند؟
    1سوال ديگه اينکه وقتي وثيقه را پس ميگيري پاسپورت را نميگيرند؟
    اولا کی گغته که 3و4 روز بعد ویزات آماده میشه ! دوما اگه هر کشوری جز اونجایی که مجوز خروج داری بری تا 1 سال بدونه اینکه بدونی ممنوع الخروج می شی داداش!

سوال من هم هست! یکی به من گفت پاس های جدید ( بارکدی ها) که منم دارمش برای کنفرانس گرفتم رو دیگه ازت نمی گیرند !

ایشالا که نگیرند !

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

Smile پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

سلام
    من امروز اداره گزرنامه بودم
    اکیدا توصیه کردن قبل رفتن پاس نگیربد چون پروسه تمدیدش طولانی تره!!!!
    آره دوستان؟
    ضروریه لطفا ج بدبد

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    اولا کی گغته که 3و4 روز بعد ویزات آماده میشه ! دوما اگه هر کشوری جز اونجایی که مجوز خروج داری بری تا 1 سال بدونه اینکه بدونی ممنوع الخروج می شی داداش!

سوال من هم هست! یکی به من گفت پاس های جدید ( بارکدی ها) که منم دارمش برای کنفرانس گرفتم رو دیگه ازت نمی گیرند !

ایشالا که نگیرند !
    موقع پس دادن وثیقه پاسپورت رو نمیگیرن....اون پاسپورت دست شما میمونه ولی تو سیستم رایانه ای خودشون مجوز خروج دیگه نداری
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

سوالم رو تکرار میکنم ، آیا برای سفر به عراق حتما باید از طریق تور و کاروان اقدام کنیم ؟ یا بصورت شخصی هم اگه بخوایم بریم میشه پاسپورت گرفت ؟

*این سوال خلاف قوانین هست ؟ آیا سوال در مورد اجبار در استفاده از کاروان خلاف مقررات هست ؟

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    ضمن تشکر از راهنمایی های مفیدتون یه سوال خیلی مهم دارم که زندگیم رو تحت تاثیر می زاره هرکس بتونه جوابش رو بده بزرگترین کمک رو بهم می کنه.
    "من دانشجوی سال آخر رشته کارشناسی ناپیوسته الکترونیک هستم تمام واحدهام و پروژم تمام شده و فقط یک درس به صورت معرفی به استاد دارم، پس هنوز دانشجو محسوب می شم اما وقتی به آموزش دانشگاه نامه نوشتم برای درخواست خروج از کشور بهم گفتن چون واحد باقی مونده به صورت معرفی به استاده نمی تونم درخواست بدم مگر اینکه یک سال معافیت تحصیلی بگیرم و حذف ترم کنم که برای من یک سال دانشجو موندن مقدور نیست.حالا باید چی کار کنم؟"چه طور میت تونم برای 10 روز هم که شده برم مالزی؟ ایا راهی وجود داره؟
    ممنون از همتون

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

سلام دوستان يه سوال خيلي خيلي همه دارم (اگه هم تكراريه به بزرگي خودتون ببخشيد):
    من ميخوام برا پاسپورت زيارتي(سوريه ) يا علمي (GRE) اقدام كنم تا اينكه كارام سريعتر پيش بيوفته:
    1. كدوم يك رو توصيه ميكنيد؟ چرا؟
    2.وثيقه ي هر كدوم چقدره ؟ 15 يا 5؟
    3. من ميخوام فقط پاسپورته دستم بياد(نمي خوام برم سوريه)،‌و بعد سريع ميخوام وثيقه رو درآرم! سوالم اينه اينا كه من وثيقه رو آزاد ميكنم، اجازه خروج ديگه به من نميدن؟ آخه من بايد 3بار حداقل برا مسائل مصاحبه و ويزا از كشور خارج شم.
    چيكار كنم بالاخره؟ از اين طريق برا پاسپورت اقدام كنم يا منتظر بمونم تا I-20 بياد و از اون طريق پاسورت بگيرم؟ ممنون ميشم اگه كمك كنيد.
    I love you USA

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوال خيلي خيلي همه دارم (اگه هم تكراريه به بزرگي خودتون ببخشيد):
    من ميخوام برا پاسپورت زيارتي(سوريه ) يا علمي (GRE) اقدام كنم تا اينكه كارام سريعتر پيش بيوفته:
    1. كدوم يك رو توصيه ميكنيد؟ چرا؟
    2.وثيقه ي هر كدوم چقدره ؟ 15 يا 5؟
    3. من ميخوام فقط پاسپورته دستم بياد(نمي خوام برم سوريه)،‌و بعد سريع ميخوام وثيقه رو درآرم! سوالم اينه اينا كه من وثيقه رو آزاد ميكنم، اجازه خروج ديگه به من نميدن؟ آخه من بايد 3بار حداقل برا مسائل مصاحبه و ويزا از كشور خارج شم.
    چيكار كنم بالاخره؟ از اين طريق برا پاسپورت اقدام كنم يا منتظر بمونم تا I-20 بياد و از اون طريق پاسورت بگيرم؟ ممنون ميشم اگه كمك كنيد.
    وثیقه سوریه 15 ملیونه مگر اینکه برای عراق بگیرید که 500.000 تومنه . از لحاظ زمانی هم فرق نمیکنه فقط وثیقه ها با هم متفاوته .

در ضمن با این نوع پاسپورت ها فقط توی یه بازه ی زمانی مشخص میشه از کشور خارج شد و فقط به کشوری که از قبل تعیین کردین میتونید مسافرت کنید در غیر اینصورت

با مشکل مواجه میشید. بعد از اینکه وثیقه رو آزاد کردید دیگه نمیتونید از کشور خارج بشید.

برای اطلاعات بیشتر این لینک رو ببینید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)