صفحه 3 از 65 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

سلام من متولد سال 1368 و دانشجوی مقطع کارشناسی هستم و ورودی 87 و هم اکنون معافیت تحصیلی دارم و پاسپورت 5 ساله که هربار خروج باید توسط نظام وظیفه مهر بخوره و میخوام به طور آزمایشی 1 ماه به کشور مالزی سفر کنم که اگر دیدم شرایط مالزی خوبه در اونجا به ادامه تحصیل بپردازم ! حالا میخواستم از دوستان خواهش کنم اگه کسی راجع به خروج با این شرایط من راهی سراغ داره به من بگه ! در ضمن اگه راهی نیست میخواستم بدونم اگه بذیرش دانشگاهی بگیرم میشه با این شرایط آزمایشی 1 ماه مالزی رفت یا نه
    یکی از دوستان توصیه کردنند که :گه پذیرش بگیری میتونی بری. البته پذیرش برای مقطع بالاتر. یعنی شما که الان داری تو ایران کارشناسی میخونی و از معافی تحصیلی برای این مقطع استفاده میکنی دیگه نمیتونی دوباره برای کارشناسی بری مالزی. میتونی برای کارشناسی ارشد بری به نظر شما این راه عملیه ؟ یا کلا شما چه راهیو پیشنهاد میکنید
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_shelmon
    با سلام به همه دوستان

من راستش میخام برای پاسپورت زیارتی سوریه اقدام کنم
    که اول برم سوریه بعد هم از انجا برم استانبول باز بیام ایران ایا مشکل بر نمیخورم؟

بعد هم میخام بدونم وثیقه برای شوره چقدر هستش؟

و سوال اخر هم اینه من نامه ای را که باید دانشگاه بده را گرفتم و تایید کره باز لازم هستش که من به وزرات علوم ببرم و تایید کنم؟
    سلام من امسال عید برای مکه اقدام کردم مثل اینکه شرایطش با سوریه یکیه شما کافیه نامه ی تایید شده را با نامه ی کاروان یا همان آژانسی که قراره باهاش برین را ببرین نظام وظیفه محتوای نامه آژانس یا کاروان هم باید این باشه که شما ازین کاروان یا آزانس اقدام به سفر کرده ایید و تاریخ سفر هم باید قید کنند و در مورد وثیقه هم کافیه یه چک 15 میلیون تومانی بدون تاریخ به عنوان وثیقه قرار بدین و نظام وظیفه هم یه فرم بهتون میده که باید ببرین اون بانکی که چک کشیده ایید تا چک شمارو تاییید کنه ! در مورد اینکه شما میتونید از سوریه برید ترکیه زیاد آگاهی ندارم ولی مثل اینکه میشه رفت ولی وقتی میاید تهران که وثیقتونو پس بگیرین دچار مشکل میشین از یه طرف هم تو پاسپورت خودم که قصد سفر به مکه را دارم نوشته ایشان قصد یک بار خروج به مقصد عربستان را دارند خلاصه در این مورد بیشتر تحقیق کن چون احتمال اینکه دچار مشکل بشی زیاده !
    همه ی این مراحل تا زمانی که پاسپورت برسه دستتون چیزی حدود 1 هفته اگه زرنگ باشی طول میکشه ! در ضمن نظام وظیفه 5 شنبه ها تعطیله ! بازم اگه سوالی داری بپورس اگه تونستم راهنماییت میکنم
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelyson
    سلام من امسال عید برای مکه اقدام کردم مثل اینکه شرایطش با سوریه یکیه شما کافیه نامه ی تایید شده را با نامه ی کاروان یا همان آژانسی که قراره باهاش برین را ببرین نظام وظیفه محتوای نامه آژانس یا کاروان هم باید این باشه که شما ازین کاروان یا آزانس اقدام به سفر کرده ایید و تاریخ سفر هم باید قید کنند و در مورد وثیقه هم کافیه یه چک 15 میلیون تومانی بدون تاریخ به عنوان وثیقه قرار بدین و نظام وظیفه هم یه فرم بهتون میده که باید ببرین اون بانکی که چک کشیده ایید تا چک شمارو تاییید کنه ! در مورد اینکه شما میتونید از سوریه برید ترکیه زیاد آگاهی ندارم ولی مثل اینکه میشه رفت ولی وقتی میاید تهران که وثیقتونو پس بگیرین دچار مشکل میشین از یه طرف هم تو پاسپورت خودم که قصد سفر به مکه را دارم نوشته ایشان قصد یک بار خروج به مقصد عربستان را دارند خلاصه در این مورد بیشتر تحقیق کن چون احتمال اینکه دچار مشکل بشی زیاده !
    همه ی این مراحل تا زمانی که پاسپورت برسه دستتون چیزی حدود 1 هفته اگه زرنگ باشی طول میکشه ! در ضمن نظام وظیفه 5 شنبه ها تعطیله ! بازم اگه سوالی داری بپورس اگه تونستم راهنماییت میکنم
    اقا ممنون یعنی اینکه تو پاسپورت من مینیوسه که باید برم سوریه؟

بعد هم حتما باید از کاروان نامه جور کنم مه میخام برم سوریه؟بعد ان نامه ای که از من از دانشگاه گرفتم لازمه ببرم وزرات علوم تایید کنه یا نه؟
    بهد شما هم اگر پاسپورت مکه داری چطوری میخای بری مالزی به خدا اعصابم خورد شده دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

Junior Member

اقا ممنون یعنی اینکه تو پاسپورت من مینیوسه که باید برم سوریه؟

بعد هم حتما باید از کاروان نامه جور کنم مه میخام برم سوریه؟بعد ان نامه ای که از من از دانشگاه گرفتم لازمه ببرم وزرات علوم تایید کنه یا نه؟
    بهد شما هم اگر پاسپورت مکه داری چطوری میخای بری مالزی به خدا اعصابم خورد شده دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببین دوست گلم کلا شما به دو دلیل میتونید در حال حاظر از کشور خارج بشی 1. اینکه سفر زیارتی بری 2. اینکه سفر علمی (سفر علمی تنها مختص کسانی هست که ورودی 84 به قبل هستند) و شما فقط در صورتی که سفر علمی بخوای بری باید بری وزارت علوم تایید کنه الان شما چون میخوای بری سفر زیارتی فقط کافیه نامه دانشگاتو ببری سازمان مرکزی دانشگات تا اونجا تایید کنه مثلا من چون دانشگاه آزاد میرم رفتم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد واقع در پاسداران نامه دانشگاهو تایید کرد ! برای نامه کاروان یا آژانس از اونجایی که قراره پاستو بدی و بلیت تهیه کنی کافیه بگی یه نامه میخوام که شمارو تایید کنند که قراره بری مثلا سوریه که معمولا خود آژانسا در جریان این کار هستند !
    و بعد با این دو نامه میری سازمان نظام وظیفه واقع در میدان سپاه این 2 تا نامرو با یه چک 15 میلیون تومانی و کارت ملی شناسنامه میبری بعد وقتی مراحل انجام میدی بهت میگن مثلا فرداش برو ستارخان اداره گذرنامه بعد اونجا میری قسمت دبیر خانه یه نامه مبنی بر اینکه میخوای خارج شی بهت میدن تازه بعدش کارت شروع میشه باید بری پلیس +10 و مدارک لازم جهت گرفتن پاسپورتو بدی + اون نامه ای که از اداره گذرنامه میگیری بعد از گذروندن همه ی اینا 1 هفته طول میکشه که پاسپورتت بیاد ! بعدشم پاسپورت شما با بقیه فرق نداره یعنی الان پاسپورت من مخصوص مکه نیست فقط فرقش اینه که هر بار که میخوای خارج بشی باید بری اداره گذرنامه تا برات مهر خروج مقصدو بزنه ! بنده هم میخوام اگه بشه پذیرش بگیرم و از اون طریق برم مالزی که هنوز نمیدونم این راه جواب میده یا نه !

یکی هم اگه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
    lovley son واقعا ممنون ازت من این مراحل را میدونم فقط سوالم اینه که شما هم زیارتی مکه اقدام کردین ولی میخای بری مالزی من هم فقط برای 24 ساعت میخام برم سوریه از انجا ترکیه چون من ترکیه کار دارم میگم این مسخره ها موقع برگشت گیر ندن و.....................شما خودت هم پاسپورتت برای مکه هست اما میخای بری مالزی

بعد یک سوال دیگه سازمان مرکزی دانشگاه ازاد راحت تایید میکنه ان نامه دانشگاه را؟
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

به افشین:
    این بنده خدا نمیخواد با مهر خروج عربستان بره مالزی که ! داره با اون پاسپورتش میره، که فرقی هم پاسپورت ها با هم ندارن.

به lovelyson:

بله دیگه به شما هم درست گفتن. تنها راه پذیرش هست. اون هم برای فوق لیسانس.
    البته اگه بخوای از کشور فرار کنی، میتونی از طریق زیارتی بری دیگه بعدم نیای. ولی این کار و فکر نکنم بخوای انجام بدی.
    ولی شما ورودی 87 هستی، و تا پذیرش گرفتن برای فوق 3-4 سالی زمان نیاز داری.

البته اگه شما ترک تحصیل کنی، فکر کنم تا یه مدت نظام وظیفه بهت مهلت میده. بعد شاید بتونی با پذیرش کارشناسی از مالزی، از ایران خارج شی. اینی که گفتم و اصلا ازش خبر ندارم. فقط در حد یه فکر بود که الآن به ذهنم رسید. شایدم نظام وظیفه نذاره دیگه واسه کارشناسی معافیت بگیری.

Junior Member

lovley son واقعا ممنون ازت من این مراحل را میدونم فقط سوالم اینه که شما هم زیارتی مکه اقدام کردین ولی میخای بری مالزی من هم فقط برای 24 ساعت میخام برم سوریه از انجا ترکیه چون من ترکیه کار دارم میگم این مسخره ها موقع برگشت گیر ندن و.....................شما خودت هم پاسپورتت برای مکه هست اما میخای بری مالزی

بعد یک سوال دیگه سازمان مرکزی دانشگاه ازاد راحت تایید میکنه ان نامه دانشگاه را؟
    دوست گلم نه بنده واقعا میخوام برم مکه مالزی برای تابستان میخوام اقدام کنم که هیچ ربطی هم به مکه این کلا فرق داره با مراحل زیارتی حالا اگه تونستم ازین راه پذیرش برم مالزی بهت یاد میدم ! ببین بازم میگم شما تو پاسپورتت مقصد سوریه میخوره این که میتونی از اونجا بری ترکیه یا نه شک دارم ولی مطمئن باش اونایی که تو نظام وظیفن خودشون ختم روزگارن حتما قبل از اینکه شما این فکر به سرتون زده باشه اونا فکر همه جاشو کردن ولی با این حال بی گدار به آب نزن حتما دقیق تحقیق کن ! در مورد سازمان مرکزی هم باید بگم اصلا به ورقت نگاه نمیکنن ببینن فوش توش نوشتی یا نامه خروج سری مهر و امضا میکنن بهت میدن و میگن خداحافظ شما ;D

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    به افشین:
    این بنده خدا نمیخواد با مهر خروج عربستان بره مالزی که ! داره با اون پاسپورتش میره، که فرقی هم پاسپورت ها با هم ندارن.

به lovelyson:

بله دیگه به شما هم درست گفتن. تنها راه پذیرش هست. اون هم برای فوق لیسانس.
    البته اگه بخوای از کشور فرار کنی، میتونی از طریق زیارتی بری دیگه بعدم نیای. ولی این کار و فکر نکنم بخوای انجام بدی.
    ولی شما ورودی 87 هستی، و تا پذیرش گرفتن برای فوق 3-4 سالی زمان نیاز داری.

البته اگه شما ترک تحصیل کنی، فکر کنم تا یه مدت نظام وظیفه بهت مهلت میده. بعد شاید بتونی با پذیرش کارشناسی از مالزی، از ایران خارج شی. اینی که گفتم و اصلا ازش خبر ندارم. فقط در حد یه فکر بود که الآن به ذهنم رسید. شایدم نظام وظیفه نذاره دیگه واسه کارشناسی معافیت بگیری.
    سهیل جان ممنون از راهنماییت ولی من هم خر و میخوام هم خرمارو نمیخوام کارشناسی اینجارو از دست بدم فقط میخوام یه ماه آزمایشی اونم تابستان برم مالزی ببینم اوضاش چه جوریه حالا اگه میشه بهم بگو با این شرایط میشه پذیرشو گرفت یه ماه رفت و برگشت ؟

Junior Member

شما تا نامه از نظام وظیفه نگیری بهت گذرنامه نمیدن مراحلشو چند تا پست قبلتر نوشتم بخون متوجه میشی
    ببخشید، من می خواستم این 15 میلیون رو ندم. آخه شنیدم سوریه باید 15 میلیون نقد داد به عنوان وثیقه. درسته؟

Junior Member

دسته شما نیست بخوای بدی یا ندی.قانونه.سوریه = 15 میلیون نقد.اگه نمی تونی برا مکه نامه بگیر که همشو نقد ندی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)