صفحه 4 از 65 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

من شنیدم دانشجویان کارشناسی از طریق سفر زیارتی به سوریه میتونن از اونجا به کشور های دیگه سفر کنند درسته ؟
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelyson
    من شنیدم دانشجویان کارشناسی از طریق سفر زیارتی به سوریه میتونن از اونجا به کشور های دیگه سفر کنند درسته ؟
    بله در صورتی که دانشجو هستید می توانید با قرار وثیقه و نامه از دانشگاه این کار رو کنید...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    بله در صورتی که دانشجو هستید می توانید با قرار وثیقه و نامه از دانشگاه این کار رو کنید...
    یعنی اگه از سوریه به کشور دیگری سفر کنیم به مشکل بر نمیخوریم ؟
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelyson
    آقا شما بی زحمت یه سر برو نظام وظیفه همه چیزو کامل بهت میگن
    سلام، من امروز رفتم نظام وظیفه برای رفتن به سوریه. طرف برام زد 15 میلیون چک!
    مثل اینکه دمه عید یکم اوضاع فرق می کرد. طرف می خواست بره دوبی براش زد 5نقد

ازمون GMAT در ایران برگزار نمی شه . از دانشگاه بخواین که نامه ای به نظام وظیفه بزنه که به شما در تاریخ مورد نظر اجازه خروج بدن . سوریه وثیقه 15 میلیونی میخواد اما شما واسه ازمون 5 میلیون بیشتر نمی ذارین...
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh@phy.ir
    سلام، من امروز رفتم نظام وظیفه برای رفتن به سوریه. طرف برام زد 15 میلیون چک!
    مثل اینکه دمه عید یکم اوضاع فرق می کرد. طرف می خواست بره دوبی براش زد 5نقد
    دوست عزیز سفر های زیارتی 15 میلیونه اون بنده خدایی که 5 میلیون برای دوبی داده احتمالا یا سفر علمی بوده یا امتحان Gmate

با سلام خدمت همه دوستان

من با خواندن مطالب ذكر شده در مورد نحوه گرفتن گذرنامه در حين تحصيل، كه بچه ها زحمت كشيدن و نوشتن،اقدام به گرفتن گذرنامه به بهانه زيارت كردم، و تا چند روز ديگه كارهاي دانشگاه تموم ميشه و بايد براي گذاشتن وثيقه به نظام وظيفه برم. سئوالي كه برام پيش اومده اينه كه به نظر ميرسه بعد از گذاشتن وثيقه، نظام وظيفه يه نامه به اداره گذرنامه ميزنه، كه بعد درخواست كننده به اداره گذرنامه ميره و نامه رو ميگيره ميره به پليس 10+ و درخواست گذرنامه ميده. بعد از چند روز گذرنامه براي درخواست كننده ارسال ميشه. و در اين مرحله بايد بري به اداره گذرنامه و مهر خروج در پاسپورت بزني. حالا كسي مثل من كه اصلا نميخواد خارج بشه، آيا ميتونه اصلا براي گرفتن مهر خروج نره؟ مثلا به بهانه اينكه پاسپورت دير به دستم رسيد، يا يه مشكلي دارم نميخوام خارج شم ......، ديگه مهر خروج نگيره؟ و اينكه اگر اين كار ممكنه، تكليف وثيقه چي ميشه و كي ميشه آزادش كرد؟ چون دوستان گفتند كه بعد از اتمام زمان ذكر شده در مهر خروج، طي 3 روز ميري نظام وظيفه و خودتو معرفي ميكني و وثيقه رو پس ميگيري. حالا من كه فقط پاسپورت رو ميخوام و اصلا كاري به خروج ندارم تكليفم چي ميشه؟ ممنون ميشم اگه دوستان راهنماييم كنن.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط poya_gilmour
    با سلام خدمت همه دوستان

من با خواندن مطالب ذكر شده در مورد نحوه گرفتن گذرنامه در حين تحصيل، كه بچه ها زحمت كشيدن و نوشتن،اقدام به گرفتن گذرنامه به بهانه زيارت كردم، و تا چند روز ديگه كارهاي دانشگاه تموم ميشه و بايد براي گذاشتن وثيقه به نظام وظيفه برم. سئوالي كه برام پيش اومده اينه كه به نظر ميرسه بعد از گذاشتن وثيقه، نظام وظيفه يه نامه به اداره گذرنامه ميزنه، كه بعد درخواست كننده به اداره گذرنامه ميره و نامه رو ميگيره ميره به پليس 10+ و درخواست گذرنامه ميده. بعد از چند روز گذرنامه براي درخواست كننده ارسال ميشه. و در اين مرحله بايد بري به اداره گذرنامه و مهر خروج در پاسپورت بزني. حالا كسي مثل من كه اصلا نميخواد خارج بشه، آيا ميتونه اصلا براي گرفتن مهر خروج نره؟ مثلا به بهانه اينكه پاسپورت دير به دستم رسيد، يا يه مشكلي دارم نميخوام خارج شم ......، ديگه مهر خروج نگيره؟ و اينكه اگر اين كار ممكنه، تكليف وثيقه چي ميشه و كي ميشه آزادش كرد؟ چون دوستان گفتند كه بعد از اتمام زمان ذكر شده در مهر خروج، طي 3 روز ميري نظام وظيفه و خودتو معرفي ميكني و وثيقه رو پس ميگيري. حالا من كه فقط پاسپورت رو ميخوام و اصلا كاري به خروج ندارم تكليفم چي ميشه؟ ممنون ميشم اگه دوستان راهنماييم كنن.
    من تمام مراحل از نظام وظیفه تا خروج رو میگم تا ابهام ها تموم بشه:

بعد از اینکه تو وثیقه رو گذاشتی میری نظام وظیفه تا اونا تایید کند , بعد از آن میگن فردا از 9:30 به بعد برو اداره گذر نامه مرکزی . . .

اونجا میری دبیر خانه تا نامه ات رو که نظام وظیفه فرستاده, رو باز کند , مهر کنن, میدند بهتون, میگن:

1. اونایی که پاسپورت دارند, برن سالن صدور,

2. اوناعی که ندارند میرن مناطق. ( 10+ )

تو 10+ شما مدارک و فرمی که از پست گرفتید با نامه نظام وظیفه تحویل میدید, اونا بهتون میگن: \" 20 تا 24 روز بعد گذرنامه میاد دم درخونتون\".

این گذرنامه توش مهر خروج خورده. که تاریخ خروج و وورد درج شده است. .

حالا اگه کسی نخواست بره مشکل نداره بعد از تاریخ ورود 3 روز وقت داره برای پسگیری وثیقه. .
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

سلام دوستان
    من صفحه های اول راجع به گرفتن گذرنامه زیارتی رو خوندم و اطلاعاتی کسب کردم.

من ترم آخر مهندسی نرم افزار هستم. برای 9 may هم برای تافل ثبت نام کردم.
    شانس من مادربزرگم میخواست بره مکه که به دلایلی بیخیال شده و به من گفته که من به جاش برم. من خیلی برام فرق نمیکنه که برم یا نرم! این سوال رو از متخصصین امر دارم که از این فرصت پیش اومده سو استفاده! کنم یا نه؟ برم و گذرنامه رو بگیرم و برم مکه؟ یا بگم بنده خدا مادربزرگم فیش مکه شو بفروشه؟ اگه الان اقدام کنم و گذرنامه بگیرم خیلی به نفعم میشه؟ یا فرقی نمیکنه؟ ضمنا هنوز برای هیچ دانشگاهی اقدام نکردم.

مطلب دیگه اینکه اگه من برم مکه، فردا نمیگن تو یه مسلمون هاردلاین هستی؟ بعد راهم ندن به آمریکا؟

مطلب آخر اینکه من 2 سال هست با مادرم تنها زندگی میکنیم اما مادرم طلاق نگرفته. آیا واسه این مورد میشه معافی گرفت یا میخندن بهم؟ از بهزیستی میشه اقدام کرد یا اونا هم میخندن؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط kont
    سلام دوستان
    من صفحه های اول راجع به گرفتن گذرنامه زیارتی رو خوندم و اطلاعاتی کسب کردم.

من ترم آخر مهندسی نرم افزار هستم. برای 9 may هم برای تافل ثبت نام کردم.
    شانس من مادربزرگم میخواست بره مکه که به دلایلی بیخیال شده و به من گفته که من به جاش برم. من خیلی برام فرق نمیکنه که برم یا نرم! این سوال رو از متخصصین امر دارم که از این فرصت پیش اومده سو استفاده! کنم یا نه؟ برم و گذرنامه رو بگیرم و برم مکه؟ یا بگم بنده خدا مادربزرگم فیش مکه شو بفروشه؟ اگه الان اقدام کنم و گذرنامه بگیرم خیلی به نفعم میشه؟ یا فرقی نمیکنه؟ ضمنا هنوز برای هیچ دانشگاهی اقدام نکردم.

مطلب دیگه اینکه اگه من برم مکه، فردا نمیگن تو یه مسلمون هاردلاین هستی؟ بعد راهم ندن به آمریکا؟

مطلب آخر اینکه من 2 سال هست با مادرم تنها زندگی میکنیم اما مادرم طلاق نگرفته. آیا واسه این مورد میشه معافی گرفت یا میخندن بهم؟ از بهزیستی میشه اقدام کرد یا اونا هم میخندن؟!!
    1- مکه رفتن و یا نرفتن به خودت ربط داره و بقیه نمیتونن در این زمینه نظر جدی بهت بدن. خودت ببین دوست داری بری یا نه.

2- برای ویزا ، سفارت میدونه که خیلی از ایرانیها به مکه می روند. اونها این رو به عنوان افراطی گری نمی دونند پس نگران نباش.

3- نظام وظیفه نحوه زندگی شخصی شما رو کار ندارند. اونا بر اساس مدارک و شواهد تصمیم می گیرند. اگر بخوان همینطوری نظر بدن که همه از این مساله سو استفاده می کنند. اونا پرونده شما رو بررسی نخواهند کرد چون مدارک و شواهد لازم برای ادعای شما برا اساس قانون وجود نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)