صفحه 5 از 65 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

مرسی از جواب
    ولی فکر کنم اینجا محل گرفتن جواب همین سواله و دیگرون میتونن بگن مکه برم یا نرم! آیا گذرنامه زیارتی بگیرم یا نگیرم؟ آیا برام منفعتی داره؟ منظور من گرفتن گذرنامه است نه خود مکه.
    any suggestion?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kont
    مرسی از جواب
    ولی فکر کنم اینجا محل گرفتن جواب همین سواله و دیگرون میتونن بگن مکه برم یا نرم! آیا گذرنامه زیارتی بگیرم یا نگیرم؟ آیا برام منفعتی داره؟ منظور من گرفتن گذرنامه است نه خود مکه.
    آنی سوگگستین؟
    گذار نامهٔ زیا رتی در کار نیست و شما در واقع گذر نامه ی معمولی‌ میگیری وا صرف با اینه که الان بگیری
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelyson
    گذار نامهٔ زیا رتی در کار نیست و شما در واقع گذر نامه ی معمولی‌ میگیری وا صرف با اینه که الان بگیری
    l
    مرسی از جوابتون.
    میشه توضیح بدین که چرا صرف با اینه که الان بگیرم؟ من توی ویکی خوندم چون این پروسه گذرنامه گرفتن یک مقدار طولانیه، ممکنه طرف به ترم اول نرسه. آیا دلیل دیگه ای هم برای زودتر گرفتن وجود داره؟

ApplyAbroad Hero

سه نوع می تونید از کشور خارج شید:

1. در حین تحصیل:
    که می تونه ( علمی ={کنفرانس، GRE،}و زیارتی( که همه از لیسانس تا دکتری می تونند)و سیاحتی " که برای دانشجویان ارشد و دکتری امکان داره دانشجوی لیسانس نمی تونه".باشه!
    این نوع خیلی راحته.

2. تو فرجه 6 ماهه بدونه پذیرش:
    که مثله بالا هست یه کم درده سر داره نه زیاد. ( علمیش که راحته)

3. فارغ التحصپیل با پذیرش :
    در این مورد شما اول تشکیل پرونده می دید، بعد اجازه دارید دو بار تو سال به کشور ورود و خروج داشه باشید، اونایی که برای USA هستند در باره اول 3 بار اونم برای visa! در این مورد شما یه دفعه با نظام وظیفه کار دارید بعد تمام مجوز ها رو خوده وزارت علوم میده.

پروسه کله تشکیله پرونده تا گرفتن پاسپورت در حالت عادی 30 روز و در حالت اورژانس می تونه 1 هفته حل بشه. اونایی که می خوان پاسپورت الان داشته باشند!؟ زیارتی رو امتحان کنند چون وثیقه 15 چک هست.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    سه نوع می تونید از کشور خارج شید:

1. در حین تحصیل:
    که می تونه ( علمی ={کنفرانس، GRE،}و زیارتی( که همه از لیسانس تا دکتری می تونند)و سیاحتی " که برای دانشجویان ارشد و دکتری امکان داره دانشجوی لیسانس نمی تونه".باشه!
    این نوع خیلی راحته.

2. تو فرجه 6 ماهه بدونه پذیرش:
    که مثله بالا هست یه کم درده سر داره نه زیاد. ( علمیش که راحته)

3. فارغ التحصپیل با پذیرش :
    در این مورد شما اول تشکیل پرونده می دید، بعد اجازه دارید دو بار تو سال به کشور ورود و خروج داشه باشید، اونایی که برای USA هستند در باره اول 3 بار اونم برای visa! در این مورد شما یه دفعه با نظام وظیفه کار دارید بعد تمام مجوز ها رو خوده وزارت علوم میده.

پروسه کله تشکیله پرونده تا گرفتن پاسپورت در حالت عادی 30 روز و در حالت اورژانس می تونه 1 هفته حل بشه. اونایی که می خوان پاسپورت الان داشته باشند!؟ زیارتی رو امتحان کنند چون وثیقه 15 چک هست.
    مرسی attanew جان.
    حالا سوال من اینه: با توجه به اینکه اگه من پاسپورت هم داشته باشم، بازم اجازه خروج ندارم، چه منفعتی داره که 1.5 میلیون پول فیش مکه بدم و پاسپورت بگیرم؟
    و اینکه اگه بتونم پذیرش بگیرم به هر حال میتونم پاسپورت بگیرم. بازم توجیهی برای گرفتن پاسپورت به این صورت وجود داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kont
    مرسی attanew جان.
    حالا سوال من اینه: با توجه به اینکه اگه من پاسپورت هم داشته باشم، بازم اجازه خروج ندارم، چه منفعتی داره که 1.5 میلیون پول فیش مکه بدم و پاسپورت بگیرم؟
    و اینکه اگه بتونم پذیرش بگیرم به هر حال میتونم پاسپورت بگیرم. بازم توجیهی برای گرفتن پاسپورت به این صورت وجود داره؟
    شما در صورتی که برای سوریه اقدام کنی بهت پاسپورت میدن ! دیگه نیازی نیست فیش مکه بگیری تازه راحت تر از سوریه هم راه هست اونم اینکه از داشگاه برای امتحان GMAT و یا GRE نامه بگیری و بعد مراحل وزارت علوم و نظام وظیفرو طی کنی و پاستو بگیری !
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

با تشکر از تمامی دوستانی که زحمت میکشن و تجربیات شونو به اشتراک میذارن. من هم به بهانهٔ سفر زیرتی اقدام کردم و الان نامهٔ دانشگاهو گرفتم. این پروسه کلا ۳-۴ روز بیشتر طول نکشید. حالا فردا می‌خوام برم نظام وظیفه برای مرحلهٔ بعدی. سوالی‌ که داشتم اینکه آیا لازمه صبح خیلی‌ زود اونجا باشیم؟ کلا نظام وظیفه خیلی‌ شلوغه؟ تو نظام وظیفه چند ساعت کار داریم؟ اصلا پیش کی‌ باید بریم و مراحل سپردن وثیقه چطوریه؟ اگه قرار باشه چک بذاریم آیا حضور صاحب دست چک الزمی؟ ممنون می‌شه اگه راهنمایم کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط poya_gilmour
    با تشکر از تمامی دوستانی که زحمت میکشن و تجربیات شونو به اشتراک میذارن. من هم به بهانهٔ سفر زیرتی اقدام کردم و الان نامهٔ دانشگاهو گرفتم. این پروسه کلا ۳-۴ روز بیشتر طول نکشید. حالا فردا می‌خوام برم نظام وظیفه برای مرحلهٔ بعدی. سوالی‌ که داشتم اینکه آیا لازمه صبح خیلی‌ زود اونجا باشیم؟ کلا نظام وظیفه خیلی‌ شلوغه؟ تو نظام وظیفه چند ساعت کار داریم؟ اصلا پیش کی‌ باید بریم و مراحل سپردن وثیقه چطوریه؟ اگه قرار باشه چک بذاریم آیا حضور صاحب دست چک الزمی؟ ممنون می‌شه اگه راهنمایم کنید
    اول وقت باشی بهتره!

مراحل:
    1. شما می رید سالن 5 اتاق 65 ، یه استواری نامه دانشگاه رو ازت می گیره و 2 تا فرم میده تا پر کنی.
    2. فرم ها رو مهر کرده و میگه برید سالن امور مالی.
    3. اونجا هم یه نامه و فرم و یه دستور العمل" نحوه نوشتن چک" رو می دند.
    4. تو فرم رو که فرم خوش حسابی طرف صادر کننده چک هست رو می برید بانک تا هم نمونه امضا و هم خوش حسابی طرف تایید بشه.
    5 . بعد فرم رو با چک و اون مدارکی که داشتی می برید همون استواره تایید کنه.
    6. میگه فردا ساعت 9.30 به بعد برو اداره مرکزی گذرنامه.

دو تا پوشه همرات باشه.

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002
    سلام

کسی میدونه الان بچه ها ی در حال تحصیل لیسانس حین تحصیل ترم آخر میتونن برای ویزا برن قبرس یا نه؟

اگر باید حتما صبر کنی که فارغ التحصیل بشی که خیلی دیره!!

تجربه هاتوی اخیرتون رو بگین لطفا
    بله شما به سه صورت میتونید از کشور خارج بشید !
    1. اینکه سفر زیارتی برید سوریه از سوریه برید قبرس
    2.اینکه برای سفر علمی به مقصد قبرس اقدام کنید
    3.برای امتحاناتی که اینجا برگزار نمیشه اقدام کنید مثل GRE , GMAT یا تافل
    توضیحات بیشتر در این تاپیک که آدرسشو میگم موجوده یه نگاه بنداز اگه بازم سوالی داشتی بگو

http://www.applyabroad.org/forum/ind...,1442.300.html

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

سلام دوستان
    first of all: I LLLOVE ApplyAbroad! It really helped me through this process
    من رفتم برای سفر زیارتی حج اقدام کردم، نامه از آژانس و دانشگاه گرفتم (به سختی! چون روز آخر بود. لیست مدارک مورد نیاز دانشگاه رو هم از توی ویکی برداشتم)
    به این مرحله رسیدم که نظام وظیفه دو تا نامه دادن: یکی ببرم بانکی که میخوام چکشو بدم و یکی هم به صندوق قوامین که برم پول بدم. افتاد واسه بعد عید.
    ودیعمو 1 میلیون نقد و 14 میلیون چک زد سرهنگه! یکم مظلوم نگاه کردم و خواهش کردم دیگه رعایت کرد! ( ضمنا من مشهدم)
    حالا هم چون هنوز فیش حج به نام خودم نیست، میتونم بدم صاحبش که بفروشش! این وسط من گذرنامه دار شدم! (البته هنوز مراحلش مونده)

میخوام بدونم وقتی گذرنامه اومد، چه جوری و چه موقعی برم ودیعه مو پس بگیرم؟ و همینطور سفته ای که به دانشگاه دادم رو....
    ضمنا از حالا به بعد دیگه به این فیش حج جایی احتیاجی نیست؟ تو اداره گذرنامه؟ تو پلیس +10 ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)