صفحه 52 از 65 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Banned

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

نقل قول نوشته اصلی توسط austin نمایش پست ها
    سلام

دوستان من سال 91 فارغ شدم و الان برگه آماده به خدمت بدون غیبت برای شهریور دارم. می تونم برای سفر زیارتی قبل از اعزامم پاسپورت بگیرم؟

ممنون
    بله میتونید. منتها تاریخ بازگشتتان باید حداقل 45 روز مانده به تاریخ اعزامتان باشد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط cornell نمایش پست ها
    سلام
    دوستان قوانین وثیقه عوض شده جدیدن؟
    در لینک
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3073

اینجوری نوشته! یعنی برای گذرنامه زیارتی هم 5 ملیون را باید بدیم و هم تعهد محضری ضامن؟؟!!!!!!!!!

سپردن مبلغ 50 ميليون ريال وديعه نقدي با مراجعه به شعبات موسسه مالي و اعتباري قوامين در سراسر كشور و ارايه اصل رسيد آن به مركز وظيفه عمومي محل سكونت و همچنين ارايه تعهد محضري ضامن .سپردن مبلغ 50 ميليون ريال وديعه نقدي با مراجعه به شعبات موسسه مالي و اعتباري قوامين در سراسر كشور و ارايه اصل رسيد آن به مركز وظيفه عمومي محل سكونت و همچنين ارايه تعهد محضري ضامن .
    تو این لینک
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3195

نقیضش رو نوشته!!!

نوشته 2 میلیون ودیعه نقدی و خبری از تعهد محضري ضامن هم نیست!

سلام

در این صفحه سایت سازمان نظام وظیفه برای سفرهای زیارتی برای عراق و عربستان گفته شده:

"سپردن مبلغ 50 ميليون ريال وديعه نقدي با مراجعه به شعبات موسسه مالي و اعتباري قوامين در سراسر كشور و ارايه اصل رسيد آن به مركز وظيفه عمومي محل سكونت و همچنين ارايه تعهد محضري ضامن ."

اخر این عبارت نوشته همچنین ارایه تعهد محضری ضامن

میخوام بدونم این الان اجرایی شده؟
    یعنی یه نفر واسه عراق اقدام کنه هم باید 5 میلیون بذاره و هم ضامن جور کنه؟
    کسی میدونه ضامن به چی تعهد میده ؟

عزیزان لطفا پاسخ بدن ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    بعضی جاها این امکان هست که درخواست کنید تا مهر ورود و خروج براتون نزنن ولی اونوقت مشکل میشه 2 تا!
    موقع برگشت شما مهر خروج از کشور رو دارین ولی به هیچ جایی وارد نشدین (چون مهری زده نشده).

فارغ از مسائل بالا، تا زمانی که دارید قانونی اقدام میکنید کسی باهاتون کاری نداره. مثلا ممکنه که شما پرواز مستقیم به عراق در اون تاریخ مشخص پیدا نکنید، به همین دلیل اول برید دبی و بعد از اونجا پرواز کنید به عراق حالا میزنه و پرواز دوم کنسل میشه، اتفاقه دیگه! شمام بر میگردی ایران. به خاطر اینکه این جور سناریو ها قابل وقوع هست کسی تا زمانی که شما کار غیر قانونی نکرده باشی جلوت رو نمیگیره و بازخواستت نمیکنه. ولی حواست باشه که اگه به موقع (پایان 10 روز) به کشور برنگردی وثیقه ات ضبط میشه و در صورت برگشت هم مثل سرباز غایب باهات برخورد میشه.

سلام دارکلود جان

آقا ما اگه پاس زیارتی عراق بگیریم پس طبق فرمایش شما میتونیم با آن پاسپورت و مجوز خروج به جای عراق بریم آنکارا برای مصاحبه؟!!!!!!

ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza009821 نمایش پست ها
    سلام

در این صفحه سایت سازمان نظام وظیفه برای سفرهای زیارتی برای عراق و عربستان گفته شده:

"سپردن مبلغ 50 ميليون ريال وديعه نقدي با مراجعه به شعبات موسسه مالي و اعتباري قوامين در سراسر كشور و ارايه اصل رسيد آن به مركز وظيفه عمومي محل سكونت و همچنين ارايه تعهد محضري ضامن ."
    اخر این عبارت نوشته همچنین ارایه تعهد محضری ضامن
    میخوام بدونم این الان اجرایی شده؟
    یعنی یه نفر واسه عراق اقدام کنه هم باید 5 میلیون بذاره و هم ضامن جور کنه؟
    کسی میدونه ضامن به چی تعهد میده ؟
    عزیزان لطفا پاسخ بدن ممنون
    دوستان قوانین وثیقه عوض شده جدیدن؟
    قوانین تغییر نکرده. سال پیش هم همین طور بود ولی مبلغش پانصد هزار تومن بود.
    ضامن به این تعهد می ده که شما بر می گردید.
    اگر خدای نکرده کسی بر نگرده برای این ضامن خیلی گرون تموم می شه و ایشون ممنوع الخروج می شن و مشکلات بعد اون. این ضامن رو هم برای این می خواد چون شما 5 میلیون پول دارید میزارید تو بانک و خروجتون موقته.
    احتمال زیاد هم می دم که همین 5 میلیون درسته. این جدوله مربوط به تعرفه های نظام وظیفه هست ولی اون یکی یه نوشته هست که به نظر قدیمی تر میاد.
    یکم موشکافی:
    تو جدول نوشته: بازدید این صفحه : 5203
    تو اون یکی صفحه نوشته: بازدید این صفحه : 12749 که به نظر قدیمی تره.

سلام دارکلود جان
    آقا ما اگه پاس زیارتی عراق بگیریم پس طبق فرمایش شما میتونیم با آن پاسپورت و مجوز خروج به جای عراق بریم آنکارا برای مصاحبه؟!!!!!!
    با اجازتون باید خدمت شما بگم که شما پاسپورتی که می گیرید یه چیزی نیست که مختص یه کشور بخصوص باشه مثل عراق. مهم دقیقا همونی هست که خودت هم گفتی. مجوز خروج. باید مجوز خروج شما برای کشور ترکیه صادر بشه تا بتونی بری آنکارا.
    اگر بخوای بری مصاحبه باید اجازه از وزارت علوم بگیری که تو این قسمت تمام اطلاعات هست.
    ویرایش توسط mohammad_k88 : May 29th, 2014 در ساعت 12:49 AM
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    ضامن به این تعهد می ده که شما بر می گردید.
    اگر خدای نکرده کسی بر نگرده برای این ضامن خیلی گرون تموم می شه و ایشون ممنوع الخروج می شن و مشکلات بعد اون. این ضامن رو هم برای این می خواد چون شما 5 میلیون پول دارید میزارید تو بانک و خروجتون موقته.
    احتمال زیاد هم می دم که همین 5 میلیون درسته. این جدوله مربوط به تعرفه های نظام وظیفه هست ولی اون یکی یه نوشته هست واسه (پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٣)

با اجازتون باید خدمت شما بگم که شما پاسپورتی که می گیرید یه چیزی نیست که مختص یه کشور بخصوص باشه مثل عراق. مهم دقیقا همونی هست که خودت هم گفتی. مجوز خروج. باید مجوز خروج شما برای کشور ترکیه صادر بشه تا بتونی بری آنکارا.
    اگر بخوای بری مصاحبه باید اجازه از وزارت علوم بگیری که تو این قسمت تمام اطلاعات هست.
    دوست عزیز آن تاریخ پنج شنبه 8 خرداد 1393 که تاریخ امروزه و هر روز تغییر میکنه!!!!!!!

درست است که ما مجوز برای عراق می گیریم. اما همانطور که دارکلود گفت اگر مثلاً بلیط ما تهران-آنکارا-بغداد باشه، نمی شه رفت ؟

Banned

بله میتونید. منتها تاریخ بازگشتتان باید حداقل 45 روز مانده به تاریخ اعزامتان باشد.
    ببخشید 30 روز نه 45 روز

Banned

سلام دوستان

میزان ودیعه سفر زیارتی عراق عربستان چقدر است؟

ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_1908 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز رفتم برخلاف چیزایی که بعضی از دوستان که عادت به ساطع کردن موج منفی دارن میگن توسط یکی از آشنایان یه نامه از کاروان گرفتم و رفتم نظام وظیفه تهران. نه نامه کاروان خواست نه واسه 6 ماه دوم فرجه فارغ التحصیلی برگ سبز خواست و نه تعهد محضری و نه نیاز به مراجعه به وزارت علوم. فقط نامه فارغ التحصیلی از دانشگاه+ شناسنامه و کارت ملی و 2 میلیون وثیقه نقدی که باید توسط یکی از شعب بانک قوامین که یکیشون تو همون سالن 3 هست گذاشته میشد. ترجیحا برید باجه 8. من آدرسم گیلان بود رفتم باجه 9 ای که خیلی مردعقده ای بود (از قیافش معلوم بود مال یه استان خاصی بود که اینجا نمیگم :دی) بهم گفت خونت کجاست گفتم تهران گفت تو مثلا میخای بری کربلا چرا دروغ میگی ما اینجا همه اطلاعات شما رو داریم تو لاهیجانی هستی (حالا تو نامه فارغ التحصیلی که خودم بهش دادم نوشته بود لاهیجان خخخ). گفتم دروغ نگفتم خونه پدر مادرم لاهیجانن من خونه تهران اجاره کردم. گفت برو لاهیجان پیگیری کن اینجا ما نمیدیم. بیخیال این شدم رفتم یه نوبت دیگه گرفتم مراجعه کردم به باجه کناری که یه آقای متشخص و خوب بود که تو ادارات خر تو خر ایران به ندرت پیدا میشه خدا امواتش رو بیامرزه. مدارکم رو گرفت گفت برو پوشه درست کن و 2 میلیون وثیقه رو هم بذار بانک قوامین چند تا فرم داد که باید میدادم بانک که مهر بزنن. بعد دوباره برگشتم گفت کارت حله و برو پلیس +10 درخواست گذرنامه بده منم از همون میدون سپاه 10 دقیقه پیاده رفتم سمت پل چوبی که پلیس +10 هم نزدیک بود. نزدیک 100 تومن و یک عکس 6*4 میخاست که من 5*5 دادم تعجب کرد و پرسید که چرا همه شریفیا دارن میرن کربلا؟ . گفت دو هفته دیگه واست صادر میشه گفتم درخواست تسریع هم میشه گفت برو فلکه اول تهران پارس اداره گذرنامه

تمام
    سلام

دوست عزیز ودیعه رو که ریختی به حساب، رسیدی چیزی بهت دادن که بشه نزد خودت نگر داری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

سلام

دوست عزیز ودیعه رو که ریختی به حساب، رسیدی چیزی بهت دادن که بشه نزد خودت نگر داری؟
    سلام یادم نیست ولی فکر کنم همون نامه نظام وظیفه رو مهر کردن وتو پرونده گذاشتن و یه دفترچه حساب.
    راستی امروز رفتم واسه لغو مجوز خروج (همون اعلام حضور که 10 روز بعد تاریخ برگشت سفر مهلت داری بری نظام وظیفه) شماره گرفتم متاسفانه بازم خوردم به همون یارو شماره 7 که متخصص عقده ای بازی و اذیت کردن آدماست در ضمن باید بگم در صفحه 50 ارادت خودم رو نسبت به اون ...(جای خالی را با کلمات نامناسب پر کنید) ابراز نمودم و از اونجایی که از قیافه طرف و تجربه خودم میدونستم کارم پیش اون راه نمیفته 3 تا شماره با فاصله 5 دقیقه گرفتم که اگه این نشد برم باجه 8 که آدم بسیار فهمیده ای هست. خلاصه رفتم گفت نرفتی کربلا ؟ گفتم قسمت نشد گفت میدونستی ممنوع الخروجی داره ؟ گفتم نه. گفت پاسپورتت باطل میشه و 6 ماه ممنوع الخروجی چون به بهانه پاسپورت دروغ گفتی مگر اینکه بری از کاروان نامه ای بگیری که نرفتنتو توجیه کنی. گفتم پاسپورتمو بده میرم شهرستان منزل سکونتم پیگیری می کنم خلاصه گرفتم و با شماره بعدیم رفتم باجه شماره 8 و کارم 1 دقیقه ای حل شد و گفت وثیقت 1 هفته دیگه به حسابت ریخته میشه. خلاصه در حین راه برگشت به خانه الفاظ رکیکی که در ذهن داشتم به ایجنت شماره 7 به همراه تمامی رفتگان و بازماندگانش تقدیم کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)