صفحه 56 از 65 نخستنخست ... 64647484950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

سلام
    من که الان پاسپورت دارم ولی مجوزم یکبار خروجه این پاسپورت چه کمکی میتونه تو روند اخذ ویزای آمریکا از ترکیه کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tufts- Env Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza5080 نمایش پست ها
    سلام
    من که الان پاسپورت دارم ولی مجوزم یکبار خروجه این پاسپورت چه کمکی میتونه تو روند اخذ ویزای آمریکا از ترکیه کنه؟
    موقع وقت سفارت گرفتن شماره پاسپورت میخاد که میتونی وارد کنی )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیراز- دانشگاه آزاد

سلام
    امروز برای سفر زیارتی از نهاد رهبری داخل دانشگاه فرم گرفتم.
    پایین تعهد نامه محضری دقیق ذکر شده:
    "قابل توجه دانشجویان، در صورت صدور مجوز خروج ( که 2 ماهه هم هست) و عدم استفاده از آن طبق مقررات سازمان وظیفه عمومی ناجا به مدت 1 سال ممنوع الخروج می گردید."

سوال من اینه که این مسئله فقط برای سفر زیارتی . یا نه کلا واسه هر نوع خروج از کشور ؟؟

سلام بر همه
    آفا من چند تا نکته عرض کنم خدمت همه دوستان
    اول از همه اینکه من شهریور فارغ شدم و امروز که می خواستم ویزا زیارتی بگیرم، مشکلی پیش نیومد و با اینکه 5 ماه میگذره، مثله بقیه 2 میلیون دادم.
    در مورد تعهد هم، یه تعهد سفت و سخت گرفتن که نوشته اگه صرفا برای گرفتن ویزا این کارو کردید و نخوایید برید، ودیعه بلوکه میشه و ممنوع الخروج میشید
    حالا الان من باید برم عراق ؟!

به منم گفتن ممنوع الخروجی رفتم ستار خان پلیس گذرنامه دیدم تو سیستم ممنوع الخروج نیستم. حالا نمیدونم شاید سیستم نظام وظیفه فرق میکنه. اگه رفتم میام اینجا مینویسم.
    ویرایش توسط darklord : February 20th, 2015 در ساعت 08:13 PM دلیل: حذف نقل قول به پیام حذف شده

سلام به همه ی دوستان

من میخوام برم دنبال گرفتن گذرنامه. هنوز هم دانشجوی ارشد هستم(ترم آخر شیراز). یه سوال اینکه همه میگن اون نامهه رو از دانشگاه بگیر ببر نظام وظیفه، اما هیچکی نمیگی اون نامهه دقیقا چیه و باید برم دانشگاه بگم چی؟ آخه به من فقط یه اشتغال به تحصیل به نظام وظیفه دادن. میخوام ببینم با همین اشتغال به تحصیل کارم میشه؟ بعدش از شیراز میتونم اقدام کنم یا باید تهران بیام؟مساله ی دیگه اینکه میگن تو هر ترم فقط اجازه ی یک بار خروج رو میدن صحت داره؟ اینجوری خب من یه بار مثلا باید خارج شم واسه پتسپورت یه بار هم واسه سفارت. باید چیکار کنم؟؟؟
    ممنون از همه ی دوستان

Junior Member

دوستان 1 سوال داشتم
    در شرایط حاضر من دانشجوی ترم آخر هستم
    خواستم مثل بقیه دوستان که گفتن از طریق تهیه بلیط عراق و کنسل کردن بتونم پاسپورت رو بگیرم
    فقط چند پست آخر بچه ها خیلی چیزای عجیب گفتن ...واقعا 1 سال ممنوع الخروج میکنن؟به نظرتون بهترین راه همین راه زیارتی هست برای گرفتن پاسپورت ؟

Junior Member ali_tk آواتار ها

آقا با سفر کربلا و با همین سیستم پارسال چندتا از دوستای من ویزا گرفتن و مشکلی نبود. از همین رو من این پیشنهاد و به دوستم دادم چون هزینه وثیقه اشم کمه و.... از طریق کربلا اقدام کنه. الان همین قضیه ممنوع الخروجی عینا پیش اومده که رفته پیش یه افسر اداره گذرنامه و بهش گفته که چون نرفتی یکسال ممنوع الخروجی و توی این تاپیک هم همه این مشکلو گفتن و هیچکی بعد نیومده بگه آقا الکی بوده یا چه جوری حل شده. نمیشه یکی از دوستان جواب بده که سرنوشته اینها چی شده که ممنوع الخروج شده بودن به خاطر این قضیه؟
    من تقریبا همه ی پست های این زمینه رو خوندم میدونم خیلی غیر منطقیه و آدم به 1001 دلیل میتونه از کشور خارج نشده باشه و.... ولی آیا ممکنه یه افسر اداره گذرنامه از ماه آپریل 2014(که تاریخ اولین پست بود) تا امروز که میشه بیش از یک سال کلی آدم و مسخره ی خودش کنه و بهشون دروغ بگه؟ همون آدم کچل و عینکی باجه شماره 9 !!! (که الانم از دوستم پرسیدم تایید کرد همین آدم کچل و عینکی باجه 9 بوده که بهش این حرف رو زده)
    ممنون
    ویرایش توسط ali_tk : May 4th, 2015 در ساعت 10:20 PM

Junior Member

دوستان من همين هفته ي پيش از كربلا اومدم الان براتون سيستمش رو توضيح ميدم
    من براي گرفتن گذرنامه اقدام كردم و چون زيارتي دو ميليون بود براي عراق اقدام كردم يه بازه اي رو رفتم نظام وظيفه گفتم مي خوام برم صبر كردم اون بازه كه تموم شد. رفتم گفتم پولمو بدين پاسپورت رو گرفت چك كرد گفت چرا نرفتي منم الكي گفتم پاسپورتم دير رسيد از تاريخ بليط ديرتر اومد گفت همش سوري بوده برو خودتي
    بعد رفت اون فرم مرما رو كه روزي كه اقدام كرده بودم رو آورد يه بندش بود همين كه اگر فقط براي پاسپورت اقدام كني و يا به كشور ديگري بري ممنوع الخروجي پولتم ميخوريم
    البته اينو مثل آدم ننوشته بودا يه چنتا كلمش رو من نمي دونستم يعني چي
    خلاصصه رفت تو سيستم مارو ممنوع الخروج كنه كه ما يكم التماس كرديم گفت تنها راهش همينه كه من تاريختو عوض كنم و بري
    و قبولم نكرد كشور رو عوض كنم
    خلاصه اين كه جاتون خالي ما رفتيم زيارت حالا ايشالا كه سر ويزا سفرت گير نده به اين عراقه
    راستي اين آقاي نظام وظيفمونم اسمش زين الدين بود باجه ٨

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

دوستان یه سوال مهم
    خواهشا راهنمایی کنید:

من پذیرشم رو اسه دکترا از یه دانشگاه امریکا گرفتم ولی بهم گفتن اگه تا چند روز دیگه اسکن پاسپورتم رو واسشون نفرستم پذیرش لغو میشه.
    من دانشجوی ارشدم دفاع کردم ولی هنوز فارغ التحصیل نشدم. در واقع استاد راهنمام اجازه ی فارغ التحصیل شدنم رو فعلا نمیده.
    از طرفی پاسپورت هم ندارم. رفتم وزارت علوم واسه کارای معافیت تحصیلی و گرفتن پاسپورت گفتن باید برگه ی فراغت از تحصیل بیارم.
    خواستم پاسپورت علمی یا زیارتی بگیرم اما دانشگاه بهم گواهی اشتغال به تحصیل نمیده میگه تو ترم 6 ارشدی و سنواتت تموم شده و بهت گواهی اشتغال به تحصیل نمیدیم.
    من الان معلقم نه میتونم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم (برای گذرنامه ی علمی یا زیارتی) نه برگه ی فارغ التحصیلی (برای گذرنامه ی تحصیل در خارج از کشور).
    خواهشا اگه راهی برای گرفتن گذرنامه به ذهنتون میرسه راهنمایی کنـــــــــــــــــــــیـ ـــــــــــــــــــــد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)