صفحه 57 از 65 نخستنخست ... 747484950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

سلام
    یه سوالی داشتم، من میخوام پاسپورتم رو بگیرم که بعدا درگیر کارای اداریش نشم واسه همین برای اینکه وثیقه کمتری بذارم درخواست دادم واسه عراق برای زیارت، حالا الان نمیدونم که ایا به من پاسپورت زیارتی میدن یعنی فقط واسه زیارت یا اینکه پاسپورت عادی.

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

سلام
    دوستان من دانشجو هستم و میخوام برای سفر به عراق اقدام کنم پاسپورت هم دارم یک سوالی دارم ممنون میشم جواب بدین
    می خواستم بدونم که برای کار های خروج از کشور ضمانت یا چیزی شبیه این می گیرند یا اینکه فقط 2 میلیون وثیقه کافیه ؟
    و نیاز به تعهد و ضمانت دیگه ای نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من دانشجو هستم و میخوام برای سفر به عراق اقدام کنم پاسپورت هم دارم یک سوالی دارم ممنون میشم جواب بدین
    می خواستم بدونم که برای کار های خروج از کشور ضمانت یا چیزی شبیه این می گیرند یا اینکه فقط 2 میلیون وثیقه کافیه ؟
    و نیاز به تعهد و ضمانت دیگه ای نیست؟
    سلام دوست عزیز
    روندش به صورت زیر:

روند رسيدگي به مجوز خروج از كشور به منظور زيارتي

1. دانشجو باگواهي اشتغال به تحصيلي كه در ان تاريخ سفر، مقصد و علت سفر مشخص شده و به تاييد وزارت علوم يا سازمان مركزي دانشگاه آزاد ودانشگاه هاي علوم پزشكي رسيده باشد، به وظيفه عمومي محل سكونت يا محل تحصيل مراجعه مي نمايد.
    2. پس ازواريز وتكميل فيش هاي بانكي وضمانت نامه بانكي وتكميل فرم هاي مربوطه در حوزه هاي وظيفه عمومي درخواست وي مورد بررسي قرار ميگيرد .

3. با بررسي پرونده مشمول توسط كارشناسان وظيفه عمومي و كامل بودن مدارك آنان، مجوز خروج از كشور صادر مي گردد.

1. زمانيكه مجوز خروج از كشور درسيستم جامع وظيفه عمومي ثبت گرديد، اطلاعات فرد به صورت on Line درسيستم اداره گذرنامه ديده مي شود.

5.افرادي كه داراي گذرنامه مي باشند ، به اداره گذرنامه مراجعه مي نمايند و افرادي كه فاقد گذرنامه مي باشند ويا افرادي درخواست تمديد گذرنامه دارند، مي بايست به دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي( پليس+10) مراجعه نمايند.

یک تعهد رسمی محضری هم ازتون میگیرند
    فقط فراموش نکنید که 10 روز بعد از برگشتتون برای بازگشت ودیعه فرصت دارید
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MR12345 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان

من میخوام برم دنبال گرفتن گذرنامه. هنوز هم دانشجوی ارشد هستم(ترم آخر شیراز). یه سوال اینکه همه میگن اون نامهه رو از دانشگاه بگیر ببر نظام وظیفه، اما هیچکی نمیگی اون نامهه دقیقا چیه و باید برم دانشگاه بگم چی؟ آخه به من فقط یه اشتغال به تحصیل به نظام وظیفه دادن. میخوام ببینم با همین اشتغال به تحصیل کارم میشه؟ بعدش از شیراز میتونم اقدام کنم یا باید تهران بیام؟مساله ی دیگه اینکه میگن تو هر ترم فقط اجازه ی یک بار خروج رو میدن صحت داره؟ اینجوری خب من یه بار مثلا باید خارج شم واسه پتسپورت یه بار هم واسه سفارت. باید چیکار کنم؟؟؟
    ممنون از همه ی دوستان
    یا سلام
    نامه ای که از دانشگاه برای نظام وظیفه میگیرید گواهي اشتغال به تحصيلي است كه در ان تاريخ سفر، مقصد و علت سفر مشخص شده . کاراتون رو از نظام وظیفه محل سکونتتون به طور کامل میتونید پیگیری کنید.
    موفق باشید.

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Lyapunov نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    روندش به صورت زیر:

روند رسيدگي به مجوز خروج از كشور به منظور زيارتي

1. دانشجو باگواهي اشتغال به تحصيلي كه در ان تاريخ سفر، مقصد و علت سفر مشخص شده و به تاييد وزارت علوم يا سازمان مركزي دانشگاه آزاد ودانشگاه هاي علوم پزشكي رسيده باشد، به وظيفه عمومي محل سكونت يا محل تحصيل مراجعه مي نمايد.
    2. پس ازواريز وتكميل فيش هاي بانكي وضمانت نامه بانكي وتكميل فرم هاي مربوطه در حوزه هاي وظيفه عمومي درخواست وي مورد بررسي قرار ميگيرد .

3. با بررسي پرونده مشمول توسط كارشناسان وظيفه عمومي و كامل بودن مدارك آنان، مجوز خروج از كشور صادر مي گردد.

1. زمانيكه مجوز خروج از كشور درسيستم جامع وظيفه عمومي ثبت گرديد، اطلاعات فرد به صورت on Line درسيستم اداره گذرنامه ديده مي شود.

5.افرادي كه داراي گذرنامه مي باشند ، به اداره گذرنامه مراجعه مي نمايند و افرادي كه فاقد گذرنامه مي باشند ويا افرادي درخواست تمديد گذرنامه دارند، مي بايست به دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي( پليس+10) مراجعه نمايند.

یک تعهد رسمی محضری هم ازتون میگیرند
    فقط فراموش نکنید که 10 روز بعد از برگشتتون برای بازگشت ودیعه فرصت دارید
    موفق باشید.
    خیلی خیلی ممنون بابت راهنماییتون
    یک نکته ای که خیلی برام مهمه اون تعهد رسمی محضری هست میشه بفرمایید چه چیزی رو باید تعهد بدم ؟ (چه از لحاظ مالی چه معنوی )
    و اینکه من همون 2 میلیون رو می گذارم درسته ؟ نیازی به تعهد 15 میلیونی ندارم ؟
    من جدیدا با سپردن وثیقه 15 میلیونی خارج شدم و تنها تعهدی که دادم حضور به موقع در کشور بود حالا می خواستم بدونم واسه سفر زیارتی هم به همین شکله یا نه چون 2 میلیون می گیرن یک تعهد سفت و سخت هم می خواد یا نه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون بابت راهنماییتون
    یک نکته ای که خیلی برام مهمه اون تعهد رسمی محضری هست میشه بفرمایید چه چیزی رو باید تعهد بدم ؟ (چه از لحاظ مالی چه معنوی )
    و اینکه من همون 2 میلیون رو می گذارم درسته ؟ نیازی به تعهد 15 میلیونی ندارم ؟
    من جدیدا با سپردن وثیقه 15 میلیونی خارج شدم و تنها تعهدی که دادم حضور به موقع در کشور بود حالا می خواستم بدونم واسه سفر زیارتی هم به همین شکله یا نه چون 2 میلیون می گیرن یک تعهد سفت و سخت هم می خواد یا نه ؟
    با سلام
    بله مبلغ ودیعتون 20 میلیون ریاله و تعهد محضری هم در لینک زیر نمونه اش رو گذاشتم.

موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

یعنی 2 میلیون رو بزارم این تعهد هم امضا کنم دیگه تمومه ؟
    اخه یکی از دوستان می گفت که علاوه بر تعهدی که ازت میگیرن برای گرفتن خروج از کشور به عنوان زیارتی باید یک شخصی که کار دولتی داره یک تعهد تو دفتر اسناد رسمی بده که فلانی سر تاریخ فلان بر میگرده در غیر این صورت اینجانب خسارت رو پرداخت می کنم همچین چیزی هست ؟ یا شنیدین ؟

Junior Member

با سلام
    بله دوست عزیز احتیاج به ضامن هم هست.
    برای اطلاعات جامع و کامل لطفا صفحه زیر از ویکی رو مطالعه کنین.
    موفق باشید.

http://www.applyabroad.org/wiki/inde...8C%D8%A7%D9%86

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط foreverblue نمایش پست ها
    بله پس گرفتم

خیلی طول میکشه تا وثیقه رو بدن ؟ مثلا چند روز؟؟
    مبلغ وثیقه الان چند هست ؟؟؟

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

یک هفته طول میکشه تا وثیقه رو پس بدن
    هفته پیش که من اونجا بودم 2 میلیون می خواستن بدون هیچ ضمانت دیگه ای البته معمولا اینا یک حرفی میزنند بعد که میوفتی تو کار ممکنه بیشتر بخوان خلاصه اگه اقدام کردین بییان اینجا مراحلش رو و هزینه هاش رو بنویسید چون یک مقدار اطلاعات این تاپیک بروز نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)