صفحه 58 از 65 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Junior Member Issac1990 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    solid state physic of (elmo sanat) IUST

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

با سلام خدمت دوستان
    من امروز فیش کاروان برای سفز عراق و کربلا رو گرفتم حالا یه سوال دارم توی این تعهد نامه نوشته اگه میخواین فقط گذرنامه بگیرید پولتونو پس نمیدیم حالا من اگه نرم و دقیقا قصدم همین باشه که گذر نامه بگیرم حالا چطوری پولمو پس میدن وثیقه رو میگما نگن یدفه قبلا تعهد دادی حالا به نفع دولت ضبط میشه !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ فردا میرم نظام وظیفه مدارکم آماده ست حالا ببینم چی میشه .... خبر میدم

رشته و دانشگاه

دوستان من امروز رفتم نظام وظیفه 2 میلیون ودیعه گذاشتم حساب قوامین هم باید باز کنید که من باز کردم و در سیستم اجازه خروج گرفتم در ثانیه های پایانی روز کاری هیچ مشکلی نبود فقط اینو بگم که از 6 ماه تا یکسال گفتن ممنوع الخروج میشید ولی پولو این حرفا برگردانده میشه.بعدش پلیس +10 باید برم

Junior Member

اقا ما اخرش متوجه نشدیم....اگر پاس بگیریم نریم...ممنوع الخروج میشیم یا نه؟.....من معافیت موقت کفالت دارم تا اخر سال 95 که بشه دائم .... الان گیر پاسپورتم واسه پذیرش از المان....
    واسه همون سفر زیارتیه اقدام کنم پاس بگیرم بعد نرم ممنوع الخروج نشم!! نخورن وثیقرو....

Junior Member

به شما گفتن اگر نرید ممنوع الخروجید؟

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

دوستان کسی تجربه داشته که ویزای یک کشور دیگه تو پاسش باشه و همزمان برای همراهی یکی از والدینش مجبور باشه بره عراق می خواستم بدونم در موقع خروج از کشور مشکلی پیش میاد یا خیر ؟
    (منظورم اینه که با توجه به اون 2 میلیونی که می زارم و قراره برم عراق و تو این بازه هم ویزا کانادا دارم ممکنه تو فرودگاه از خروج من جلوگیری کنند ؟) یا مشکلی نیست ؟
    The only thing that overcomes hard luck is hard work

Junior Member

سلام دوستان
    متاسفانه منم این مشکل رو خوردم و افسر گفت هم پاسپورتت رو نگه می داریم و هم وثیقت و هم 1 سال ممنوع الخروج می شی با کلی خواهش تمنا قبول کردم فعلا ندیده بگیره اومدم اونجا! ولی نمی دونم چی می شه؟ الان من باید چی کار کنم؟ من مهلت 10 روزمم گذشته! اگه برم وزارت علوم و از طریق سامانه نشا کارا رو ادامه بدم درست می شه یا دوباره برگردم ببینم چی می شه؟ من 1 ماه دیگه باید برم یکی جواب بده؟ در ضمن من دفترچمم پست کردم ولی نمی دونم چی کار کنم.
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من متعهد خدمت آموزش پرورش هستم. چون تعهدم تموم نشده کارت پایان خدمت ندارم. برای اینکه پاسپورت بگیرم به صورت صوری یه در خواست نوشتم (پیشنهاد پلیس ۱۰ بود- برای IELTS)که می رم کربلا. ا حکم کارگزینی و چند مدرک دیگه بردم نظام وظیفه ی استان و پس از طی چند مرحله پاسپورتمو گرفتم. البته سفر هم نرفتم. از من فقط ۱۰۰،۰۰۰ تومن وثیقه گرفتن.
    حالا می خوام برم وثیقه رو پس بگیرم. ولی مطالب این فورم نگرانم کرد.

۱) حالا که من سفر نکردم، وثیقه رو پس می دن ؟
    ۲) پاسپورتو ظبط می کنن؟ لازمش دادم. IELTS, ,...
    ۳) الان برم یا بعد از مدت اجازه داده شده؟ من درخواست ۲۰ روز کرده بودم ولی برام ۳۰ روز زد. الان هم باید طبق درخواستم زوز ۴ ام توی عراق باشه.
    ۴) می تونم خالی ببندم و بگم سفر خونوادگی بود شرایط جسمانی پدرم خوب نبود و دکترش اجازه نداد ایشالله چند ماه دیگه می ریم. lol
    لطفا راهنمایی کنید. مرسی.

رشته و دانشگاه

دوستان عزیز من فردا پس فردا میخام برم پولمو (وجه الضمانمو)بگیرم اگه بشه می دونم قانونا تا 1 سال ممنوع الخروجم ولی پولمو میگیرم اگه گرفتم میام اطلاع میدم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Issac1990 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من فردا پس فردا میخام برم پولمو (وجه الضمانمو)بگیرم اگه بشه می دونم قانونا تا 1 سال ممنوع الخروجم ولی پولمو میگیرم اگه گرفتم میام اطلاع میدم!
    قانون عجیبیه. هزار دلیل هست که سفر ادم کنسل بشه. مثلا بیماری شخص یا نزدیکان

رشته و دانشگاه

دوستان من رفتم میدون سپاه و وجه الضمان (وثیقه ) را همون کچل بد اخلاقه گفت تا 10 روز دیگه میاد به حسابت اما گفت از الان تا 6ماه ممنوع الخروجی
    به هر حال الان من پاسپورت دارم ! وثیقه رو پس میدن ! مطمین هزار تا بهونه هم میتونیدبیارید......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)