صفحه 6 از 65 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

نقل قول نوشته اصلی توسط kont
    سلام دوستان
    first of all: I LLLOVE ApplyAbroad! It really helped me through this process
    من رفتم برای سفر زیارتی حج اقدام کردم، نامه از آژانس و دانشگاه گرفتم (به سختی! چون روز آخر بود. لیست مدارک مورد نیاز دانشگاه رو هم از توی ویکی برداشتم)
    به این مرحله رسیدم که نظام وظیفه دو تا نامه دادن: یکی ببرم بانکی که میخوام چکشو بدم و یکی هم به صندوق قوامین که برم پول بدم. افتاد واسه بعد عید.
    ودیعمو 1 میلیون نقد و 14 میلیون چک زد سرهنگه! یکم مظلوم نگاه کردم و خواهش کردم دیگه رعایت کرد! ( ضمنا من مشهدم)
    حالا هم چون هنوز فیش حج به نام خودم نیست، میتونم بدم صاحبش که بفروشش! این وسط من گذرنامه دار شدم! (البته هنوز مراحلش مونده)

میخوام بدونم وقتی گذرنامه اومد، چه جوری و چه موقعی برم ودیعه مو پس بگیرم؟ و همینطور سفته ای که به دانشگاه دادم رو....
    ضمنا از حالا به بعد دیگه به این فیش حج جایی احتیاجی نیست؟ تو اداره گذرنامه؟ تو پلیس +10 ؟
    خوبه پس بیشتره راه رو رفتید

در مورد کی برای پس گیری ودیعه برید:
    تو پاستون یه تاریخ میزنند که تاریخ ورود و خروج توشه.. باید صبر کنی تا اون تاریخ تموم بشه.. بعد 3 روز مهلت داری با گذزتامه بری برای پس گیری..
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Hero

آها. آره دیگه. با کمک شما و بقیه و اپلای ابراد.
    1- یعنی 3 روز بعد از تاریخ ورود؟
    2- گیر نمیدن که چرا اصلا خارج نشدی؟
    3- این فیش مکه رو دیگه جایی نمیخوان؟ پسش بدم؟
    4- حالا که من یه بار اجازه خروج دارم (گوش شیطون کر!)، ازش سو استفاده ی خاصی نمیتونم بکنم؟
    5- فرض کنید من پذیرش گرفتم و خواستم از کشور خارج شم، اونم وثیقش چکه یا نقده؟ و چقدره؟ و اونجا مهلت برگشت به وطن چقدره؟!
    6- شنیدم کسایی که اینجوری میرن، بعد از یه مدت میتونن سربازیشون رو بخرن. این مدت چقدره؟ قیمتش چنده؟
    این تاپیک ها رو یه نگاه بندازی.. سوالت فکر کنم جواب داه بشه....
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,4904.60.html
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,4904.60.html
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

سلام دوستان
    first of all: I LLLOVE ApplyAbroad! It really helped me through this process
    من رفتم برای سفر زیارتی حج اقدام کردم، نامه از آژانس و دانشگاه گرفتم (به سختی! چون روز آخر بود. لیست مدارک مورد نیاز دانشگاه رو هم از توی ویکی برداشتم)
    به این مرحله رسیدم که نظام وظیفه دو تا نامه دادن: یکی ببرم بانکی که میخوام چکشو بدم و یکی هم به صندوق قوامین که برم پول بدم. افتاد واسه بعد عید.
    ودیعمو 1 میلیون نقد و 14 میلیون چک زد سرهنگه! یکم مظلوم نگاه کردم و خواهش کردم دیگه رعایت کرد! ( ضمنا من مشهدم)
    حالا هم چون هنوز فیش حج به نام خودم نیست، میتونم بدم صاحبش که بفروشش! این وسط من گذرنامه دار شدم! (البته هنوز مراحلش مونده)

میخوام بدونم وقتی گذرنامه اومد، چه جوری و چه موقعی برم ودیعه مو پس بگیرم؟ و همینطور سفته ای که به دانشگاه دادم رو....
    ضمنا از حالا به بعد دیگه به این فیش حج جایی احتیاجی نیست؟ تو اداره گذرنامه؟ تو پلیس +10 ؟
    اصلا فیش حج در هیچ جا نیازی نمیشد فقط در صورتی لازم بود که به جا نامه کاروان فیش حج رو به نظام وظیفه نشون بدین
    الان فقط منتظر گذرنامه باش هر تاریخی هم به دانشگاه برای برگشت اعلام کردی برو وثیقتو بگیر !
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

با عرض پوزش از دوستان
    من می خواهم برای 15 فروردین یروم دنبال پاسپورت به روش زیارتی.من دانشجوی ترم آخرم و نفهمیدم آخرش مراحل کاری چیست؟
    البته من این صفحات رو خوندم ولی آخرش نفهمیدم باید چیکار کنم.
    1من برای عراق می خوام اقدام کنم
    2-آیا بلا فاصله امکان پذیر هست؟ منظور نوبتی که نیست مثله حج؟!
    3-ابتدا باید برم نامه از دانشگاه بگیرم یا از آژانس مسافرتی؟
    4- آیا میشه این مدت سفر رو خیلی کوتاه گرفت؟ حداقلش چقدر هست؟ 2 هفته میشه اجازه خروج گرفت؟
    5- آیا اصلا نریم کاری دارند؟ چه بهونه ای بهتره؟
    من فکر کنم این سوال تمام دوستان باشه. اگه کسانیکه این کار رو انجام دادند دست ما رو هم بگیرم ممنون میشم.گ
    6- چقدر این پروسه طول میکشه؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    با عرض پوزش از دوستان
    من می خواهم برای 15 فروردین یروم دنبال پاسپورت به روش زیارتی.من دانشجوی ترم آخرم و نفهمیدم آخرش مراحل کاری چیست؟
    البته من این صفحات رو خوندم ولی آخرش نفهمیدم باید چیکار کنم.
    1من برای عراق می خوام اقدام کنم
    2-آیا بلا فاصله امکان پذیر هست؟ منظور نوبتی که نیست مثله حج؟!
    3-ابتدا باید برم نامه از دانشگاه بگیرم یا از آژانس مسافرتی؟
    4- آیا میشه این مدت سفر رو خیلی کوتاه گرفت؟ حداقلش چقدر هست؟ 2 هفته میشه اجازه خروج گرفت؟
    5- آیا اصلا نریم کاری دارند؟ چه بهونه ای بهتره؟
    من فکر کنم این سوال تمام دوستان باشه. اگه کسانیکه این کار رو انجام دادند دست ما رو هم بگیرم ممنون میشم.گ
    6- چقدر این پروسه طول میکشه؟
    من سعی می کنم یه جواب کامل بدهم:
    1. نه نوبتی نیست شما برای عراق به راحتی می تونید اقدام کنید. من خودم سال 87 در مدت 2 هفته این کارا رو کردم.
    2. اول از همه به دانشگاه بستگی داره. برید از قسمت آموزش تون بپرسید. ولی تجربه خودم: من رفتم دانشگاه و بدون سوال جواب نامه رو دادند.
    3. یا 4. دست خودتونه و لی بهتره خیلی کم نباشه. ( مثلا شما دارید می رید زیارت.)
    5. نه ! شما بعد از تاریخ ورود که تو پاستون خورده برید نظام وظیفه و وثیقه رو پس بگیرید.
    6. همه این پروسه می تونه 10 روزه تمام بشه اگه شما بخوایید.

می دونم آدم برای کارهای که تا حالا انجام نداده استرس می گیره ولی همیشه سفرهای طولانی با اولین قدم ها شروع می شه!
    برید دانشگاه اولین قدمه! موفق می شید! ;D 8) :-[

ApplyAbroad Hero

مراحل:
    1. شما تصمیم می گیرید چه نوع سفری : 1. زیارتی 2. علمی
    ***( تو زیارتی شما باید ( عراق و یا سوریه و یا عربستان باشه """ ولی یه نکته شما اگه عربستان یا عراق تو پاستون می زنه { به مقصد عراق یا عربستان بلا مانع هست!})**** 15 ملیون چک برای عربستان و عراق ولی زیارتی 10 چک +(5 پول یا ضمانت بانکی)

***( تو علمی شما GRE, Toefl , مسابقات علمی....) 5 ملیون نقد یا ضمانت نامه بانکی

2. می رید دانشگاه تا اون نامه رو برای نظام وظیفه بگیری! ( اونا می گن چی لازم داری)

3 به بعد رو تو پسته صفحه 24 و 25
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,322.360.html

اینطور که من از این مطالب فهمیدم، اولین گام رفتن به یک آژانس مسافرتی و گرفتن نامه ای که تایید کنه مثلا فلان تاریخ ایشان قصد داره بره سوریه.
    سوال اول: یک بزرگوار میتونه بگه فرمت این نامه باید چی باشه؟ خطاب به کی باشه؟
    سوال دوم: بعد این نامه رو باید ببریم دانشگاه. یکی بگه کدوم بخش دانشگاه؟ (من دانشگاه تهرانم. کدوم ساختمون؟)
    سوال سوم: بعدم نامه رو باید ببریم نظام وظیفه و پیگیر وثیقه بشم که گویا 5 تومان نقد و 10 تومان چکه. درسته؟
    و سوال آخر اینکه تو این پروسه سازمان حج و زیارت کجا قرار می گیره؟
    و سوال بعد از آخر ;D اینکه واسه عراق اقدام کنم راحتتره یا سوریه؟
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    من سعی می کنم یه جواب کامل بدهم:
    1. نه نوبتی نیست شما برای عراق به راحتی می تونید اقدام کنید. من خودم سال 87 در مدت 2 هفته این کارا رو کردم.
    2. اول از همه به دانشگاه بستگی داره. برید از قسمت آموزش تون بپرسید. ولی تجربه خودم: من رفتم دانشگاه و بدون سوال جواب نامه رو دادند.
    3. یا 4. دست خودتونه و لی بهتره خیلی کم نباشه. ( مثلا شما دارید می رید زیارت.)
    5. نه ! شما بعد از تاریخ ورود که تو پاستون خورده برید نظام وظیفه و وثیقه رو پس بگیرید.
    6. همه این پروسه می تونه 10 روزه تمام بشه اگه شما بخوایید.

می دونم آدم برای کارهای که تا حالا انجام نداده استرس می گیره ولی همیشه سفرهای طولانی با اولین قدم ها شروع می شه!
    برید دانشگاه اولین قدمه! موفق می شید! ;D 8) :-[
    برای عراق نوبتی و الان تا 30 اردیبهشت پر شده.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

ApplyAbroad Hero

برای عراق نوبتی و الان تا 30 اردیبهشت پر شده.
    خوب پس این هم مثل مکه نوبتی شد.. می تونید بیشتر توضیح بدید که دقیقا چه طوری فهمیدید... ???

ApplyAbroad Hero

من امروز رفتم دنبالش. عراق تا آخر اردیبهشت پر شده . شما از همه آژانس ها می تونید متوجه شید. آیا برای سوریه باید 15 نقد گذاشت؟
    مرسی

نه 15 نقد نمی خواد.. 5 ( نقد یا ضمانت نام بانکی) + 10 چک

البته این اطلاعات ممکنه در سال جدید عوض شده باشه.... ولی این آخرین اطلاعات هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)