صفحه 7 از 65 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

سلام به همه دوستان سخت کوش...
    من امروز کارم با نظام وظیفه تموم شد.
    می‌خواستم یه چند تا نکته که خودم متوجه شدم رو اینجا بگم.
    اولا این اظطرابی که همه دارن به خاطره جّو عمومی و برای کساییه‌ که نمیدونن باید چی‌ کار کنن و توی انبوه کارها گم میشن... در نظام وظیفه هم کسی‌ کسی‌ رو نمیخوره.
    نظام وظیفه همه میدونن که کسایی‌ که اونجان یا برای ویزای‌ آمریکا میخوان برن قبرس و ترکیه یا پاسپورت میخوان.
    اونجا کمک هم میکردن.
    حتا یکی‌ اومد پرسید که من اصلا نمی‌خوام از کشور خارج شم برای زیارت. طرف بش گفت پس واسه چی‌ نوشتی‌ سوریه مرد حسابی‌؟ می‌خوای ۱۵ تومن جیرینگی پول بدی؟ بش گفت برو زود این سوریه رو بکن کربلا.
    ما بچه‌های applyabroad به یاری هم همهٔ کارها رو راحت انجام میدیم. چون در جریان کل پروسه هستیم.
    من در پست بعد همهٔ کارایی که انجام دادمو توضیح میدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط ara3h
    اولا این اظطرابی که همه دارن به خاطره جّو عمومی و برای کساییه‌ که نمیدونن باید چی‌ کار کنن و توی انبوه کارها گم میشن... در نظام وظیفه هم کسی‌ کسی‌ رو نمیخوره.
    نظام وظیفه همه میدونن که کسایی‌ که اونجان یا برای ویزای‌ آمریکا میخوان برن قبرس و ترکیه یا پاسپورت میخوان.
    اونجا کمک هم میکردن.
    حتا یکی‌ اومد پرسید که من اصلا نمی‌خوام از کشور خارج شم برای زیارت. طرف بش گفت پس واسه چی‌ نوشتی‌ سوریه مرد حسابی‌؟ می‌خوای ۱۵ تومن جیرینگی پول بدی؟ بش گفت برو زود این سوریه رو بکن کربلا.
    ما بچه‌های applyabroad به یاری هم همهٔ کارها رو راحت انجام میدیم. چون در جریان کل پروسه هستیم.
    بالاخره ما نفهمیدیم که کربلا هم باید 15 نقد گذاشت یا نه؟؟؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    بالاخره ما نفهمیدیم که کربلا هم باید 15 نقد گذاشت یا نه؟؟؟
    ؟؟؟؟

درباره این موضوع که خیلی بحث شده است.. اگه سرچ کنید. مطمئنم که پیدا می کنید.
    ولی جهت اطلاع دوباره می گم " عراق و عربستان . 15 چک هست."
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    ؟؟؟؟

درباره این موضوع که خیلی بحث شده است.. اگه سرچ کنید. مطمئنم که پیدا می کنید.
    ولی جهت اطلاع دوباره می گم " عراق و عربستان . 15 چک هست."
    بابا من که آخرش نفهمیدم. الان برای سوریه میشه فقط 5 تا نقد داد بقیش چک؟ >
    t

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

بابا من که آخرش نفهمیدم. الان برای سوریه میشه فقط 5 تا نقد داد بقیش چک؟ >
    من امروز اطلاعات کامل و به روز در اختیار دوستان می گذارم. سفرهای زیارتی فقط 15 چک می خواهد که شما باید یک استعلام از بانک بگیری که دسته چک مشکلی دارد یه نه. یعنی مثلا چک قبلا برگشتی نبوده باشد. مهم نیست در حساب چک چقد پول باشد. برای سوریه هم 15 چک قبول می کنند. اما برای سفرهای علمی کمتر از 3ماه باید 5 میلیون در بانک از یه حساب را بلوکه کرد. لطفا دوستان اگه اطلاع ندارند چیزی نگن. چون من سر حرف دوستان کلی زور زدم تا یه کنفرانس جور کنم و حالا باید 5 میلیون بلوکه کنم!!! در صورتی که زیارتی یه چک با حساب خالی میکشیدم!!! ;D
    t

ApplyAbroad Hero

آیا برای سوریه هم چک 15 قبوله من خودم.. هفته اخر سال 87 تو نظام بودم و اونا گفنتند که چک برای عراق و عربستانه... و برای سوریه 15 می خواد..در ضمن این هم پست های قبلی که کاملا تایید می کنه..
    نقل قول نوشته اصلی توسط ara3h
    اونجا کمک هم میکردن.
    در ضمن شما برای سفر علمی اقدام کردید به چند دلیله : اولا عراق و عربستان نوبتی شده و سوریه می مونه که اونم 15 نقد. زیاد هم ضرر نکردید. اگه هم دقت می کردید.. متوجه می شدید که این همه بحث برای همین مشکلاته.. حالا باز فکر می کنی ضرر کردی.. ؟؟

من امروز رفتم دنبالش. عراق تا آخر اردیبهشت پر شده . شما از همه آژانس ها می تونید متوجه شید. آیا برای سوریه باید 15 نقد گذاشت؟
    د
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

من امروز اطلاعات کامل و به روز در اختیار دوستان می گذارم. سفرهای زیارتی فقط 15 چک می خواهد که شما باید یک استعلام از بانک بگیری که دسته چک مشکلی دارد یه نه. یعنی مثلا چک قبلا برگشتی نبوده باشد. مهم نیست در حساب چک چقد پول باشد. برای سوریه هم 15 چک قبول می کنند. اما برای سفرهای علمی کمتر از 3ماه باید 5 میلیون در بانک از یه حساب را بلوکه کرد. لطفا دوستان اگه اطلاع ندارند چیزی نگن. چون من سر حرف دوستان کلی زور زدم تا یه کنفرانس جور کنم و حالا باید 5 میلیون بلوکه کنم!!! در صورتی که زیارتی یه چک با حساب خالی میکشیدم!!! ;D
    این مدت من تهران بودم و کل کارها در 3 روز تموم شد. توضیحات رو آقای attanew اینقدر کامل دادن که نیازی به تکرارش نیست.

حرفی که در مورد وثیقه سوریه زدم رو دقیقا از فاصله 1 متری یک مامور نظام وظیفه شنیدم دوست عزیز. و دقیقا این نکته رو گفتم که مامور گفت سوریه رو به جاش بنویس کربلا(عراق) تا نخوای پول نقد بدی.
    به هر حال خوشحالم که کارتون درست شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan85
    آقا کسی تا حالا این کار رو کرده؟ اخیرا ؟

یعنی کسی بوده که برای سفر زیارتی پاسپورت بگیره بعد از سوریه بره قبرس؟ یا بره ترکیه؟ بعد اگه برگرده بهش گیر نمی دن؟
    یه جا خبری شنیدم که یه سرداری گفته هرکی این کار رو بکنه وثیقه اش رو می گذارند اجرا!
    دوست عزیز بنده چند روز پیش نظام وظیفه بودم و سوال شمارو پرسیدم و در جوابش بهم گفتند که وثیقتون به اجرا گذاشته میشه و ممنوع الخروج هم میشید !
    البته یکسری از دوستان که آشنا تو نظام وظیفه داشتند این کا را کردند و به مشکل نخوردند ! ولی اگه آشنا ندارید به هیچ وجه همچین ریسکی نکنید چون همونجا که من بودم 2 نفر اومده بودن که از سوریه رفته بودن جایه دیگه و به مشکل برخورده بودند ! شما بهترین راه برای اینکه برید قبرس تا ترکیه اینه که برای امتحان تافل و یا امتحاناتی که در ایران برگزار نمیشه اقدام کنید و از اون طریق برید !
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    من 2 سال پیش عمره دانشجویی رفتم (جاتون خالی خیلی خوش گذشت...)
    تنها چیزی که توی یکی از صفحات گذرنامم نوشته اینه:
    برابر نامه شماره ... اداره وظیفه خروج صادر شد.
    تاریخ صدور:28/4/84
    دارنده گذرنامه مجاز است تا تاریخ 31/6/84 پس از پرداخت عوارض خروج از کشور باتفاق ندارد برای یک بار از مرزهای مجاز از کشور خارج شود.
    جدیدا برای خروج میزنن به طور مثال عربستان : خروج به مقصد عربستان بلامانع است ! س از پرداخت عوارض خروج از کشور باتفاق ندارد برای یک بار از مرزهای مجاز از کشور خارج شود.
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

من واسه عراق گرفتم. اول یه نامه از دانشگاه میگیری برای وزارت علوم. بعد وزارت علوم یک نامه میده تا ببری نظام وظیفه و بعدش که بایستی وثیقه بزاری بری پلیس10+برای صدور پاسپورت. ضمنا یک نامه از کاروان هم بایستی داشته باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)