صفحه 9 از 65 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 647

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749
    اگر هم در همين مدت كه باطل نشده ترجمه كنم كه خوب توش تاريخ انقضا رو نوشته.اشكالي نداره كه پاسپورت باطل شده از لحاظ تاريخ ترجمه بشه؟؟
    پاسپورت رو میخواید ترجمه کنید؟؟؟!! نیازی نیست.
    بعد از اینکه تاریخش تموم شد پاس دستت میمونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    من تمام مراحل از نظام وظیفه تا خروج رو میگم تا ابهام ها تموم بشه:

بعد از اینکه تو وثیقه رو گذاشتی میری نظام وظیفه تا اونا تایید کند , بعد از آن میگن فردا از 9:30 به بعد برو اداره گذر نامه مرکزی . . .

اونجا میری دبیر خانه تا نامه ات رو که نظام وظیفه فرستاده, رو باز کند , مهر کنن, میدند بهتون, میگن:

1. اونایی که پاسپورت دارند, برن سالن صدور,

2. اوناعی که ندارند میرن مناطق. ( 10+ )

تو 10+ شما مدارک و فرمی که از پست گرفتید با نامه نظام وظیفه تحویل میدید, اونا بهتون میگن: \" 20 تا 24 روز بعد گذرنامه میاد دم درخونتون\".

این گذرنامه توش مهر خروج خورده. که تاریخ خروج و وورد درج شده است. .

حالا اگه کسی نخواست بره مشکل نداره بعد از تاریخ ورود 3 روز وقت داره برای پسگیری وثیقه. .
    وقتی میریم که وثیقه رو پس بگیریم ازمون پاسپورت رو نمی خوان تا چک کنن؟چون من شنیدم که اونائی که خارج نمی شن رو پاسپورتشون رو بایگانی می کنن.

[quote ]
    وقتی میریم که وثیقه رو پس بگیریم ازمون پاسپورت رو نمی خوان تا چک کنن؟چون من شنیدم که اونائی که خارج نمی شن رو پاسپورتشون رو بایگانی می کنن.
    [/quote]

مهر ورود به ایران را باید بهشون نشون بدید
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

دوستانی که میدونن راهنمایی کنن لطفا" .

من هم خیلی دوست دارم بدونم:
    - اگه پاس زیارتی بگیری و از ایران خارج نشی، پاست رو میگیرن یا پیش خودمون میمونه؟
    - آیا هنگام عودت وثیقه، نیاز به حضور فیزیک پاس هست؟(%75 فکر کنم باشه)
    - اگه مهری غیر از کشور زیارتی(سوریه) خورده باشه(کشور ثالث مثل: آلمان-برای3هفته تا یک ماه) اونا وثیقه رو پس میدن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rabin4hood52
    اونا پاس رو چک می کنند به این دلیل تا تاریخ خروجی که براتون زدنند گذشته باشه... و پاسپورت رو بهتون میدنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط meweadl
    دوستانی که میدونن راهنمایی کنن لطفا" .

من هم خیلی دوست دارم بدونم:
    - اگه پاس زیارتی بگیری و از ایران خارج نشی، پاست رو میگیرن یا پیش خودمون میمونه؟
    - آیا هنگام عودت وثیقه، نیاز به حضور فیزیک پاس هست؟(%75 فکر کنم باشه)
    - اگه مهری غیر از کشور زیارتی(سوریه) خورده باشه(کشور ثالث مثل: آلمان-برای3هفته تا یک ماه) اونا وثیقه رو پس میدن؟
    هیچ موقع اونا اگه تاریخ مهرتون گذشته باشه.. پاسپورت رو نمی گیرند...
    - بله حتما باید باشه.
    -نه من تا حالا چند نفر رو دیدم... اونا اصلا با اون قضیه کاری ندارند. البته این مورد ربه صورت تجربی هست که اونا به مهر کشوره توجه ندارند..

پ.ن: دوستان سوالتون رو جداگانه و هر کدام رو در تاپیک مربوط به اون سوال مطرح نمایید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین
    مهر ورود به ایران را باید بهشون نشون بدید
    اگه خارج نشده باشم،چه جوری باید مهر ورود نشون بدم؟!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rabin4hood52
    اگه خارج نشده باشم،چه جوری باید مهر ورود نشون بدم؟!!!!
    الان دقیقا مشکل شما چیه ؟
    شما 3 بار حق خروج از ایرن دارید و در صورتی که اجازه ی خروج بگیرید و استفاده نکنید جز اون 3 بار خروج تلقی نمیشه !
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

سلام
    دوستان من خیلی تو این سایت گشتم و همچین پستی ندیدم.
    دوستان من رفتم دانشگاه گفتم نامه می خوام برای سفر زیارتی بعد اونم با تعجب فراوان گفتند چی؟ نه ما نامه نمیدیم ما فقط می تونیم به شما یه گواهی اشتغال به تحصیل بدیم برای نظام وظیفه......
    آقا منم گواهی رو گرفتم آوردم تهران بردم وزارت علوم ....
    یه آقایی به اسم آقای سخاوت یه مهری زد رو گواهی اشتغال به تحصیل که نوشته بود

شخص نامبرده می تواند از تاریخ .......... تا تاریخ .......... به مقصد ................ به صورت مشارالیه سفر کند.

بعدشم زیرش 2 تا مهر زد و نوشت با رویت نامه کاروان.

حالا سوالم این بود که آیا این حکم همون نامه ی دانشگاه داره؟

دانشگاه نامه نمیده که. دانشگاه همون نامه اشتغال به تحصیل برای نظام وظیفه میده.
    شما هم که رفتی وزارت علوم نامه ی خروج و گرفتی. حالا باید با نامه کاروان ببری نظام وظیفه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    دانشگاه نامه نمیده که. دانشگاه همون نامه اشتغال به تحصیل برای نظام وظیفه میده.
    شما هم که رفتی وزارت علوم نامه ی خروج و گرفتی. حالا باید با نامه کاروان ببری نظام وظیفه.
    سلام به همه دوستان و یه خسته نباشید خفن

تو سایت وزارت علوم بخش نظام وظیفه یه سری فرم و نامه خروج از کشور هست که این برای اونایی هست که اگه دانشگاهشون نامه مربوطه رو نداشتند ببرند و تکمیل و برای تایید ببرند به وزارت.. البته 4 و 5 ساله قبل اینطوری نبود و شما نامه گواهی اشتغال رو می برید به بخش نظام وظیفه و اون براتون مشخص می کرد که تا جه مدت و کی خروج می خواهید...اینم لینکش

http://www.msrt.ir/sites/ddstu/Lists...%20khorooj.pdf

البته الان یکم شل کردند و همو نطور که بهادر عزیز گفت همون روال رو دارند انجام می دهند... فقط حواستون باشه.. که دیروز یکی از دوستان که برای سوریه خروج نامه داشت که ازش بلیط هواپیما و مدرک و ازینا خواستند....

این دلیله که وزارت دیگه کاری با اثبات نداره.... چون خود نظام وظیفه داره اینکا رو می کنه

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)