صفحه 11 از 45 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    ببینید یه چیزی تو مایه های سهمیه کارت سوخت برا بنزینه. یعنی شما اگه این بنزینو بزنی به ماشین دیگه راه برگشتی به کارت وجود نداره! ;D چون اونا این کارت ثبت می کنن.
    خوب من که بنزین رو نزدم... سهمیه بنزینم رو گرفتم و بعد صحیح و سالم پس دادم... میتونم دوباره بگیرمش؟!

حالا یک سوال دیگه: من برای 4 اردیبهشت تا 4 خرداد اجازه خروج دارم، میخوام بکنمش 4 خرداد تا 4 تیر (یک ماه بندازم عقب)
    آیا امکان پذیره یا نه؟ باید چه کار کنم که تاریخ خروج از کشور را تغییر بدم... مثلاً به بهانه اینکه امتحان زبانم 1 ماه عقب افتاده!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    خوب من که بنزین رو نزدم... سهمیه بنزینم رو گرفتم و بعد صحیح و سالم پس دادم... میتونم دوباره بگیرمش؟!

حالا یک سوال دیگه: من برای 4 اردیبهشت تا 4 خرداد اجازه خروج دارم، میخوام بکنمش 4 خرداد تا 4 تیر (یک ماه بندازم عقب)
    آیا امکان پذیره یا نه؟ باید چه کار کنم که تاریخ خروج از کشور را تغییر بدم... مثلاً به بهانه اینکه امتحان زبانم 1 ماه عقب افتاده!!
    اگه پاسپورت رو نگرفته باشی می شه یه کاریش کرد اونم باید چونه بزنی... ولی اگه پاسپورت رو با مهر خروج داری کارت خیلی سخته و تا حدودی نشدنی ، پاست رو اول به خاطر مهر خروج باطل می کنند بعدباید بری کلی خواهش کنی تا دوباره اون مراحل رو طی کنی....

برای این کار هم باید بری نظام وظیفه با نام ی دانشگاه ....تا ببینی چه می کنی...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    اگه پاسپورت رو نگرفته باشی می شه یه کاریش کرد اونم باید چونه بزنی... ولی اگه پاسپورت رو با مهر خروج داری کارت خیلی سخته و تا حدودی نشدنی ، پاست رو اول به خاطر مهر خروج باطل می کنند بعدباید بری کلی خواهش کنی تا دوباره اون مراحل رو طی کنی....

برای این کار هم باید بری نظام وظیفه با نام ی دانشگاه ....تا ببینی چه می کنی...
    من مراحل رو تا اداره گذرنامه طی کردم و هنوز پلیس +10 نرفته ام... پاسپورت هم نگرفته ام هنوز...
    من قبل از تعطیلات عید نامه دانشگاه رو بردم نظام وظیفه و مراحل گذاشتن وثیقه رو هم طی کردم و بعد اداره گذرنامه هم رفتم اما پلیس +10 و بقیه ماجرا موند برای بعد عید...
    الآن در این وضعیت میشه کاری کرد؟
    من باید دوباره برم از اول پرینت ثبت نام آزمون زبان نشون دانشگاه بدم و دوباره درخواست نامه برای نظام وظیفه بکنم یا اینکه همون قبلی رو میشه عوض کرد؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    من مراحل رو تا اداره گذرنامه طی کردم و هنوز پلیس +10 نرفته ام... پاسپورت هم نگرفته ام هنوز...
    من قبل از تعطیلات عید نامه دانشگاه رو بردم نظام وظیفه و مراحل گذاشتن وثیقه رو هم طی کردم و بعد اداره گذرنامه هم رفتم اما پلیس +10 و بقیه ماجرا موند برای بعد عید...
    الآن در این وضعیت میشه کاری کرد؟
    من باید دوباره برم از اول پرینت ثبت نام آزمون زبان نشون دانشگاه بدم و دوباره درخواست نامه برای نظام وظیفه بکنم یا اینکه همون قبلی رو میشه عوض کرد؟
    مرسی
    خوب کارت راحتره یه نامه از دانشگاه بگیر و پرینت آزمون برو نظام وظیفه ( البته برای اطمینان این مدارک همرات باشه).. اول همون استواره بگو اگه قبول نکرد اتاق 71 معاون اون قسمن برو توضیح بده..

نه سعی کن با نامه جدید بری تا مشکلی پیش نیاد.. .
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    خوب کارت راحتره یه نامه از دانشگاه بگیر و پرینت آزمون برو نظام وظیفه ( البته برای اطمینان این مدارک همرات باشه).. اول همون استواره بگو اگه قبول نکرد اتاق 71 معاون اون قسمن برو توضیح بده..

نه سعی کن با نامه جدید بری تا مشکلی پیش نیاد.. .
    OK اما نامه جدید از دانشگاه مستلزم این هست که یک پرینت ثبت نام دیگه ببرم پیش معاون آموزشی و دوباره مخ اونو بزنم تا تایید کنه. بعد ببرم آموزش... از اونجا به اداره کل آموزش دانشگاه بره... بعد کلی دوندگی در اداره کل آموزش داره و بعدش دوباره باید ببرم وزارت علوم تایید کنه تا اینکه بتونم نامه کامل جدید رو ببرم نظام وظیفه...

سلام
    تاریخ اجازه خروج از کشور رو تمدید نمیشه کرد؟
    من فکر کنم تو نظام وظیفه یک جایی برای این کار دیدم. کسی می دونه شرایطش چیه؟
    آیا تاریخ خروج از کشور برای سفر علمی رو میشه تمدید کرد یا خیر؟

Junior Member

سلام
    سال نو مبارک
    آیا با اجازه خروجی که برای قبرس گرفتم میشه برم ترکیه برا ویزا؟
    من وثیقه نذاشتم، بجاش نامه از بنیاد نخبگان گرفتم.
    موقع پس گرفتن وثیقه (برای مثال) چه مدرکیو میبینن؟ ممکنه گیر بدن؟
    TANX

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط matb
    سلام
    سال نو مبارک
    آیا با اجازه خروجی که برای قبرس گرفتم میشه برم ترکیه برا ویزا؟
    من وثیقه نذاشتم، بجاش نامه از بنیاد نخبگان گرفتم.
    موقع پس گرفتن وثیقه (برای مثال) چه مدرکیو میبینن؟ ممکنه گیر بدن؟
    TANX
    تو بحث های قبلی گفته شده. فقط بدونید می شه رفت یه ذره ریسک داره. نه زیاد. موقع برگشت اونا پاسپورت رو چک می کنند. ولی بیشتر ( تجربه شخصی) به مهر ورود فرودگاه امام توجه می کنند. ولی در هر صورت ریسک داره.

آقا به خدا اینا سوالای منم هست. من آخرش نفهمیدم این مراحل چیه؟ تو رو خدا یکی از دوستان که انجام داده به ترتیب بگه ما چیکار کنیم.
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - University of Gent, Belgium

سلام
    من همونطور که تو یکی دو صفحه پیش نوشتم برای آزمون GRE اقدام کردم. برای همین میتونم به سوال های 4 و 5 و 6 جواب بدم.
    4- بعضی از دوستان گفته بودند که اداره گذرنامه مجوز خروج کمتر از یکماه نمیده. ولی من که 3 روز پیش پاسپورت به دستم رسید توش دقیقا همون مدتی رو نوشته بود که من خواسته بودم. یعنی یک هفته از 24 فروردین تا 31 فروردین
    5- اگر اصلا نرید هیچ اتفاقی نمی افته. به کسی ربطی نداره که شما رفتید یا نه. تنها چیزی که مهمه اینه که پس از مدت زمان درج شده تو پاسپورت دنبال پس گرفتن وثیقه برید نه زودتر. چون در این صورت پاسپورتتون رو باطل میکنند.
    6- من دقیقا 14 اسفند مجوز خروج موقتم رو از دانشگاه گرفتم (نمیدونم برای زیارت چقدر طول میکشه که همچین نامه ای به دستتون برسه و از کجا باید اقدام کنید ولی برای من 2 روز شد یعنی تا قبل از 13 اسفند من هیچ کاری نکرده بودم) و روز 6 فروردین پاسپورتم به دستم رسید (با وجود تعطیلات عید و اینکه همه کارهای من در 2هفته آخر سال انجام شد که خودتون میدونید اوضاع کارهای اداری یک مقدار بهم میریزه : ).
    اگر فکر میکنید کمک دیگه ای ازم بر میاد خوشحال میشم راهنماییتون کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)