صفحه 13 از 45 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

با سلام
    من براي يه كنفرانس يه هفته ديگه از كشور خارج مي شم. و يه هفته بعد از اينكه برگشتم فارغ اتحصيل ميشم. مي خواستم بدونم ميشه يه بار ديگه بعد از فارغ اتحصيلي براي سفارت اجازه خروج بگيرم؟؟؟ يا فقط يه بار ميتونم خارج شم؟؟ لطفا هر چه زودتر بگين تا اكه مشكلي پيش مياد برم سريع بليطمو كنسل كنم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    آدم وقتی خودش چیزی رو تجربه می کنه فکر کنم دیگه نیازی نباشه دقیقا همون چیزو از تجارب بقیه استفاده کنه! ;D
    در ضمن من که کارم با اعضای فروم در این زمینه پاسپورت راه نیوفتاد. امیدوارم کار شما راه بیوفته تا بلکه نیاید به بقیه تیکه بندازین! ;D
    با سلام به دوستان. شاید خارج از بحث باشه ولی خوندنش شاید به بقیه کمک کنه هم تو این تاپیک هم تاپیک های دیگه.

نمی دونم چرا شما می گید که کارتون با این فروم راه نیوفتاد. این لینکیهایی هست بقیه هم می تونند قصاوت کنند. (آمارهای شما و لینک سوالات در این تاپیک) فکر نکنم از اول شما به سوالات دوستان جواب می دادید. برای سوالات خودتان به تاپیک می اومدید.)

http://www.applyabroad.org/forum/ind...6606#msg126606
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...2;sa=statPanel

فکر نکنم این فروم برای برای این باشه که فروم دونه دونه کارهای بچه ها رو شخصا انجام بدنند تا بچه ها بگنند کارشون رو این فروم راه انداخت. ما همه تجربیات خودمون رو می گذاریم تا حد ممکن کمک بشه.
    شما تو یکی از پستاتون می گید که میشه برای سوریه 15 چک گذاشت. سر این قضیه از اونایی که به شما جواب دادنند دلخور می شید. که 5 ملیون الکی برای سفر علمی دادید در حالی که 15 چک می تونستید برای سوریه بذارید و من برای 3 بار رفتم نظام وطیفه با یکی از دوستانم که می خواست مجوز بگیره. هم از امور مالی و هم از سالن 5پرسیدم. حرف شما رو تایید نکردنند. ما هم خوشحال می شیم تا 15 چک باشه تا بچه ها کارشون راحت تر انچام بشه.

یکم بی انصافی هست.

دوستانی هستند که برای پیدا کردن جواب برای سوالات مطرح شده. وقت می زارند. حالا با اینطور بر خوردها آیا اونا دلسرد نمی شوند؟؟؟!!!

حالا جواب های داده شده وحی منزل نیست که فقط راهنمایی هست. باید ازش استفاده. اگه هم اشتباهی بود باید مطلب صحیح را بگذاری تا خوده بچه ها انتخاب کنند.

البته من و همه دوستان آرزو داریم که همه کارشان درست بشه.

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

سلام
    می خواستم ببرسم که کسی می دونه که اگه به بهانه سفر علمی باسبورت بگیری و بعدش بخوای که کشور مقصد رو عوض کنی چه کار هایی باید بکنی؟
    من قبلا این سوال رو برسیده بودم ولی فکر کنم چون توی یک تابیک قدیمی بود کسی بهش جواب نداد.
    ممنون می شم اگه کسی جواب بده.
    با تشکر
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط jlklk
    سلام
    می خواستم ببرسم که کسی می دونه که اگه به بهانه سفر علمی باسبورت بگیری و بعدش بخوای که کشور مقصد رو عوض کنی چه کار هایی باید بکنی؟
    من قبلا این سوال رو برسیده بودم ولی فکر کنم چون توی یک تابیک قدیمی بود کسی بهش جواب نداد.
    ممنون می شم اگه کسی جواب بده.
    با تشکر
    سلام

منتطقا شما باید تمام مراحل رو تا سالن 3 اتاق 65 ( دانشگاه، وزارت...) تکرار کنید. بعد اگه اون استواره رو تونستید قانع کنید. باید بشه. ولی یه موضوع هست. که باید نظام وظیفه رو راضی کنید. ولی باید برای اون کشور جدید یه مدرک ارائه بدید. و برخی مواقع که استواره گیر می ده. برید اتاق 69 یا 71 مافوقش کار راه می افته.

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

سلام
    من تمام صفحات این تاپیکو خوندم ولی در مورد نامه گرفتن از دانشگاه ازاد چیزی پیدا نکردم.چون دانشگاه ازاد واقعا سخت گیری میکنه از قبیل نشون دادن مدرک برای ازمون...
    راستش من تونستم یک نامه از دانشگاه بگیرم البته نامه مهر و موم شده با امضای دبیرخانه که گفتن باید ببری سازمان مرکزی تهران و از اونجا نامه ای که باید ببری نظام وظیف صادر بشه.ایا همینطوریه؟
    موفق باشین.

Junior Member

سلام

بله، دقیقاً همیننطوری هست که نوشتید. صیح زود ببرید سازمان مرکزی (پاسداران) بعد باید برید نظام وطیف و فرم رو بگیرید و وثیقه رو (چک ، پول یا ضمانت نامه بانکی) بدین . گه همون روز بتونید کاراتونو تموم کنید، یه تکه کاغذ بهتون میدن و می گن فردا بروید گذرنامه. بعد اونجا یه نامه میدن بهتون که میتونید ببرید اداره گذرنامه شهر خودتون(+مدارک مورد نیاز برای پاسپورت) اقدام کنید ، یک هفته ای پاسپورت میاد.

موفق باشید
    Do not hesitate, check the manual |

پیش فرض آیا پاسپورت را جدیدا بعد از برگشت از کنفرانس میگیرند؟

با سلام
    من و یکی از دوستان برای کنفرانس پاسپورت گرفتیم ولی رفیقمون منصرف شد و رفت وثیقه اش را آزاد کنه، فرستادنش گذرنامه اونها هم پاسپورتش را گرفتن. حالا سوال من اینکه جدیدا این جوری شده و من نیز که کنفرانس را رفتم، الان برای آزاد کردن وثیقه پاسپورتم را میگیرند؟

با تشکر

پیش فرض پاسخ : آیا پاسپورت را جدیدا بعد از برگشت از کنفرانس میگیرند؟

امروز رفتم نظام وظیفه. فقط گذرنامه کسایی را که نرفته باشن و از تاریخ خروجشان باقی مانده باشد را میگیرند.

Junior Member

سلام
    یک سوال از دوستان عزیز...
    من نامه از دانشگاه برای یک سفر علمی گرفتم و باید ببرم نظام وظیفه که بتونم بعدش پاسپورت بگیرم.
    1.وثیقه برای این سفر 5 میلیون است؟
    2.اگر مهلت داده شده مثلا تا تاریخ 2 تیر باشد و شما تا این تاریخ از کشور خارج نشی بعدش میتونی بری و وثیقه را بگیری و پاسپورت را هم داشته باشی؟
    3.اگر مثلا من دیر اقدام کردم و پاسپورت من از 2 تیر دیرتر اومد ایا مشکلی برای وثیق بوجود نمیاد؟
    ممنون...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer_20
    سلام
    یک سوال از دوستان عزیز...
    من نامه از دانشگاه برای یک سفر علمی گرفتم و باید ببرم نظام وظیفه که بتونم بعدش پاسپورت بگیرم.
    1.وثیقه برای این سفر 5 میلیون است؟
    2.اگر مهلت داده شده مثلا تا تاریخ 2 تیر باشد و شما تا این تاریخ از کشور خارج نشی بعدش میتونی بری و وثیقه را بگیری و پاسپورت را هم داشته باشی؟
    3.اگر مثلا من دیر اقدام کردم و پاسپورت من از 2 تیر دیرتر اومد ایا مشکلی برای وثیق بوجود نمیاد؟
    ممنون...

1- بله ...
    2- بله ...
    3- تا دو هفته هم ازون تاریخ میتونه بگذره (تجربه شخصی) ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)