صفحه 14 از 45 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra

1- بله ...
    2- بله ...
    3- تا دو هفته هم ازون تاریخ میتونه بگذره (تجربه شخصی) ...
    مرسی دوست عزیز...
    پس یعنی با این توضیحاتی که شما دادی من میتونم تا 2 تیر صبر کنم و خارج نشم و بعدش دو هفته بعد برم بگم من نرفتم میخوام وثیقه را بگیرم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer_20
    مرسی دوست عزیز...
    پس یعنی با این توضیحاتی که شما دادی من میتونم تا 2 تیر صبر کنم و خارج نشم و بعدش دو هفته بعد برم بگم من نرفتم میخوام وثیقه را بگیرم؟
    بله ... اگه زودتر از 2 تیر پاسپورت به دستت رسید زودتر از دو هفته برو (مثلا" سه روز بعد) و بگو نرفتم اونا هم وثیقه رو پس میدن و پاس رو میتونی نگه میداری ...

Junior Member babakn آواتار ها

با سلام.
    من یک مشکل دارم که خیلی خوشحال میشم اگر کمکم کنید.
    من یک مقاله در کنفرانس ASME دارم که اوایل مهر ماه هست. برای خروج چند سوال داشتم (با توجه به اینکه من هنوز پاسپورت ندارم):
    1.برگه ای که از دانشگاه می گیرم و شامل کشور مقصد و محدوده زمانی هست آیا باید برای امریکا و زمان کنفرانس باشه یا اینکه برای کشوری که میخوام توی اون مصاحبه سفارت را بدم (توی وزارت خانه یا نظام وظیفه گیر نمیدن که تو که امریکا کنفرانس داری چرا برای مثلا ترکیه اجازه خروج میخوای؟
    2.من هنوز شماره پاسپورت ندارم که بتونم وقت سفارت بگیرم. کدوم کشور میشه سریعتر وقت گرفت(بعد از گرفتن پاس)؟
    3.آیا برای هر مرحله از خروج (مصاحبه، گرفتن clearance و خود کنفرانس) باید مراحل دانشگاه-وزارت-نظام وظیفه را طی کنم؟
    4.فکر می کنید چقدر زمان برای انجام این کارها نیاز هست. (گرفتن پاس+رفتن برای مصاحبه+clearance+انجام مراحل مربوط به خروج برای سه مرحله مصاحبه، clearance و خود کنفرانس) ؟
    در اخر هم آیا اینجا کسی هست (یا کسی رو میشناسید) که برای امریکا مقاله کنفرانسی داشته و رفته باشه؟
    ببخشید که خیلی طولانی شد!
    Man becomes what he thinks about

سلام دوستان

امروز من وزارت علوم بودم ،خواستم بگم که واقعا برای سفر علمی باهام راه اومدن چون من دانشگاه ارومیه بودم و زمانی که می گفتم نامه برای سفر علمی بدین نمیدونستن اصلا چی هست و فقط می گفتن ما وظیفا داریم گواهی اشتغال به تحصیل بدیم.
    امروز من رفتم وزارت علوم ( طبقه 4 ، اتاق 410، آقای سخاوت)
    قضیه اینکه دانشگاه نامه نمی درو بهش گفتم.
    ایشون ایمیل Accept کنفرانس و چندتا چیز دیگه رو گرفت کامل خوندو همشم فهمید ( واقعا جای تعجب داشت :-\)

بعدش گواهی اشتغال به تحصیلم رو گرفت یه مهر زد روش که نوشته شده :
    این گواهی صرفا به منظور ارائه به سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا جهت خروج از کشور مشارالیه به مقصد ............... به منظور ................... از تاریخ........... تا تاریخ .............. مورد تایید است .
    بعدش خودش جاهای خالی رو با توجه به مدارکم پر کرد.
    بعدش رفتم اتاق 409 مهر نهایی رو زد.
    و در نهایت گفت مستقیم برو نطام وظیفه برای ضمانت و از این حرفا.

یعنی بدون نامه ی دانشگاهم میشه یه کارایی کرد ;D

نقل قول نوشته اصلی توسط bahador نمایش پست ها
    سلام دوستان

امروز من وزارت علوم بودم ،خواستم بگم که واقعا برای سفر علمی باهام راه اومدن چون من دانشگاه ارومیه بودم و زمانی که می گفتم نامه برای سفر علمی بدین نمیدونستن اصلا چی هست و فقط می گفتن ما وظیفا داریم گواهی اشتغال به تحصیل بدیم.
    امروز من رفتم وزارت علوم ( طبقه 4 ، اتاق 410، آقای سخاوت)
    قضیه اینکه دانشگاه نامه نمی درو بهش گفتم.
    ایشون ایمیل accept کنفرانس و چندتا چیز دیگه رو گرفت کامل خوندو همشم فهمید ( واقعا جای تعجب داشت :-\)

بعدش گواهی اشتغال به تحصیلم رو گرفت یه مهر زد روش که نوشته شده :
    این گواهی صرفا به منظور ارائه به سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا جهت خروج از کشور مشارالیه به مقصد ............... به منظور ................... از تاریخ........... تا تاریخ .............. مورد تایید است .
    بعدش خودش جاهای خالی رو با توجه به مدارکم پر کرد.
    بعدش رفتم اتاق 409 مهر نهایی رو زد.
    و در نهایت گفت مستقیم برو نطام وظیفه برای ضمانت و از این حرفا.

یعنی بدون نامه ی دانشگاهم میشه یه کارایی کرد ;d
    بله! میتونین هم فرمش رو از سایت وزارت دانلود کنین و پرینت کنین و ببرین دانشگاه اونجا از روی نادانی هر جور شما بگین پر میکنن و وزارت هم کاری نداره فقط یه مهر میزنه و میرین نظام وظیفه!
    من با راهنمایی اتا ی عزیز این کارو کردم ;d
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

Junior Member

برادر من سال آخر کامپیوتر در تهرانه. من خودم در کانادا زندگی میکنم.بهترین راه برای گرفتن گذرنامه و ویزای موقت به کانادا کدوم راهه؟ مقاله..شرکت در کنفرانس ...امتحان تافل یاGRE,GMAT,....آیا تا بحال کسی توانسته برای کانادا بگیرد؟ ممنون از همه

Junior Member

دوستان اگر لطف کنید سریع جواب من رو بدبد ممنون میشم
    من چطور می تونم دانشگاه رو قانع کنم که می خوام برای سفر علمی از کشور خارج بشم؟ اون مدرکی که نیاز هست ( GREیا شرکت در سمینار یا هرچیز دیگه ) اون رو چطور باید تهییه کنم .

سلام دوستان
    من می خوام توسط یکی از اقوامم یه دعوت نامه سفر تحقیقاتی بگیرم. به من گفته یه sample بفرستم براش تا طبق اون از طرف شرکت یک دعوت نامه بفرسته.
    کسی می تونه یه sample به من بده؟

عجله دارم
    لطفا کمک کنین.
    از ماست که بر ماست.

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

من میخوام واسه یه کنفرانس علمی برم هند. الانم دارم درس میخونم فوق لیسانس. میگن واسه گذر نامه باید یه برگه ای از وزارت علوم بگیری و پرش کنی بدی تحصیلات تکمیلی امضاکنن. الان نمیدونم باید این برگرو از کجا بگیرم.
    با تشکر
    ویرایش توسط mpanvari : November 21st, 2009 در ساعت 08:28 PM دلیل: غلط املایی

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

سلام

آیا اجازه خروج موقت (1 ماه) به مشمولان دانشجو در هر ترم یا سال یک بار داده می شود؟یا مثلا می تونن تو یک ترم یک بار برای مثلا امتحان GRE و یک بار جهت امتحان مثلا تافل از کشور خارج شوند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)