صفحه 20 از 45 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط anathema.pca نمایش پست ها
    این یعنی میشه از شهرهای دیگه هم اقدام کرد؟ آخه تا جایی که یادمه پارسال می گفتن برای خروج موقت فقط میشه از تهران اقدام کرد!!

پاس منو هم که نگرفتن، فقط چون خارج نشده بودم گفتن باید منتظر بمونم که یک ماه تموم بشه وگرنه پاس رو ازم می گیرن.
    مجوز نظام وظیفه برای سفر علمی، فقط از طریق تهران. اما برای زیارتی شهر های دیگه هم میشه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    مجوز نظام وظیفه برای سفر علمی، فقط از طریق تهران. اما برای زیارتی شهر های دیگه هم میشه.
    درسته، اصلا حواسم به سفرهای زیارتی نبود.

اگه ممکنه این پست و پست قبلی رو پاک کنید که فروم الکی شلوغ نشه.

ممنونم
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

پیش فرض لطفا کمک کنین

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من بیشتر قسمت های فورم رو گشتم و مراحل گذرنامه گرفتن برای سفر علمی رو بررسی کردم.

مشکل من اینه که باید حداقل 2 ماه و نیم به دلیل موضوع کاریم برم از ایران بیرون
    حالا آموزش مرکز قسمت دانشکده من گیر داده ما به شما بیشتر از یه ماه نمیدیم
    بقیه دوستانم که الان توی دانشکده های دیگه هستن (همه دانشگاه تهرانیم)
    مجوز رو گرفتن . جز من چون متصدی دانشکده ما یه مقدار شوته !

حالا از دوستان می خوام خواهش کنم یه راهی جلوی پای من بذارن چون واقعا نمی دونم چی کار کنم و مهلت شرکت توی اون کارگاه علمی هم رو به پایانه

پیش فرض پاسخ : لطفا کمک کنین

مشکل من حل شد و اینجا می نویسم شاید کار بقیه دوستان راه بیوفته .
    با صحبت کردن باهاشون و اوردن کیس های مشابه که زمان بیشتر رو رفتن قبول کردن و خدارو شکر در عرض یک روز کارم انجام شد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

پیش فرض پاسخ : شرکت در کنفرانس علمی؟!

من امروز اقدام کردم برای کنفرانس. مبلغش 5 میلیون تومان نقده که باید تو حساب بانک کشاورزی که تو خود نظام وظیفه هست(میدان سپاه) و ایجاد می کنی بریزی. البته 5 میلیون بعلاوه 25 هزار تومان!

Junior Member

دوستان عزیز من تازه با این سایت آشنا شدم و واقعا باید از همگی تشکر کرد به خاطر این سایت جامع
    من چندتا سوال داشتم که یکی یکی می پرسم:
    قبلش یه توضیحی میدم، من دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد هستم ، سال گذشته با هزار آشنا تراشیدن و پارتی بالاخره تونستم دانشگاه رو راضی کنم درخواست من رو برای خروج از کشور برای دیدن اقوامم در دبی موافقت کنن و گذرنامه گرفتم و مهر خورده توش
    1- آیا باز هم امسال می تونم درخواست خروج از کشور کنم؟؟
    2- راه قانونی گرفتن یک offer letter یا یک دعوتنامه سوری برای یک کشور مثل مالزی چجوری هست ( چون دانشگاه من به هیچ وجه با آدم راه نمیاد و گفتن که بدون دعوتنامه یا برگه شرکت در امتحان یا کنفرانس علمی این نامه رو نمی زنن ، جالبه که توی مرکز آزمون تهران گفت فقط یه ایمیل پرینت شده که خودتم بسازیشم کفایت میکنه)
    3- آیا اگر مجوز رو برای یک کشور مثل دبی بگیرم می تونم یه کشور دیگه برم و اینکه نظام وظیفه اصلا براش مهمه من کجا رفتم یا خیر مثلا اگر برای دبی بگیرم و مالزی برم اینجا موقع پس گرفتن وثیقه زیرش نمیزنن؟؟
    4- اگر راه حلی آسون برای گرفتن این مجوزی که امسال نیاز دارم برای خروج از ایران رو بهم بگید
    من قصدم از رفتن دیدن اقوام نزدیکمه که شامل کل خانوادم میشن و واقعا نیاز دارم ببینمشون
    با تشکر اگر لطف کنید جواب هر کدوم رو با عدد مشخص کنید

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush66 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من تازه با این سایت آشنا شدم و واقعا باید از همگی تشکر کرد به خاطر این سایت جامع
    من چندتا سوال داشتم که یکی یکی می پرسم:
    قبلش یه توضیحی میدم، من دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد هستم ، سال گذشته با هزار آشنا تراشیدن و پارتی بالاخره تونستم دانشگاه رو راضی کنم درخواست من رو برای خروج از کشور برای دیدن اقوامم در دبی موافقت کنن و گذرنامه گرفتم و مهر خورده توش
    1- آیا باز هم امسال می تونم درخواست خروج از کشور کنم؟؟
    2- راه قانونی گرفتن یک offer letter یا یک دعوتنامه سوری برای یک کشور مثل مالزی چجوری هست ( چون دانشگاه من به هیچ وجه با آدم راه نمیاد و گفتن که بدون دعوتنامه یا برگه شرکت در امتحان یا کنفرانس علمی این نامه رو نمی زنن ، جالبه که توی مرکز آزمون تهران گفت فقط یه ایمیل پرینت شده که خودتم بسازیشم کفایت میکنه)
    3- آیا اگر مجوز رو برای یک کشور مثل دبی بگیرم می تونم یه کشور دیگه برم و اینکه نظام وظیفه اصلا براش مهمه من کجا رفتم یا خیر مثلا اگر برای دبی بگیرم و مالزی برم اینجا موقع پس گرفتن وثیقه زیرش نمیزنن؟؟
    4- اگر راه حلی آسون برای گرفتن این مجوزی که امسال نیاز دارم برای خروج از ایران رو بهم بگید
    من قصدم از رفتن دیدن اقوام نزدیکمه که شامل کل خانوادم میشن و واقعا نیاز دارم ببینمشون
    با تشکر اگر لطف کنید جواب هر کدوم رو با عدد مشخص کنید
    1. بله، ترمی یکبار.
    2. راه قانونیش اینه که جداً تو کنفرانس شرکت کنین!! من خودم این مراحل رو رفتن زیاد به اون برگه ها نگاه نمیکنن و میشه گفت فقط یبار نگاه سطحی کردن.(در سازمان مرکزی)
    3. بهتر که اینکارو نکنین.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

سلام من دانشجوی کارشناسی روزانه هستم (ترم 6) برای گرفتن پاسپورت مشکل سر بازی دارم، دانشگاه میگه فقط واسه ارائه مقاله نامه خروج از کشور رو به نظام وظیفه حاضر بده
    حالا من چه طور میتونم پاسپورت بگیرم؟
    اکثرا میگن اول باید دانشگاه خارج تو رو Accept کنه بعد میتونی نامه شو ببری نظام وظیفه معافی بگیری
    اما این طوری خیلی دیر میشه
    راه میان بر کسی نمیدونه؟؟؟

Junior Member

واقعا باید از همگی تشکر کرد به خاطر این سایت عالییییی
    یه سوال اگه دانشگاه نامه داد،رفتی وزارت علوم و .... فرض پاسپورت به دستت رسید اما توی پاسپورت نوشته از فلان تاریخ تا فلان تاریخ حق خروج از کشور رو داری...
    اگه تاریخش بگذره مگه پاسپورت از درجه اعتبار ساقط نمیشه؟؟/
    بعد از اون تاریخ چه طور باید خارج شد؟/؟؟

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط moradi نمایش پست ها
    واقعا باید از همگی تشکر کرد به خاطر این سایت عالییییی
    یه سوال اگه دانشگاه نامه داد،رفتی وزارت علوم و .... فرض پاسپورت به دستت رسید اما توی پاسپورت نوشته از فلان تاریخ تا فلان تاریخ حق خروج از کشور رو داری...
    اگه تاریخش بگذره مگه پاسپورت از درجه اعتبار ساقط نمیشه؟؟/
    بعد از اون تاریخ چه طور باید خارج شد؟/؟؟
    این سوال بارها و بارها در این سایت جواب داده شده.لطفا پیش از ارسال سوال جستجو کنید.
    وقتی تاریخی که به شما در اون بازه زمانی اجازه خروج می دهند به پایان می رسد پاسپورت شما اعتبار دارد، اما اجازه خروج از کشور ندارید.در واقع حق خروج شما به دلیل اینکه مشمول و دانشجو هستید محدود به همان زمانی است که دانشگاه به نظام وظیفه نامه میدهد.
    بعد از اون تاریخ باید روشی برای خروج قانونی از کشور پیدا کنید که می تونه برای مقاصد مختلف صورت بگیره، اما در هر حال باید دوباره از نظام وظیفه اجازه کسب بشه.
    I am not in this site anymore.Alireza

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)