صفحه 3 از 45 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : شرکت در کنفرانس علمی؟!

این مورد جزء موارد سفرهای علمی به شمار میره و وثیقه اون 10 میلیون تومن چک و 5 میلیون نقد (یا ضمانت نامه بانکی) هست.
    تشخیص اینکه شما می تونید به این سفر برید یا نه دست دانشگاه خودتون هست و اگر دانشگاه بهتون اجازه نده نمی تونید از دستش شکایتی بکنید، مخصوصاً اگر دانشجوی لیسانس باشید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

امروز رفتم تا ظهر مشغول جمع آوری مدارک بودم. اما مرحله آخر معاون پژوهشی دانشگاه باید دعوتنامه رو تایید می کرد که رفته ماموریت ! گویا ایشون باید از طریق اینترنت از صحت این دعوتنامه مطلع شوند حالا چطوری نمی دانم !

اما توی مدارک در مورد وثیقه فقط 3 میلیون ریال سفته بود. مبلغ بیشتری نبود !

نوشته بود کاردانی 2 میلیون ریال کارشناسی 3 و بالاتر 5 میلیون ریال سفته به عنوان وثیقه.

نظر شما چیه ؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali21
    امروز رفتم تا ظهر مشغول جمع آوری مدارک بودم. اما مرحله آخر معاون پژوهشی دانشگاه باید دعوتنامه رو تایید می کرد که رفته ماموریت ! گویا ایشون باید از طریق اینترنت از صحت این دعوتنامه مطلع شوند حالا چطوری نمی دانم !

اما توی مدارک در مورد وثیقه فقط 3 میلیون ریال سفته بود. مبلغ بیشتری نبود !

نوشته بود کاردانی 2 میلیون ریال کارشناسی 3 و بالاتر 5 میلیون ریال سفته به عنوان وثیقه.

نظر شما چیه ؟!!
    3 میلیون سفته مربوط به دانشگاه میشه و فرمالیتۀ! وثیقه ای که نظام وظیفه میخواد مهمه!

Junior Member

ضمن تشکر از دوستان بابت راهنمایی امروز بالاخره بعد از کلی اینور و اونور رفتن تونستم نامه اجازه خروج 1 ماهه شهریور رو از دانشگاه بگیرم. حالا نگران پذیرش دانشگاه کشور مقصد هستم که به هر دلیلی پذیرش نده. آیا با پاسپورتی که به من می دن اجازه خروج به کشور های دیگه رو هم دارم؟ کدوم کشور خیلی آسون و فرمالیته پذیرش می ده. خیلی حیفم میاد با این اجازه خروجی که با بدبختی گرفتم نتونم از ایران برم.

Junior Member

حالا من اگه برم خارج و اونجا بمونم و دانشجو بشم آیا می تونم ایران بیام برای دیدار یا نه؟ چون برای کنفرانس خارج شدم ولی بر نگشتم...

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : گرفتن اجازه خروج از كشور براي يك مورد خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط ARH
    متاسفانه هرچي گشتم موسسه‌اي تو تايوان پيدا نكردم كه در اون زمان يا دور و برش GMAT‌ برگزار كنه، بنابر اين فكر كنم براي روش 1 بايد مدرك سازي هم بكنم.
    درود
    اگر مایلید تاپیک قفل نشه در مورد مدرک سازی اصلا" بحث نکنید.
    مقررات فروم:
    ۵. از نوشتن مطالبی که تقلب را ترویج یا تشویق می‌کنند جدا بپرهیزید.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : گرفتن اجازه خروج از كشور براي يك مورد خاص

ممنون از تذكرتون، اميدوارم كه دوستان بتوانند كمكم كنند.

Junior Member

پیش فرض گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

سلام دوستان

یکی از بچه ها از من یک سوال کرد که من جوابشو نمی دونستم. می خواستم ببینم از بچه های کسی هست که راهنمایی کنه؟
    اگه کسی از دانشگاه(آزاد)، فارغ التحصیل بشه توی فرصت 6 ماهه آیا می تونه با قید وثیقه برای حضور در امتحان علمی در خارج از کشور (مثل TOEFL , IELTS , LES , GRE ,...) شرکت کنه؟ لطفا کمی هم توضیح بدید که پروسه ی این کار به چه شکله و چقدر طول می کشه...

با تشکر
    Do not hesitate, check the manual |

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Regeta2003
    سلام دوستان

یکی از بچه ها از من یک سوال کرد که من جوابشو نمی دونستم. می خواستم ببینم از بچه های کسی هست که راهنمایی کنه؟
    اگه کسی از دانشگاه(آزاد)، فارغ التحصیل بشه توی فرصت 6 ماهه آیا می تونه با قید وثیقه برای حضور در امتحان علمی در خارج از کشور (مثل TOEFL , IELTS , LES , GRE ,...) شرکت کنه؟ لطفا کمی هم توضیح بدید که پروسه ی این کار به چه شکله و چقدر طول می کشه...

با تشکر
    درستش اینه که فارغ التحصیل رو هیچ رقمه نمیذارن از کشور خارج شه........ مگه واسه ویزا آمریکا یا کلا خروج واسه تحصیل....
    واسه اینم روالش اینه که با پذیرشت دوباره واسه شما معافیت تحصیلی صادر بشه بعد بری.. که در واقع بازم دانشجو حساب میشی منتها دانشجوی اونور آب..پس در واقع اصولا فارغ التحصیل نمیتونه از کشور خارج شه....
    وگرنه که n نفر آدم تو صف بودن که فارغ التحصیل شن و به بهانه ای در رن...بیخیال وثیقه!!!!
    اگه نامه فراغت از تحصیل داشته باشی کاراش یه هفته ای تمومه ...باز بسته به این که پاس داشته باشی یا نه.. که صدور خود پاس هم یه هفته ای طول میکشه....
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LUT-Mechanical Enginnering-Energy

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman
    It is NOT TRUE. All students can go abroad to participate in a Conference or so, as I have been able to go to Japan for an International Electrical Engineering Conference during my B.Sc.

شما کی رفتی؟ این قانون رو مطمئنم که الان دانشجوهای لیسانس به هیچ وجه برای کارای علمی نمیتونن خروج موقت داشته باشن. توی جلسه پرسش و پاسخ دانشگاه شریف هم صراحتا گفته شد. نمیدونم از کی اینجوری شده؟ ولی چیزیه که هست و کاریشم نمیشه کرد.
    Never write in confident terms when you are not completely sure about sth Mehdi. Will let me make it clear: .
    There is nothing mentioned for B.Sc. students at the military council about going abroad temporarily for conferences and so on, although this is mainly because B.Sc. students hardly think of writng papers and presenting it in int. conf.'s.
    About my case: I went to Japan in October 2007 and it was a time taking matter getting the passport. My passport was valid for only a one time departure and the Japanese Conf. Visa for a stay of 2 months (I was there for 10 days).
    If anyone needs the whole detail about the passport & visa procedure, I would be pleased to help upon his/her request
    Regards,
    Ali
    سلام ،من میخوام تابستون برم دوبی واسه IELTS میتونی بی زحمت دقیق بگی که چه کار باید بکنم؟خرداد ها درسم تمام میشه!لیسانس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)