صفحه 32 از 45 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

پیش فرض پاسخ : دیدگاه کشورها به پاسپورت عادی و علمی یکسان هست؟

ما چیزی به نام پاسپورت نوع علمی نداریم
    پاسپورت که شما می گیرید بهش می گویند ordinary passport و فرقی هم با پاسپورت شهروند های دیگه هم نمی کنه
    اینکه شما مشمول هستید توی ایران به قوانین داخلی ایران ربط داره نه به کشورهای خارجی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای علمی

سلام دوستان. من از یک کنفرانس دعوت نامه گرفنه ام واسه مقاله ام. میشه لطفا مراحل خروج از کشور را توضیح دهید. من پسرم و سربازی هم مشمول.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing from bangalore university

درود
    دوستان من آخر نفهمیدم وثیغه برای آزمون های زبان 8تومنه یا 10تومن چک +5تومن نقد:/

پاینده باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

8 میلیون تومن

برای دانشجوهای دانشگاه آزاد هم باید اون مرحله وزارت علوم طی بشه یا خیر ؟؟؟
    من میخوام یه آزمون زبان یا آزمون مایکروسافت تو مالزی ثبت نام کنم حالا وثیغه 8 میلیون میشه یا 5 میلیون نقد + 10 میلیون چک ؟؟؟ چون من متن یکی از اخبار 2010 رو تو همین تاپیک خوندم 5 میلیون + 10 میلیون چک بود.
    کلا دانشگاه آزاد بهم اجازه سفر نیمه علمی میده یا نه؟؟؟؟
    دانشجوی کارشناسی هستم

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

ببین دانشگاه ازاد به این شکله که شما اون مدرک مبنی بر اینکه آزمون داری رو میبری آموزش، ولی تا اونجا که من یادمه کلا 3-4 تا آزمون زبان رو قبول داشتن، ولی باز برو بپرس ببین این آزمون مایکروسافت رو قبول می کنند یا نه، بعدش یک دو تا نامه نگاری داخل دانشگاهی داری، که باید اون نامه رو بعدا ببری دفتر مرکز دانشگاه آزاد که تو پاسدارنه، اونجا هم که تایید شد میبری میدون سپاه و اون وثیقه 8 تومنی رو میزاری و ادامه ی قضایا، تا سه ماه پیش که با 8 تومن سفر نیمه علمی انجام میشد، الانم باید همینطور باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    ببین دانشگاه ازاد به این شکله که شما اون مدرک مبنی بر اینکه آزمون داری رو میبری آموزش، ولی تا اونجا که من یادمه کلا 3-4 تا آزمون زبان رو قبول داشتن، ولی باز برو بپرس ببین این آزمون مایکروسافت رو قبول می کنند یا نه، بعدش یک دو تا نامه نگاری داخل دانشگاهی داری، که باید اون نامه رو بعدا ببری دفتر مرکز دانشگاه آزاد که تو پاسدارنه، اونجا هم که تایید شد میبری میدون سپاه و اون وثیقه 8 تومنی رو میزاری و ادامه ی قضایا، تا سه ماه پیش که با 8 تومن سفر نیمه علمی انجام میشد، الانم باید همینطور باشه.
    ممنونم siaavosh جان
    خدا کنه حداقل IELTS رو قبول کنن.
    من دانشجوی تهران مرکز هستم و هفته پیش از دبی برگشتم و 15 میلیونی رفته بودم و تقریبا از مراحل نظام وظیفه آگاهی داشتم اما نکته جالب واسم وثیغه 300 هزار تومنی بود که دانشگاه آزاد تهران مرکز از من گرفت.نامردا الکی الافم کردن واسه 300 تومن چک.خواستم اعلام کنم که دوستان دست خالی نرن دفتر مرکزی تهران مرکز.چک هم نباید تاریخ داشته باشه.
    نظام وظیفه 1 روزه وثیغه من رو آزاد کرد اما این دانشگاه مزخرف 2 روز طول کشید تا 300 تومن رو پس بده

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

IELTS رو قبول دارن، تا اونجا که من یادمه GRE, TOEFL, GMAT رو هم قبول داشتن. جالبه من این مورد چک رو بهش برخورد نکردم(علوم تحقیقات که اینطوری نبود) در هر صورت، امیدوارم که موفق باشی.

Junior Member

سلام دوستان، یه سوال از بچه هایی که با مقاله کنفرانس پاسپورت میگیرن دارم. برای پاسپورت گرفتن باید چه مدرکی رو برای نظام وظیف یا دانشگاه از طرف کنفرانس ببریم؟ الان من یه مقاله تا 2 ماه دیگه سابمیت می کنم. اکسپت مقاله بهمن میاد و خود کنفرانس هم تیر برگزار میشه. حالا من کی باید برای پاسپورت گرفتن اقدام کنم؟ یعنی اگه اکسپت بیاد تو بهمن میتونم همون موقع اعلام کنم به دانشگاه و نظام وظیفه و نامه ای که از طرف کنفرانس برای اکسپت شدن اومده رو بهشون نشون بدم و در نتیجه میتونم تو بهمن برای پاسپورت گرفتن اقدام کنم؟ یا اینکه باید تا تیر صبر کنم؟ اصلا نظام وظیفه و دانشگاه چه چیزی از من میخوان تا بهم اجازه بدن که با کنفرانس رفتن پاسپورت بگیرم؟

Junior Member

سلام، یه سوال: بعد از اینکه از دانشگاه نامه تاییدیه شرکت در سمینار رو گرفتم باید برم وزارت علوم. میشه دقیقا بگین به کدوم آدرس، پیش کی و کدوم اتاق باید برم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)