صفحه 37 از 45 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای علمی

سلام دوستان. من نامه رو از دانشگاه برای سفر نیمه علمی گرفتم و به تایید وزارت علوم رسوندم. الان ببرم نظام وظیفه، برای ضمانتنامه بانکی باید نامه ای از نظام وظیفه برای بانک مربوطه بگیرم؟

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام دوستان. من نامه رو از دانشگاه برای سفر نیمه علمی گرفتم و به تایید وزارت علوم رسوندم. الان ببرم نظام وظیفه، برای ضمانتنامه بانکی باید نامه ای از نظام وظیفه برای بانک مربوطه بگیرم؟
    نامه ببر نظام وظیفه. اگر تو بانک دیگه ای پول رو بلاکه کردی که نامه این بانک هم همرات باشه و اگر میخوای تو بانک خودشون پول بزاری پول رو ببر با خودت. نامه وزارت علوم رو تایید میکنن و یه نامه میدن میری زیرزمین قسمت امور مالی اونا هم کارای بانک رو انجام میدن و میگن بری وثیقه بزاری و نامه بانک رو براشون بیاری. بعد از اینا اون نامه مربوط به گذرنامه رو بهت میدن.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

بله در نظام وظیفه از شما می پرسن که پول نقد یا ضمانت؟ شما می گین ضمانت، بعد یه نامه به بانک می دن به همراه یه قالب برای متن ضمانت که بانک اونو کلمه به کلمه در سربرگ خودش تنظیم می کنه و تمبر می زنه و باطل می کنه و در پاکت مهر و موم تحویل شما می ده که دوباره ببرید نظام وظیفه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

سلام، خوبید. دوستان با توجه به اینکه من درسم تموم شده و تا چند ماه دیگه میرم خدمت( البته هنوز مدارکمو ارسال نکردم)، ایا می توانم تو این فاصله برای ارائه یک مقاله به خارج از کشور برم؟ قابل ذکر است که من پاسپورت دارم.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

ApplyAbroad Hero

دیروز رفتم نظام وظیفه و نامه ی ضمانت نامه بانکی رو گرفتم. یه مشکلی پیش اومده. تاریخ خروج از کشور من 4.22 تا 4.28 هست. تا کی وقت میدن وثیقه رو ازاد کنم. چون در بهترین حالت اگه هفته اینده نامه اداره گذرنامه رو بگیرم، ظاهرا صدور پاسپورت 2 هفته طول میکشه و از 4.28 رد میکنیم اونوقت تکلیف من چی میشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

موقعی که میری برای گذرنامه مدارکت رو تحویل بدی به اون مسئولش که همه ی مدارکت رو چک می کنه بگو که عجله داری برای صدور، بهت میگه که روز بعدش بری کجا که پاسپورتت رو زودتر صادر کنند،( من که از غرب تهران اقدام کرده بودم فرداش رفتم یافت آباد، اونجا اسمو کد ملی رو گفتم، طرف تو یه لیستی نوشت ) فکر کنم برای من 4-5 روزه صادر شد اینطوری.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    موقعی که میری برای گذرنامه مدارکت رو تحویل بدی به اون مسئولش که همه ی مدارکت رو چک می کنه بگو که عجله داری برای صدور، بهت میگه که روز بعدش بری کجا که پاسپورتت رو زودتر صادر کنند،( من که از غرب تهران اقدام کرده بودم فرداش رفتم یافت آباد، اونجا اسمو کد ملی رو گفتم، طرف تو یه لیستی نوشت ) فکر کنم برای من 4-5 روزه صادر شد اینطوری.
    قبلن این طوری بود! اگه عجله داشتی میتونستی دو روزه پاسپورتتو بگیری... حتا من که شهرستان درخواست کرده بودم، 5 روز بعد اومد در خونه. اما الان سیستمشون تفاوت کرده و اغلب زودتر از ده روز نمیشه.
    ویرایش توسط amirhbll : July 5th, 2012 در ساعت 12:26 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    قبلن این طوری بود! اگه عجله داشتی میتونستی دو روزه پاسپورتتو بگیری... حتا من که شهرستان درخواست کرده بودم، 5 روز بعد اومد در خونه. اما الان سیستمشون تفاوت کرده و زودتر از دو-سه هفته نمیشه!
    اقا اگه دو سه هفته که نشه علاوه بر اینکه پاسپورت نمیگیرم و سفرم کنسل میشه 8 میلیون پول رو هم از دست میدم درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

اقا اگه دو سه هفته که نشه علاوه بر اینکه پاسپورت نمیگیرم و سفرم کنسل میشه 8 میلیون پول رو هم از دست میدم درسته؟
    نه آقا... اولن من از دوستانی که عجله داشتم پرسیدم، علیرغم این که بهشون گفته بودند دو سه هفته، اما 10 روزه تونستن بگیرن. شما هم هیــــچ مشکلی برات پیش نمیاد، راه حلتو دارم با پیام برات می فرستم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

دیروز رفتم نظام وظیفه و نامه ی ضمانت نامه بانکی رو گرفتم. یه مشکلی پیش اومده. تاریخ خروج از کشور من 4.22 تا 4.28 هست. تا کی وقت میدن وثیقه رو ازاد کنم. چون در بهترین حالت اگه هفته اینده نامه اداره گذرنامه رو بگیرم، ظاهرا صدور پاسپورت 2 هفته طول میکشه و از 4.28 رد میکنیم اونوقت تکلیف من چی میشه؟
    نظام وظیفه، سالن 3 مراجعه کنید و بهشون بگید که تاریخ سفرتون جلو افتاده اون براتون درست می کنه. اما ضمانت بانکی تاریخ سررسیدش نباید زود تر از 10روز+آخرین مهلت بازگشت باشه که همچنان بتونید به عنوان وثیقه بذاریدش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)