صفحه 4 از 45 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

سلام

دوستان کسی میدونه با پاسپورت یکبار خروج که خروجیش باطل شده، میشه ویزای قبرس رو گرفت و بعد برد نظام وظیفه تا 1 مهر یکبار خروج دیگه روش بزنن؟

لطفا زود جواب بدین !!!

ممنون.

Junior Member

سلام
    ببخشید یک سوال داشتم. آیا می شه من که الان دانشجوی ترم آخرم برای امتحان کنکور ترکیه ثبت نام کنم و برای پاسپورت برای سال آینده (اردیبهشت) اقدام کنم؟(یعنی زمان خروجم رو از 13 تا 25 اردیبهشت بزنن؟) اگه نه ، به نظر شما من چطور می تونم برای کنکور ترکیه که اردیبهشت ماه برگزار میشه از ایران خارج بشم؟

با تشکر
    Do not hesitate, check the manual |

Junior Member

سلام
    ببخشید یک سوال داشتم. آیا می شه من که الان دانشجوی ترم آخرم برای امتحان کنکور ترکیه ثبت نام کنم و برای پاسپورت برای سال آینده (اردیبهشت) اقدام کنم؟(یعنی زمان خروجم رو از 13 تا 25 اردیبهشت بزنن؟ و توی فرجه شش ماهه برم ترکیه؟) اگه نه ، به نظر شما من چطور می تونم برای کنکور ترکیه که اردیبهشت ماه برگزار میشه از ایران خارج بشم؟

با تشکر
    Do not hesitate, check the manual |

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Regeta2003
    سلام
    ببخشید یک سوال داشتم. آیا می شه من که الان دانشجوی ترم آخرم برای امتحان کنکور ترکیه ثبت نام کنم و برای پاسپورت برای سال آینده (اردیبهشت) اقدام کنم؟(یعنی زمان خروجم رو از 13 تا 25 اردیبهشت بزنن؟ و توی فرجه شش ماهه برم ترکیه؟) اگه نه ، به نظر شما من چطور می تونم برای کنکور ترکیه که اردیبهشت ماه برگزار میشه از ایران خارج بشم؟

با تشکر
    شما وقتی فارغ التحصیل میشی دانشگاه بهتون یک نامه فراغت از تحصیل میدن و اونو میتونی ببری نظام وظیفه و خروج از کشور بگیری. منتها توجه داشته باش که در مدت اون 6 ماه فرجه اولا سخت گیری بیشتره (یعنی شاید مجبور شی بری با اون رئیس اتاق 65 یا سرهنگ صباغیان صحبت کنی) و ثانیا تا اونجایی که من می دونم برای خروج موقت 15 ملیون باید بذاری (نقد یا وثیقه بانکی) عوض 5 ملیونی که دانشجوها برای خروج موقت می ذارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sib200
    سلام
    من یه سوال داشتم :
    من خرداد امسال دیپلم ( رشته فنی حرفه ای ) گرفتم و می خواستم برای فوق دیپلم برم به آمریکا ولی مشکل سربازی دارم
    چند نفر گفتن برای زیر لیسانس پاسپورت صادر نمیشه ( حتی با وثیقه ) آیا این راسته ؟
    و اینکه اگه بشه چقدر زمان و پول ( برای وثیقه ) میبره ؟
    والا من تو نظام وظیفه یکی رو بر حسب تصادف دیدم که دبیرستانی بود و با سپردن 20 ملیون وثیقه خروج از کشور و پاسپورت گرفته بود. من به شما پیشنهاد می کنم برای گرفتن جواب قطعی یک روز برید نظام وظیفه (میدان سپاه) و هم از مسوولین که اونجا هستند (سالن 5) بپرسید هم یه چند ساعت اونجا وایستید تا مورد های مشابه خودتون رو ببینید و اگه راه و چاهی وجود داره که بقیه رفتن و بلدن یاد بگیرید چون کارمندها ممکنه راه و چاه رو جلوی پای شما قرار ندن بلکه خیلی راحت بگن نمی شه!

sib200
    Guest

چند جا خونده بودم که برای وزارت علوم باید نامه ای که از دانشگاه که میاد و دعوت میکنه و مدرک زبان رو ببریم اما برای رفتن به کالج دانشگاه مدرکی ( مدرک تافل ) نمی خواد و من هم نمی گیرم اونوقت برای وزارت علوم دیگه نمی خواد ببرم ؟

من امروز کارام نظام وظیفه تموم شد و نامه رفت برای گذرنامه. بازه ای که دانشگاه برام زده 9/30 تا 10/7 و افسره بهم گفت که باید تا سه روز بعد هفتم بیام و خودم رو معرفی کنم تا وثیقه ضبط نشه. حالا 2 تا سوال داشتم:
    1) من بعد از کرفتن پاسپورت باید دوباره برم نظام وظیفه تا مهر خروج بزنن؟
    2) مگه مهلت خروج 1 ماهه نیست؟ پس یعنی میشه بعد از هفتم و اگه برم پاسپورتم ضبط میشه اگه نرم وثیقه میپره. الان چیکار باید بکنم؟ خیلی گیج شدم.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    من امروز کارام نظام وظیفه تموم شد و نامه رفت برای گذرنامه. بازه ای که دانشگاه برام زده 9/30 تا 10/7 و افسره بهم گفت که باید تا سه روز بعد هفتم بیام و خودم رو معرفی کنم تا وثیقه ضبط نشه. حالا 2 تا سوال داشتم:
    1) من بعد از کرفتن پاسپورت باید دوباره برم نظام وظیفه تا مهر خروج بزنن؟
    2) مگه مهلت خروج 1 ماهه نیست؟ پس یعنی میشه بعد از هفتم و اگه برم پاسپورتم ضبط میشه اگه نرم وثیقه میپره. الان چیکار باید بکنم؟ خیلی گیج شدم.
    1-خیر. تو پاسپورت مهر خروج هم داره
    2-آره یادمه مهلت خروج رو برای من هم یکماهه زده بودن. یادم نیست دانشگاه واسم چی نوشته بود. بستگی داره به اینکه مهلت خروج تو پاسپورت رو برات چطوری بزنن. اگه 1 ماهه بزنن که باید بعد یک ماه بری. اگه هفتم بزنن باید تا 3 روز بعد هفتم بری. ولی من فکر میکنم واست یک ماهه بزنن. بعیده 1 هفته ای بزنن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    بازه ای که دانشگاه برام زده 9/30 تا 10/7 و افسره بهم گفت که باید تا سه روز بعد هفتم بیام و خودم رو معرفی کنم تا وثیقه ضبط نشه.
    ...
    یه توضیحی بدم برای بعضی دوستان که فکر می کنن اگر در مدتی که اجازه خروج از کشور دارن برن نظام وظیفه پاسپورتشون رو به زور می گیرن و سوراخ می کنن! در حالیکه اینطور نیست یعنی بهتون میگن که شما تو پاسپورتتون هنوز اجازه خروج وجود داره و اگه بخواین پولتون رو پس بگیرید ممکنه بعد از اینکه پولتون رو گرفتید با همون اجازه خروج از کشور خارج بشید، در نتیجه اگه حتما اصرار به پس گرفتن پولتون داشته باشید محترمانه میگن خوب پس لطفا پاسپرتتون رو بدید که دیگه نتونید خارج بشید و پولتون رو برمیگردونن.

در مورد سوال دوم شما من تا بحال 3 دفعه اجازه خروج با نامه دانشگاه گرفتم و مهلتی که تو پاسپورتم خورده دقیقا همون بازه ای بود که دانشگاه نامه زده بود (و چیزی راجع به یک ماه اجازه خروج نشنیدم تا بحال).

سلام دوستان!
    من برای یک سفر کاری باید یه هفته به دبی سفر کنم . در حال حاضر دانشجوی دانشگاه آزاد هستم .
    میخواستم ببینم میشه با گذاشتن وثیقه به نظام وظیفه برای خروج از کشور مراجعه کرد ؟ یا فقط سفرهای زیارتی رو اجازه میدن؟
    کسی در این زمینه تجربه ای داشته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)